fbpx
Like this post

"להגיע עד המטרה"

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 12.08


אסיף לוי [26] תל אביב, המאמנת שתהפוך לכם את ההרגלים לנכונים וטובים. ההתמחות של אסיף זו התנהלות תזונתית נכונה ולגרום לאנשים לרדת במשקל וחשוב מכך לחיות אורח חיים בריא. אסיף מאמינה בליווי צמוד שעיקרו להטמיע במתאמנים שמירה על הרגלים. "אני מעניקה תכניות תזונה למתאמנים שלי בהתאמה אישית, מחזקת אותם עם אימונים בפארקים פתוחים ודואגת לליווי צמוד לאורך כל הדרך. הדגש הוא שכל התהליך יהיה נוח ופשוט, כי מה שלא יהיה נוח לא יוכל להפוך לשגרת חיים".

מתי הכל התחיל

אחרי שטרפה את העולם וחזרה לארץ נחשפה לארגון FITK ושם התחיל הניצוץ לתחום הכושר. מדהים לראות את הדרך שלה כמאמנת לאורח חיים בריא ותזונה נכונה שדואגת לשמש דוגמה ומופת למתאמנים ולעוקבים ההדוקים שלה באינסטגרם.

View this post on Instagram

‏The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #theonlywayisthrough ⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ אז למה כל כך חשוב להגדיר לעצמינו מטרות??⁣⁣⁣ אנחנו חיים בעולם מלא בהסחות דעת, פלוס שאנחנו רוצים את הכל כאן ועכשיו. אך להצלחה שלנו יש דרך, וכשנגדיר לעצמינו מטרות נוכל לסלול אותה בצורה נכונה.⁣⁣⁣ ⁣⁣ אז מה חשוב לעשות כשמגדירים מטרה?⁣⁣⁣ 👈🏼 קודם כל, שתהיה ספציפית. אני משתמשת במודל SMART, שעוזר לי להגדיר את המטרות בצורה הכי מדוייקת. (יכולים לשאול בפרטי)⁣⁣⁣ 👈🏼 הדבר השני, לתכנן פעולות קטנות ומתמשכות. כשעושים צעדים קטנים, השביל יסלל לו ולאט לאט נרגיש בשינוי.⁣⁣⁣ 👈🏼 דבר שלישי והכי חשוב – בקרה יומית/שבועית לראות שמה שתכננו באמת קרה. ✔️⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣ אז חודש יולי התחיל, ורציתי לשתף אתכם ב-3 מטרות שאני מציבה לעצמי: 🎯💪🏼⁣⁣⁣ 🔸להתמיד בתוכנית אימונים חדשה לפחות 4 פעמים בשבוע⁣⁣⁣ 🔸לנקות את הגוף כמעט לגמרי מפחמימות ריקות וג׳אנק⁣⁣ ⁣ 🔸לעשות הרצאה בנושא תזונה⁣⁣ ⁣ ⁣⁣⁣ ספרו לי בתגובות מה המטרות שלכם לחודש ו-7 העונים הראשונים יקבלו שיחת ייעוץ אישית בה אעזור לכם לקדם מטרות בתזונה ובאורח החיים. ❤️☺️⁣⁣⁣ . .⁣⁣⁣ צילום: @oreitan_photography ⁣⁣⁣

A post shared by אסיף לוי אימון לתזונה נכונה (@asif_levi) on

איך התחושה להיות על סט הצילומים?

"אני לא מצטלמת בדרך כלל וזו הייתה הזדמנות טובה, מופתעת מאוד, הפקה מדהימה".

"התמדה זה הכל" 

"יש לי מתאמנת שהקושי העיקרי שלה היה להתמיד.
היא התחילה תהליך ויום לאחר מכן הפסיקה. בשלב מסויים היא לקחה את עצמה בידיים, והבינה שהשינוי מגיע בשיפורים קטנים בכל יום מחדש. היא שיפרה את התזונה ולאט לאט התוצאות הגיעו מעצמן. תהליך נכון מתחיל במוטיבציה אך מוכיח את עצמו בשינויים קטנים ומתמשכים לאורך הדרך. בתהליך יש חשיבות רבה להתמדה ולכן חשוב להתרגל לעשות משהו אחד יותר טוב מאתמול ובכל פעם קצת".

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #theonlywayisthrough אז איך הספורט נותן לנו השראה לחיים? 🤔⁣ ⁣ הרבה פעמים שאנחנו עושים אימון אינטנסיבי ונדרשים להיות בדופק גבוה אנו נתקלים במצב של קושי. ברגעים האלו יש לנו בחירה: או לנוח ולהתאושש בין סט לסט, או להכנס לסט עם העייפות.⁣ גיליתי באופן אישי (ומסתבר גם מחקרית), שבכל פעם שאני נכנסת לסט כשאני בתוך העייפות, אני מצליחה להוציא אנרגיה זמינה שמניבה תוצאה מהירה יותר מהאימון, לעומת כשנחתי והתאוששתי לסט הבא⁣ ⁣ איך זה מתקשר לנו לחיים?⁣ כאנחנו נתקלים בקושי בחיים, אנחנו יכולים לראות אותו בכמה היבטים:⁣ 1. סבל⁣ 2. כאב תחושתי⁣ 3. אי-נוחות⁣ ⁣ אך הקושי הוא בעיקר מנטלי. 💆🏻‍♀️ בכל פעם שאנחנו מפרשים את הכאב בתור אי נוחות, אנחנו מצליחים לזמן אנרגיה גבוהה בשביל להמשיך קדימה. וכן, בדרך כלל, זה הדבר האחרון שבא לנו לעשות, אבל יש לנו ״רזרבות מנטליות״ שעוזרות לנו להתקדם.⁣ ⁣ ולכן, בכל קושי בחיים, עדיף לנו להיות תמיד בתנועה⁣ ולא לחכות ל״רגע הנכון״, כי הרגע הנכון לעולם לא מגיע – הוא תמיד יהיה עכשיו. 💪🏼 . . לשיחת ייעוץ חינמית – בפרטי או בביו | אסיף לוי, מאמנת להתנהלות תזונתית נכונה צלם: נמרוד כהן @nimco_design

A post shared by אסיף לוי אימון לתזונה נכונה (@asif_levi) on

תקופת הקורונה 

סדר היום שלך הוא קדוש במיוחד בשגרת הקורונה. חשוב מאוד לשלוט בסדר היום ולהתחיל אותו כמה שיותר מוקדם. בתקופת הקורונה אסיף דאגה לסדר יום במטרה להישאר בכושר שיא ודאגה להתאמן לפחות פעמיים, שלוש בשבוע, לאכול ארוחת בוקר טובה ולשמור על תזונה נכונה למהלך היום.

"המטרה היא ליצור איזון ואורח חיים בריא, התוצאה מגיעה יחד עם ההרגלים".

הטיפים של אסיף למאמן בתחילת הדרך – "להגיע עד המטרה"

"להתאים את עצמך למתאמן, לחדד את הכישורים ולהיות מנטור כשצריך ובעיקר לשמש דוגמה עצמית ולעבור עם עצמך את מה שאתה דורש מהמתאמן. חשוב לי ההצלחה של המתאמנים שלי, ללא וויתורים, בלי פשרות. להגיע עד המטרה אחרי שעברת את התהליך ביחד עם המתאמן זה הכי מספק בעולם".

View this post on Instagram

The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough אז בהמשך לסטורי של אתמול.. ⁣ הגיע הזמן לנפץ סופסוף את המיתוס 💥 האם ריצה שורפת את מסת השריר? 🏃‍♀️🏃🏽🏃‍♀️⁣ ⁣ בניגוד לדעה הרווחת – ריצה/פעילות אירובית כשלעצמה לא שורפת את מסת השריר 🙅🏻‍♀️ אלא ביחס לתזונה בלבד.⁣ ⁣ כדי להבין, בואו ניקח 2 מצבים שונים:⁣ סיטואציה א׳: מצב שבו נבצע פעילות אירובית בזמן מסה או מאזן קלורי ניטרלי. במצב כזה אנו אוכלים מספיק חלבון לכן רוב הסיכויים שיהיו לנו מספיק חומצות אמינו זמינות לגוף בזמן הפעילות לכן לא תהיה ירידה במסת השריר 💪🏼⁣ ⁣ סיטואציה ב׳: מצב שבו נהיה במאזן קלורי שלילי ונבצע פעילות אירובית.⁣ בזמן חיטוב כאשר אנחנו מורידים את כמות הקלוריות שלנו הגוף ינצל את השימוש בחלבון לצרכי אנרגיה וכך אכן עלולה להיות ירידה במסת השריר. 👎🏼 במצבים כאלו מומלץ להעלות את כמות החלבון במהלך היום.⁣ ⁣ **אבל שימו לב ☝🏼** במידה והתזונה שלנו לא נכונה זה אומר גרעון קלורי קיצוני מדי, ללא דגש על חלבון , אז עם אירובי ובלי אירובי נאבד מסת שריר. 😊⁣ ⁣ מקווה שעזרתי וחידשתי לכם קצת 😉 לשאלות, ייעוץ וקביעת שיחת אבחון תזונתית – 0542101777 או בקישור בביו. 🤙🏼 . . צילום: @b_and_a_studio

A post shared by אסיף לוי אימון לתזונה נכונה (@asif_levi) on

הכל על המתאמן הראשון והכי חשוב שלי 

"אבא שלי היה המתאמן הראשון שלי, היו לו הרגלים לא בריאים הוא כמעט ולא התמיד לשתות מים במהלך היום, ורציתי להתוות לו הרגלי שתייה טובים יותר וכיוון שהוא מעשן הרבה יצרתי לו התניה לשתות כוס מים לפני כל סיגריה וכך הוא התרגל לשתות יותר ובמקביל בניתי לו תפריט תזונה. כעבור זמן קצר תוך שמירה על ההרגלים הוא ירד במשקל. ההתרכזות בתהליך הייתה באורח חיים בריא ובשמירה על הרגלים וכתוצאה מכך היו תוצאות".

View this post on Instagram

‪The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #theonlywayisthrough תנו לי לבשר לכם חדשות טובות יותר וטובות פחות. החדשות הטובות הן – שאי קיצורי דרך. כדי לרדת במשקל ולשמור עליו נצטרך לסגל הרגלים חדשים ושגרה תזונתית נכונה. אחרת – הכל הלך לפח 🗑 החדשות היותר טובות הן – שזה לא חייב להיות תהליך מפרך ומתיש… 😰 שינוי הרגלים יכול להפוך לנוח ואוטומטי בדיוק כמו לקום בבוקר ולצחצח שיניים. 😁 ולא, גם לא צריך כוח רצון בשביל זה 😉 הגיע הזמן שלכם לשינוי?? אני מזמינה אתכם לתהליך משותף ומהנה שיהיה הסבב האחרון שלכם לירידה במשקל 🎯💃🏼 אסיף לוי • 0542101777 • אימון יעיל להתנהלות תזונתית נכונה . • . • . צילום @ron_pringelz

A post shared by אסיף לוי אימון לתזונה נכונה (@asif_levi) on

את מתחברת לערכי המותג של אנדר ארמור?

"כל הארון שלי אנדר אמור, מאוד אוהבת ללבוש בגדי ספורט באופן כללי".

"לקום כל בוקר ולאהוב את מה שאת עושה"

"אני חיה כושר ואורח חיים בריא. האנשים סביבי מעוררים השראה וכשמשלבים כושר ביומיום שלך זה הופך אותך לאנרגטי הרבה יותר ובפרט כשמשלבים תזונה נכונה".


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]