fbpx
Like this post

"תאהבי את עצמך"

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 12.08


רחלי לוי [28], ממודיעין,  6 שנים בתחום, מאמנת כושר, יועצת תזונה ומתמחה בהפרעות אכילה. התחילה כרקדנית בלט, והתאמנה בספורט בכל מיני צורות: רכיבה על אופניים, ריצות, "החלטתי שאני מתחילה להתאמן בחדר כושר, התאמנתי עם מאמן אישי, אחרי שלוש שנים הבנתי שאני מאוד אוהבת את זה והפכתי להיות בעצמי מאמנת".

רחלי עברה דרך לא קלה בה גם חוותה הפרעות אכילה

"אני התחלתי מנקודה מאוד נמוכה, אין מישהי שהיא יכולה לרחם על עצמה יותר ממני, הייתי בהפרעות אכילה, הגוף שלי היה חלש, היו לי מצבי רוח משתנים, יש לי ילד, אני גרושה, יש ל את כל הסיבות לא להתאמן, בזמנו לא היה לי כסף לחדר כושר כמעט, היו לי את הסיבות למה לא, אז חלאס תירוצים- פשוט תבחרו ב-כן!"

View this post on Instagram

תבני לך שרירים לצלוח את החיים כשאת ניגשת לאיזור הכח בחדר כושר, מה עובר לך בראש באותם רגעים? אני רוצה גוף חטוב כדי לאהוב את עצמי? כדי שאחרים יאהבו אותי? אם זה מה שעובר לך בראש- את בסכנה גדולה! הסכנה היא אמיתית!!! ולמה? כי תוצאות לא מגיעות באימון הראשון וגם לא באימון השני- מה שיוביל אותך לתסכול ויאוש.. לחוסר אהבה עצמית ואכילה רגשית ואת לא רוצה את זה!!! משו בצורת החשיבה חייב להשתנות!! תתחילי מקבלה עצמית- את אוהבת ומקבלת את עצמך כמו שאת כבר עכשיו! את בוחרת לתת לעצמך מתנה נפלאה שנקראת התפתחות אישית דרך הגוף שלך! את מתעמלת כי שם את לומדת לא לוותר לעצמך! שם את באהבה עצמית- את נותנת לעצמך את הטוב ביותר! את מרחיבה את הכלי שלך כדי שתוכלי להגשים את עצמך יותר, כדי שתכלי ליצור ולהתפתח יותר את משקיעה בתזונה נכונה כי את הנכס הכי יקר בעולם!!! יש לך מתנה שצריכה לצאת לעולם והגוף שלך הוא הכלי שממנו הכל יוצא שרירים מנטלים נבנים דרך שרירים פיזים בגופך! כןן תעבדי מהפנים החוצה ותראי שפתאום את נהנת לאתגר את עצמך! את נהנת מהדרך כי שם את מגלה את הכוחות האמיתיים שלך!!!! #theonlywayisthrough @underarmour . עם כל האלופים האלה: @nofargali @maor_levii @itay_durani @shir_mahfuda24fit @oshisnapiri @yahalom_rahamim @shiransason 📸 Pic by: @yardenbaider MUA: @sandra_tal_makeupartist @noa_alf_makeup Hair: @daniel_shay23 @shayhel_difani Styling: @nelly555kosty Advertising: @solutionsbank PR: @shamir_pr_ @spaceclub.gym @fitness_tlv @underarmour @talbazanos @solutionsbank @tehila_shamir @fashanga.il @shamir_pr_

A post shared by רחלי לוי_racheli levy (@racheli_levy_) on

השינוי והתהליך שעברה

ברגע של  תחושה של איבוד יציבות, הרגשתי את החולשה, מין משהו לא בטוח, אז נכנסתי לעולם הכושר ויחד עם זה אהבתי להתאמן,  זה עשה לי טוב, הקואצי'נג גם נפתח בפניי מאוד אהבתי את זה הרגשתי שביחד השילוב של שניהם עובד לי כמו כפפה, מצד אחד להתחבר לעצמך, לאהוב את עצמך, ולהיות קשובה למה שאתה רוצה, לא לוותר לעצמך, דברים שהם חשובים לך הם נטו בשביל עצמך, בנקודה מסוימת הבנתי שאני בוחרת בחיים שלי, שם זה התחיל, אז חזרתי תוך כדי למסגרת, חזרתי להתאמן אחרי הפסקה ושם התחבר לי הכל, שם הבנתי למה בן אדם מגיע להפרעות אכילה, למה להגיע לדימוי עצמי נמוך. צריך להשריש שורשים בקן שלך והכל קורה לבד."

אוכל מנחם

"ברגע שאתה מבין שאוכל מנחם זה סוג של התמכרות, ברגע שאתה מטפל בהתמכרות הזאתי, אז זה נרגע, מה קורה כשזה נרגע? גם הנפש נרגעת, "הבאלנס" הזה, שאני לא בסטרס, אני מרוויחה את החופש שלי, זה לעבוד בכמה חזיתות: גם בקטע עם עצמך, גם בקטע הפיזי וגם בקטע התודעתי".

View this post on Instagram

מהרס עצמי – לערך עצמי!!! @underarmour #theonlywayisthrough קרה לך שישבת בבית ככה בלי עבודה, אחרי פרידה כואבת, והרגשת ממש לבד??? את הגלידה והנטפליקס, עסוקה בלברוח מהכאב זה קרה לך? לי זה קרה!! אני הייתי שם במקום הכי חשוך בעולם!! הייתי לבד!! בלי עבודה! בלי כסף! ומצאתי חברה אחת, קראו לה מאיה (בולמיה) נצמדתי לאוכל, חשבתי שאני פותרת בעיה, אבל מסתבר שהוספתי לי עוד בעיה- הוספתי הפרעת אכילה שנקראת בולמיה… שנאתי את עצמי, את איך שאני ניראת ואת המציאות שלי, רציתי שהימים יעברו וחיכיתי שהטוב יבוא אבל מה לעשות? את הטוב יוצרים ולא מוצאים!! ואת זה הבנתי אחרי תקופה ואת!??? איפה הפוסט הזה פוגש אותך? עם מה את מתמודדת? תזכרי שתמיד את יכולה לבחור במציאות טובה יותר! כן זה דורש מאמץ… למידה… ולפעמים גם זמן. אבל לא הגיע הזמן שתבחרי בך?? באושר שלך?? מספיק עם הסחות דעת. ברחת מספיק למועדונים, ברים אלכוהול ואוכל… הבנת שאלו לא יפתרו את הבעיות שלך, קחי אחריות- תצרי מציאות חדשה וממקום של הרס עצמי תפגשי את עצמך במקום אחר שנקרא ערך עצמי!!!

A post shared by רחלי לוי_racheli levy (@racheli_levy_) on

ממה את שואבת את ההשראה שלך?

"יש לי הרבה ספרים שאני קוראת, אני תולעת ספרים הכי גדולה שקיימת, אני לא טיפוס שיוצאת, לא שבתות ולא בימי שישי, בטלוויזיה אני רואה הרצאות, או ביוטיוב עם מנטורים, אני מאמינה שהאנרגיה שלנו צריכה להיות מנותבת למקומות חיוביים. המנטור  הנוסף שלי הוא טוני רובינס."

המוטו של רחלי 

"קודם כל- תאהבי את עצמך, כשאת אוהבת את עצמך הכל קורה לך: הזוגיות שלך תהיה יותר טובה, הספורט שלך , כי את אוהבת את עצמך, את לפעמים אומרת לעצמך אני אתן לעצמי הכי טוב כי את אוהבת את עצמך, אז למה לא? תייחסי לעצמך כאילו את מלכה והיקום יחזיר לך את זה."

https://www.instagram.com/p/CBq7al_AAXj/?igshid=1gk46mro4js4a

"הערך העצמי שלך"

"בכיינות זו מילה נרדפת לערך עצמי נמוך, אנשים בכיינים זה אנשים בעלי ערך עצמי נמוך, אנשים שיודעים את הערך של עצמם, את השווי של עצמם ולמה מגיע להם, למה הם שווים את ההשקעה של האימון, הם אנשים בעלי ערך עצמי, יש אפשרות לעבוד מהחוץ לפנים והפוך, אתה יכול לבנות את הערך העצמי שלך ותוך כדי לראות איך זה משפיע על האימונים שלך, לקחת משהו קטן, הרגל קטן, שלא לוקח יותר מ-3 דקות ולהכניס את זה ליום יום, לאמן את שריר ההצמדה שלי וכשזה קורה, שם נבנים. הקוביות זה הבונוס, המשקל זה הבונוס, במהות אנשים בונים שם את עצמם, משהו בפנים נבנה, האנרגיות, השמחה, החיבור לעצמך, העוצמה שאתה מרגיש".

הטיפים של רחלי לכל מאמן בתחילת דרכו

"הייתי אומרת לו שכל אחד יכול, אם הוא רק רוצה, שם המשחק זה לא להתייאש אף-פעם, יש גרף שאתה מתחיל משהו ואז אתה ב-"וואו" כזה, אז זה יורד ויש משבר במשבר, המוותרים יוותרו והמצליחים יצלחו, זה מה שמפריד בין הצלחה לכישלון, זאת אומרת אותם אלה שרוצים הם עכשיו כרגע ב-"וואו", אבל בבוא הרגע שזה קצת יאתגר אותם יותר, שם הם חייבים לתת בראש, אז לא להיבהל, לקחת בחשבון שזה יגיע, לדעת איך אעבור את זה ולנצח את זה" .

החלום

"לגעת בכמה שיותר אנשים, לעזור לכמה שיותר אנשים, לעשות את זה ממקום של עוצמה ולא ממקום של חולשה".

View this post on Instagram

תקומי_תרוצי_תשיגי!! #theonlywayisthrough @underarmour כבר זמן רב שאת רוצה אבל זה לא מסתדר. את מלאה בתירוצים והצדקות בנוסח 'מגיע לי', 'לא כל יום יש אירוע'… 'חגים זה צרת רבים', 'זה חופש גדול' וכו וככה עוברת לך עוד שנה ועוד שנה וכלום לא זז מוכר לך? אז למה? למה זה קורה? בואי נעשה רגע סדר שאלת את עצמך מה המניע שלך? למה חשוב לך לרדת במשקל? אם הסיבה היא רגשית כניראה שזאת הסיבה שאת בלופ האינסופי הזה!!! כי את ניגשת לשם ממקום של ביקורת והלכאה עצמית!! הסוי'צ שאת חייבת לעשות הוא- 1. תתחילי מקבלה! את מקבלת את גופך כמו שהוא כבר עכשיו!!! 2. תדאגי לגופך כמו שאת דואגת לילד הקטן שלך- תבשלי לך אוכל בריא, תקפידי על שעות שינה ותרווי את גופך במיים 3. תזכרי שבהתחלה זה ידרוש ממך יותר ריכוז, תכנון ופוקוס מלא. אבל זה זמני ממש כמו נהג חדש על הכביש- תהיי סבלנית. כשתעשי את אלו את תווחי עוצמה, תתחברי ל'אני' הפנימי שלך ותופתעי לגלות שהשינוי מגיע מעצמו!!!! @fitness_tlv @underarmour @talbazanos @solutionsbank @tehila_shamir @fashanga.il @shamir_pr_

A post shared by רחלי לוי_racheli levy (@racheli_levy_) on


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]