fbpx
Like this post

משייטת 13 לבעלים של סטודיו כושר מצליח

מערכת FASHANGA | תמי פישקין | לייף סטייל | פורסם: 12.08


הכירו את אור שאקי 26 מיקנעם, בעלים של 2 מכוני סטודיו. "כל הספורט שלי התחיל מריצה, לאחר מכן התגייסתי לשייטת 13, עבדתי מאוד קשה עבור הגיוס. ולקראת סוף השירות הציעו לי להיות מדריך אימון גופני. במקביל עשיתי קורס אזרחי ולאחר השחרור המשכתי בתחום. אני מתאמן רצוף כבר למעלה מעשור. הכל התחיל משיחה שהייתה לי עם המורה שלי לספורט, שהביאה לי ציון נכשל בשיעור, משהו שלא הייתי רגיל. היא נתנה לי את האופציה להשתפר והציעה להצטרף לקבוצת ריצה. משם הכל היסטוריה, סוף ט' סיימתי 10 קילומטרים וסוף י' חצי מרתון. סוף יב' כבר עשיתי מרתון שלם".

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough דיאטה בעייני היא שינוי בהרגלים , הגעה של אדם מנקודה בה הוא רוצה לחולל שינוי בגופו , מרזון למבנה בעל מסת שריר גבוהה או ממצב של השמנת יתר למצב בריא . יש מגוון רחב של שיטות , סוגים וטעויות . העיקרון המנחה שלי הוא מאוד פשוט לפעול בעיקרון של מקרים ותגובות . תיקחו לכם תקופה בה אתם דבקים באופן אכילה מסויים ותראו מה מתחולל לך בגופכם ואיך הוא מגיב . כמובן שזה קורה על סמך הנחיות נכונות ואיש מקצוע. זיכרו הכל בחיים הוא עניין של איזון , תראו מה טוב ונכון לכם וככה תעלו בסולם הדרגות לעבר המטרה. @shakishape @underarmour ‎ @tehila_shamir @talbazanos @fashanga.il @shamir_pr_ קרדיט לצלם התותח @nimco_desgin #מאמןכושר #מאמןכושראישי #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #פיטנסישראל #כושר #כושרגופני #כושרישראל #מכוןכושר #ריצה #כוח #competition #gym #training #pain #workout #hardwork #followers #abs #exercise awe

A post shared by Or Shaki – אור שאקי (@orshakii) on

בעל 2 מכוני סטודיו מצליחים בצפון הארץ

הראשון שאקי שייק פיטנס סנטר-  מרכז כושר עם כל החוגים (פילאטיס יוגה עד לאימוני כוח, פיט וכו.) השני שאקי שייק בוקסינג -אימונים אישיים של כוח ואימוני בוקסינג אישיים. אור מנהל את המכונים שלו בעזרת בן, בן הדוד שלו שהוא ראה בו את הפוטנציאל ודחף אותו להיכנס לעסק.

יחד עם הבן דוד בן ניסים

"בן עובד איתי בסטודיו. כשהייתי מאמן בחוץ הייתי שוכר שעות בסטודיו אחר, בן בדיוק השתחרר מהצבא, וידעתי שרציתי שיכנס איתי לעבודה. ואז החלטתי לפתוח את המקום הפרטי שלי, ולקחתי את בן תחת חסותי. בן שותף שלי לעשייה, הוא מאמן וחי את הסטודיו. הוא עוזר לי בניהול שותף."

View this post on Instagram

" קשה זה בונה" משפט שאני אישית מאוד מאמין בו , כל נקודה בחיים שקשה לך יש לך צומת דרכים עצמית , האם לוותר או לטרוף את המטרה שלך . מטרה יכולה להתפרש להמון דברים . אימון , לימודים , זוגיות , עבודה , חלומות ועוד המון . כמובן שאין סיכוי – וויתור לא בא בחשבון ואת זה אני מעביר למתאמנים שלי יום יום , שעה שעה . תסתכלו לקושי בעניים ותטרפו אותו בלי למצמץ ! להתאמן זו זכות, לאמן היא שליחות . לגרום לאדם להיות שלם עם הגוף שלו, לקבל את עצמו כמו שהוא בתנאי שידע מה היא הגרסה הכי טובה שלו ויתאמץ כדי להשיג אותה. אחרי 5 שנים בתחום אני יכול להגיד פשוט תודה . לקהל המתאמנים שלי , לצוות החזק שנבנה שלב אחר שלב , לבנה אחר לבנה ובזיעה מרובה. תקחו את האהבה שלכם צעד אחד קדימה ותיגעו בחלום מקרוב , מסר לכל המתאמנים והמתאמנות שלי , אל תעצרו לרגע, תתחילו מהר ורק תגבירו 🙂 . צוות של חמישה מאמנים ,ארבעה עקרונות , שלושה מתחמי אימון , שני יעדים חדשים ואמונה אחת. @shakishape @underarmour ‎ @tehila_shamir @talbazanos @fashanga.il @shamir_pr_ קרדיט לצלמת הבלעדית : @yardenbaider #מאמןכושר #מאמןכושראישי #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #פיטנסישראל #כושר #כושרגופני #כושרישראל #מכוןכושר #ריצה #כוח #competition #gym #training #pain #workout #hardwork #followers #abs #exercise

A post shared by Or Shaki – אור שאקי (@orshakii) on

בעוד 5 שנים מהיום 

"אני מרגיש לגמרי שאני מגשים את עצמי, עוד 5 שנים הייתי רוצה להתפתח, לפתח את העסק ולפתוח עוד סניפים. הכל עניין של זמן והתמדה. אני רוצה להגיע למצב שאני שומר על הייחודיות שלי ועל העסק שלי. אני והמאמנים שלי מאמינים ביסודיות, מקצועיות ושירות. זה לא מובן מאיליו שמגיעים אלי לסטודיו ובחרו בי. בן אדם החליט לשים את עצמו בידיים שלי ואני צריך לתת לו את הדה בסט."

מה לדעתך צריך מאמן כושר?

"מאמן צריך להיות חברותי, מזמין, מקצועי ולהשאיר טעם ל עוד. שהמתאמן ירצה לחזור. אני תמיד נכנס לראש של הלקוח. וזה נוגע בכל דבר, גם בפינת קפה, תאים מסודרים, סטודיו מסודר ומזמין".

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough משבר בעיניי הוא בדיוק הנקודה בה אתה מחליט לשקוע או לצמוח . משבר יכול להיות בכל מישור בחיים , עבודה , משפחה, זוגיות , חברות ועוד מגוון כה רחב של פעולות ומצבים יום יומיים. החוכמה היא לקחת את הרגע הקשה הזה , להתסכל לו בתוך הלבן של העניים ולהבין שהכדור בידיים שלכם , אתם שולטים על החיים שלכם ולאן תגיעו , כמובן שההפתעות בדרך רחוקות מלהיות ידועות אבל המטרה מאוד ברורה וחד משמעית . התנהלות זאת משפיעה על האימון שפספתם , החבר שאיכזבתם או סתם תחושה פנימית שגורמת לצביטה או תחושה לא נעימה . תרימו את הראש ותודו שאתם בריאים ותצאו להתאמן. אימון הוא תרופה להמון דברים ומצבים בחיים. שעה שאתה עם עצמך ופורק לחצים של השגרה שמכה בנו. משבר בשגרת אימונים קורה לכולם ואין מתאמן מתמיד שלא חווה את זה , האימון חוזר על עצמו וההתמדה רופפת . תמצאו מסגרת כושר שאתם אוהבים, סטודיו שאתם מאמנים בדרך שלו ,שובר שגרה שחלק מהעניין היא עצם החוויה להעצים את הגוף והנפש שלכם . @shakishape @underarmour ‎ @tehila_shamir @talbazanos @fashanga.il @shamir_pr_ קרדיט לצלם התותח @nimco_desgin #מאמןכושר #מאמןכושראישי #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #פיטנסישראל #כושר #כושרגופני #כושרישראל #מכוןכושר #ריצה #כוח #competition #gym #training #pain #workout #hardwork #followers #abs #exercise awe

A post shared by Or Shaki – אור שאקי (@orshakii) on

קהלים מכל הסוגים 

"אני מכוון לכולם, יש לי מתאמנים מכל הסוגים: נערים, בני נוער אחרי צבא, נשים וגברים, הורים וגם מבוגרים. אני מתאים את האימון פרטנית לכל אחד".

איך אתה עזר למתאמנים להתמיד ולא לפרוש?

"חשוב למצוא מה מתאים לך. אם מתאים לך להתאמן פעמיים בשבוע ותתמידי, זה מדהים. חשוב לבנות את היסודות כמו שצריך. להתחיל לאט ובזהירות ולא אינטנסיבי כי אחר כך יותר קל לפרוש. אני תמיד מנסה לפתח את השיעורים בסטודיו ולגוון, כך שכל אחד יכול למצוא את האימון שהוא מתחבר אליו."

טיפ לאורח חיים בריא?

"הכל עניין של אימון. הכי חשוב ללמוד את הגוף שלך ולהיות בבקרה. אם יום אחד הגזמת אז ביום למחרת לשמור. אפשר להנות ולחרוג מהתפריט אבל לזכור שיש גבול ולדעת להחזיק את עצמך."

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough לאחר 10 שנים של אימונים באופן סדיר , תקופות שונות ומגוונות תחילת העשור בענף הריצה ולאחר מכן התמקצעות בענפים נוספים כמו כוח פונקציונאלי והגראנד פינלה שהוא תחום הקיקבוקס שנכנס לשגרת השבוע שלי באופן סדיר במהלך שלושה אימונים שמעביר בסטודיו ועוד שני אימוני טכניקה חייב לציין שספורט שווה השראה , בתור אדם פעיל האופן בו אתה פועל בחיי היום יום היצירתיות שלך צעד אחד קדימה , הרי לפי המון מחקרים מוצאים בספורט משפרים בעיות של קשב וריכוז , בעיות מוטוריות וקורדינציה ועוד מגוון רחב של תחומים. כל אדם שעבר תחת חסותי במהלך 5 שנים האחרונות בעצם עבר תהליך מסויים בין אם פיזי או נפשי . חייב לציין כי כל סימון ומטרה של האחר ביכולות המקצועיות שלי והתמדה שלו יוצר את ההשראה הכי גדולה והיא השגת המטרה . תקחו לעצמכם תמיד רגע לא פשוט ותצמחו , תציבו יעדים ותכבשו אותם וזכרו , ההשראה שלכם תהיה מעצם הפעולות שלכם ושל הקרובים אליכם.

A post shared by Or Shaki – אור שאקי (@orshakii) on

הסיפוק בלהיות בעל מכוני סטודיו

"אני אוהב לראות את השינוי, לקחת אותם מנקודה לנקודה. אני רואה שמתאמנים מפתחים תחושה של מסוגלות והתמדה.  כשבן אדם שבחיים לא בא לאימונים בבוקר, אומר לי שמעדיף להתאמן בבוקר כדי לפתוח את היום באימון אצלי. עשיתי את שלי."


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]