fbpx
Like this post

מוביל דור צעיר שישפיע על העתיד

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 12.08


רועי רוטקופף [26], מאזור הצפון, שנה חמישית בתחום, עוד בזמן הצבא היה שחקן כדורסל, והיום הוא מתמחה באימון ספורטאים. "בתור כדורסלן לא הייתי הכי אתלט, גבוה או חזק, ובשנים בהם התאמנתי אני חיזקתי משהו שאצלי לא היה, זה היה הניצוץ וההתאהבות הראשונית בעולם הספורט והכושר".

המפתח שפתח את הדלת הראשונה

"בתחילת הדרך המאמנים שהתאמנתי אצלם כשחקן הדריכו אותי והייתי מגיע אליהם להתמחויות. השחקן הראשון שאימנתי היה חבר טוב ששיחקתי איתו בעבר. הוא ידע מי אני והכיר את האופי שלי והוא ידע שאני המאמן שיכול לעזור לו אפילו שאני צעיר בתחום".

View this post on Instagram

The only way is through | UNDER ARMOR summer 2020 📸: @nimco_design לאחרונה אני מרגיש שאני חווה משבר קטן באימונים ובתזונה שלי. זה לא משהו רציני, בעבר חוויתי משברים הרבה יותר גדולים אז אני מצליח להתמודד היום עם כל משבר קטן שמגיע בדרך(תמיד זה מגיע) גם לי, כמאמן שאמור לשמש דוגמא יש משברים. אני לא חושב שזה מוריד ממני בקטע הזה, אלא להפך. אני הרי אמור לשמש דוגמא גם שיש משברים אז איך אשמש דוגמא אם לא אעבור כאלו? שיש לי משבר/מיני משבר אני תמיד נזכר בשני דברים 1. אין עליה לינארית בגרף ההתקדמות(בכל התקדמות) 2. אני מדליק את המוטיבציה שבי להיות הטוב ביותר. עוד מאז ששיחקתי הייתה בי מוטיבציה כזאת והיא נשארה בי. אפילו שלא הצלחתי להיות השחקן הטוב ביותר אני יודע שהמוטיבציה הזאת תעזור לי בכל תהליך בחיים. אני לא מתבייש בזה שאני נשבר או נכשל בדברים. אני אגלה לך אפילו סוד: כל שבוע יש משהו שאני נכשל בו. לפעמים זה מוריד אותי ליום, לפעמים לשעה ולפעמים אני ישר מרים את הראש ומחפש איך להצליח באותו דבר שנכשלתי בו. ממליץ לכם לשמור את הפוסט הזה וכל פעם שאתם מרגישים שאתם במשבר או שנכשלתם לקרוא ולקבל מוטיבציה להצליח בתהליך שאתם נמצאים בו.

A post shared by רועי – מאמן יכולות גופניות (@coach_roi_r) on

מה סוגי האימונים שאתה מאמן היום את המתאמנים שלך?

"יכולות גופניות, כוח מתפרץ, סיבולת, קורדינציה, ובעיקר פונה לכדורסלנים, וגם קצת טניסאים, וכדורגלנים".

להתעורר כל בוקר למה שאתה אוהב

"בעיקר ההבנה שאני רוצה לחולל שינוי, העולם הגופני אצל שחקן כדורסל הוא לא מפותח, ואני רוצה לפתח אותו, בנוסף גם רוצה להיות הכי טוב בתחום שלי. אני מבין שאם אני אפסיק מתישהו ללמוד, או לשלב את עצמי במקומות לא נכונים אני הולך אחורה, כל יום צרך לעבוד ולהיות הכי טוב".

מה שמבדל את רועי משאר המאמנים, היא העובדה שהוא עצמו היה שחקן כדורסל

"אני עצמי הייתי שחקן כדורסל, ואני יודע מה החולשת של כול שחקן, מה הוא יותר אוהב, איך להניע אותו בצורה נכונה וזה שאני בנוסף כמאמן מתקדם, ולא מפסיק ללמוד, כמו התמחויות בחו"ל שאני עושה והרבה קורסים שלמדתי, ובעיקר ההובלה של הדור הצעיר שישפיע על העתיד".

View this post on Instagram

⁣ The only way is through | UNDER ARMOR summer 2020 ⁣ צילום: רון שושן⁣ @ronshushan03 ⁣ כל בוקר שאני קם אני חושב לעצמי איך היום אני רועי הכי טוב שאני יכול להיות.⁣ ⁣ אני יודע שיהיו ימים שאני אהיה פחות טוב אבל זה לא משנה כי תמיד יש משהו שמוביל אותי – להיות הכי טוב שאפשר!⁣ ⁣ אני לא חושב שאני צריך לדרוך על אצבעות של אחרים כדי לעשות את זה, כל מי שמכיר אותי יודע שאני מתרכז רק באיך אני משפר את עצמי ובדברים שאני שולט בהם. זה האני מאמין שלי.⁣ ⁣ אני רוצה שכל שחקן ייתן לעצמו מוטיבציה וירשום לעצמו את האני מאמין שלו שמוביל אותו בדרך שלו.⁣ ⁣ מוזמנים לשתף בתגובות שכולנו נקבל השראה!

A post shared by רועי – מאמן יכולות גופניות (@coach_roi_r) on

"כשהיית קטן החלום שלי היה להיות שחקן כדורסל, ואם לא הצלחתי להגשים אותו אני אעזור לאנשים אחרים להגשים אותו".

בלי להוריד רגל מהגז

"ברגע שאני גורם להם להבין שיש להם תחרות מאוד קשה, יש המון שחקנים שרוצים להיות איפה שהם נמצאים ולא איפה שהם רוצים להיות ואם הם טיפה יורידו רגל מהגז הם לא יצליחו להגשים את החלום שלהם. אני פשוט אומר להם קחו דוגמה מאלו שכן הגשימו את החלום שלהם, ואם לא תעבדו קשה לא תגיעו להגשמת המטרות והחלומות, כי התחרות היא באמת קשה."

View this post on Instagram

⁣ The only way is through | UNDER ARMOR summer 2020⁣ צילום: אור איתן @oreitan_photography ⁣ איך נראה אורח החיים של ספורטאי עילית או אנשים שרוצים להיות ספורטאים?⁣ ⁣ אם אתם חושב שלהתאמן קשה במשך שלוש שעות או להיצמד לתפריט למשך שבועיים זה יציאה מאיזה הנוחות אתם טועים ובגדול. להתאמן בסופו של דבר זה הכי כיף שיש. תנו להיות במגרש או בחדר כוח שעות ואני ארגיש באיזור הכי נוח שלי.⁣ ⁣ ספורטאי עילית מתנהלים 24/7 מחוץ לאיזור הנוחות. כל היום שלהם סובב סביב המטרה להיות הכי טובים שהם יכולים⁣ ספורטאי עילית:⁣ 1. הולכים לישון מוקדם כדי לצבור מספיק שעות שינה לפני האימון בוקר⁣ 2. יודעים מה הם הולכים לאכול כל היום כבר ביום שלפני⁣ 3. עושים אין סוף ויתורים חברתיים⁣ 4. יעמדו ב99% מהפיתויים שקיימים ⁣ 5. לפני כל החלטה שואלים את עצמם אם ההחלטה שלהם תקדם אותם או לא⁣ ⁣ תבינו, להיות ספורטאי עילית זאת העבודה הכי קשה בעולם. יש כרגע מאות מיליוני ספורטאים צעירים שנלחמים מולכם על החלום שלכם. אימון מסוים או דיאטה כזאת או אחרת לא יעזרו לכם להגשים את החלום שלכם⁣ ⁣ ספורטאי עילית = עבודה קשה 24/7⁣ ⁣ מי שרוצה להיות עם אורח חיים של ספורטאי עילית שיגיב אני🤘

A post shared by רועי – מאמן יכולות גופניות (@coach_roi_r) on

מה הטיפים שלך למאמן בתחילת הדרך?

"הדבר שהכי עזר לי בתחילת דרכי ואני מתשמש בזה עד היום זה להתלוות למאמן שאני סומך עליו ונמצא בתפקיד שאני שואף להיות בו בעתיד. ככה אני יכול ללמוד מהידע המקצועי וללמוד איך הוא מתנהל בתוך התפקיד.
בנוסף, לימודי המשך הם הידע המקצועי הטוב ביותר. עם כל הכבוד לתארים אקדמאים, לימודי המשך כמו קורסים והשתלמויות והיכולת למידה עצמית של מחקרים ומאמרים הם המפתח להתפתחות של מאמן".

החוויה על הסט 

"זה לצאת מאזור הנוחות, לעשות את הדברים שאני אוהב לעשות, זה משהו שאף פעם לא עשיתי וזה מרגש .אני בדרך כלל לובש אנדר ארמור, אוהב מאוד את המותג."

View this post on Instagram

The only way is through UNDER ARMOR summer 2020 #theonlywayisthrough צילום : @b_and_a_studio רוצים לדעת מה הסוד להצלחה בלהגיע למטרות שלכם ולהתמיד בתהליכים? הכל בסרטון! The only way is through UNDER ARMOR summer 2020 #theonlywayisthrough צילום: @B_AND_STUDIO סוגרים את החדרי כושר? לא באמת משנה לי.. כבר בסגר הקודם למדתי שאני יכול להתאמן ולהשתפר עם מה שיש לי.. לדוגמא למדתי את היתרון שיש לסקווטים על רגל אחת, גם לרגליים חזקות מאוד התנגדות לא גדולה תהיה קושי עצום. בטח אם אני נשאר כמה שניות בתחתית התנועה אני יכול לעלות את העומס ולשחק איתו איך שאני רוצה. נכון זה באסה ששסגרו, אבל בואו נתעסק במה שבשליטה שלנו ולא במה שלא. זה המקום שלכם לשתף את הפוסט ולהראות לעולם שלכם שסגירת חדרי הכושר לא תעצור אותכם ולא תוריד לכם את המוטיבציה

A post shared by רועי – מאמן יכולות גופניות (@coach_roi_r) on


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]