fbpx
Like this post

כיאוגרפית עם לב ענק

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 12.08


מיטל גואטה ניזרי [29], גרה ועובדת ברמלה, בעלת שני סניפים של סטודיו לריקוד, רקדנית וכיאורוגרפית. כבר מגיל 3 היא רוקדת, מתמחה בריקודי ג'אז והיפהופ, אמא לשניים ועם למעלה מ-10 שנים בתחום, אז עצרנו לשמוע ממנה איך הכל התחיל: "מאז שאני זוכרת את עצמי אני רוקדת, עם השנים ככל שאתה רקדן ומופיע אתה צריך לשמור על כושר ולעשות הרבה אימוני כוח, גם הרקדנים שאני עובדת איתם בחימום עושים תרגילים, הכל מהכל, אני מאמנת כול יום, עושה את זה בשוטף, מגילאי 3 עד 23 , מאמנת בנים ובנות כאחד."

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough‬ צילום: @yardenbaider @underarmor ״אתה יכול ליפול לזה או לקום מזה״ כמה עולם קסום נראה עולם הריקוד. לראות רקדן שקיבל בטחון, עם יכולת שליטה בגוף, פיתח קואורדינציה, רקדן שהתחזק רגשית, פיזית ושעבר שינוי משמעותי. לראות ריקוד מרהיב על הבמה שערך רק 2, 3 דק׳, לראות את ההשתלבות בתוך הקבוצה וההרמוניה שנוצרת בין הרקדנים, רצף תנועות שמתחברות לריקוד אחד, היכולת לזכור את כל התנועות, המיקומים, הדינמיקה, החיוך השובה והמימיקה שאי אפשר להוריד ממנה את העיניים ועם כל זה ההתרגשות שמציפה את הבמה. אז חשבתם שהכל ורוד אה? חשבתם שהיכולות שהתגבשו להם, וה 3 דק ריקוד על במה האלה באות בקלות? הרקדנים עובדים קשה, על הטכניקה, הגמישות ובעיקר הכושר גופני, בשביל להחזיק ריקודים לאורך זמן אתה צריך כל הזמן לפתח סיבולת, לחמם את הגוף. ״והחימום״… כמה זמן קשה לרקדנים. בעיקר לכאלה שרוקדים כמה שנים וגדלים לעשות שוב ושוב את החימום הזה, שוב שוב את העבודה הקשה הזאת, שוב להזיע, שוב להתנשף, להרגיש שהגוף מתעייף, לעיתים לחזור עם כאבי שרירים. מסקנה: בקלות אפשר ליפול ולוותר. ואז אולי גם ללכת לחטוף כמה שוקולדים ולשכוח מאורח חיים בריא. אז מה מה מניע בכל זאת רקדנים להמשיך לעשות זה? כנראה שריקוד זה דבר עילאי שמספק הרגשה כל כך עצומה שרק מי שבתוך זה יבין זאת. ובהחלט יבחר לקום מזה. ‏ @under_armor_israel @shamir_pr_ @solutionsbank ‬ @fashanga.il @underarmour @talbazanos @tehila_shamir #השמיים_הם_לא_הגבול מיטל גואטה ניזרי | כוריאוגרפית | מנהלת אומנותית של סטודיו לריקוד M.G Dance |‭‬ 052-5949514 |📞

A post shared by Meital Gueta || Dance Studios (@meitalmg) on

כושר שיא

"מתחילים חימום, עובדים על סיבולת לב חזה, תרגילי בטן, חימום ראש, רגליים, אימוני כוח, הרבה פיזי, רקדן חייב להיות בשיא הכושר כדי להחזיק את עצמו".

מאחורי הקלעים 

"קודם כול מיטל עובדת עם הלב, קלישאתי ככל שישמע, אבל הלב שלי  נמצא בשליחות, כל רקדן יש לי איתו עבודה, בסטודיו אני מאמנת אנשים מכל המינים ,כל אחד ניזון ומונע ממקום אחר: אחד מקבל יותר בטחון עצמי, אחד זה יותר מנטאלי, אחד זה יותר פיזי ובאימונים גם מגיעים הרבה סיפורים אישיים של רקדנים: מתאמנים גברים שיצאו מהארון והתגובות שהם קיבלו על כך שהם הומואים, או בנות שעברו תהליך אנורקסיה קשה."

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough צילום: @yardenbaider כמה אנרגיה אנו משקיעים יום יום, שעה שעה וכל זמן סביב המרוץ הזה שלא נגמר. מרוץ החיים. אוכל בריא יעזור לנו לבוסט קטן של אנרגיה. ויעזור לנו להחזיק את הגוף לאורך זמן. ולמי שחייב בכל זאת לחטוף כמה שוקולדים טעימים במהלך היום, כמוני לפחות 😉, קומו ותתחילו להזיז את הגוף מבטיחה לכם הכי כיף שיש!, וזה כבר יעשה את העבודה. והכי חשוב יגרום לכם להטעין מצברים ולהתמלא באנרגיה.💃 אנרגיה נפשית+ גופנית = בנאדם בריא😜❤️ מיטל גואטה ניזרי | כוריאוגרפית | מנהלת אומנותית של סטודיו לריקוד M.G Dance |‭‬ 052-5949514 | @underarmour @under_armor_israel @talbazanos @tehila_shamir @solutionsbank @fashanga.il #dance #dancefashion #dancer #כושרגופני #ספורט #ספורטאים #sports #sportscar #lifestyle #modelsearch ‏‪#השמיים_הם_לא_הגבול

A post shared by Meital Gueta || Dance Studios (@meitalmg) on

לעבוד עם הלב 

"אני משפיעה על הרקדנים, אני מביאה את המעבר, כדי לבוא ולהתאמן צריך קודם כול לעבור תהליך, ברגע שאתה מכיר את הבן אדם ומרגיש אותו, אתה חייב לעבוד עם הלב, אני כבר משפיעה, אני רוצה לגעת בעוד אנשים ולהשפיע על עוד אנשים, זאת מיטל והכל בחיוך".

"השמיים הם לא הגבול"!

"קודם כול צריך לרצות את זה ,אם יש לך רצון טוב יש לך לאן לשאוף, מאמן הוא לא רק בא להעביר את האימון, הוא בא להשקיע, בא להתוות אורח חיים, זה תהליך שבו השמיים הם לא הגבול.

View this post on Instagram

‏‪The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #theonlywayisthrough צילום: @ronshushan03 ״יש לי חרדות״, ״יש לי עייפות בלי מוסברת״, ״אני מרגישה שאני בדיכאון״, ״יש לי חולשה בגוף״, ״אני מותשת״!. כמה מכם הרגישו או הוציאו את המילים האלה מהפה? בטוחה שלא מעט. לצערי אנחנו נקראים דור החרדות!, יש כאלה שזה ברמה קיצונית, ויש כאלה שזה מתבטא בחוסר חשק, עייפות או סתם מחשבות שליליות. ולצערי אני חווה את זה לא מעט עם רקדנים: כאלו שרצו לפגוע בגופם, רקדן שקראו לו ״הומו״ ורצה לשים קץ לנפשו, רקדנית שהיתה שמנה והגיעה לדכאון ואנורקסיה, גירושים במשפחה, חרם קבוצתי ועוד. גם למבוגרים שביננו; כמה אנו צריכים להכיל? ולהמשיך לשדר ״עסקים כרגיל״, או התחושה הזאת שאתה נותן מעצמך ולא מעריכים אותך מספיק,וזה הכי קשה שיש! תחושות רבות בקרב בני אדם אבל יודעים מה? לכל דבר יש תרופה!. ״ריקוד הוא הנשגב והנעלה ביותר״, זה כתוב גם בתורה לא סתם!! הוא מרפא את הגוף ואת הנפש! כשאתה משתחרר, מוציא אנרגיה ולרגע ״שוכח מכל העולם״, יותר קל לך להתגבר על דברים ולעבור מחסומים. וזה בדוק!. שתפו אותי בחוויות אישיות שעברתם ואיך הריקוד עזר לכם להתגבר? ומי שעדיין לא הגיע אליי לסטודיו מזמינה אתכם לבוא להשתחרר ולהנות❤️ מיטל גואטה ניזרי כוריאוגרפית מנהלת אומנותית של סטודיו לריקוד M.G Dance |‭‬ 052-5949514 @underarmour @fashanga.il @fashionil.tv @solutionsbank @tehila_shamir @shamir_pr_ @talbazanos #dance #dancer #cosher #lifestyle #motivation @haradot_kashot #fitnessmotivation

A post shared by Meital Gueta || Dance Studios (@meitalmg) on

החוויה על הסט 

"אני ממש אוהבת את הבגדים, אז בטח גם להצטלם, הצוות פה מדהים, אתה אוהב את מה שאתה עושה והכל נהיה יותר צעיר וכיף."

עושה את זה הכי טוב שיש

"כן, זה מה שאני אוהבת, גם כשניסו לכוון אותי בחיים למקומות אחרים, אמרתי לעצמי, על מי אני עובדת?  אני אוהבת את זה ,אני יודעת לעשות את זה הכי טוב שיש."

ההשראות של מיטל 

"מהרקדניות גי'-לו וביונסה, הן בעיקר, עוקבת, רואה ושואפת!"

View this post on Instagram

‏‪The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough צילום: @ronshushan03 1/7 חודש לועזי חדש, ״הצבת מטרות ויעדים״ זמן טוב לדבר על זה. הרבה מאוד פעמים בחיים שמדברים על מטרות והישגים יש אנשים שרואים רק את ״השורה התחתונה״ השגתי? או לא השגתי?ושוכחים שבשביל להגיע לשם יש לפעמים קושי, מוותרים באמצע, הכל ניראה חשוך ואפל ולא מצליחים לראות את האור בקצה המנהרה. אבל רגע… stop!!! מה עם התהליך? מה עם מה שקורה בדרך? מה עם כל הכלים שמקבלים תוך כדי התהליך? משפט מוכר אבל כל כך נכון; ״מה שלא הורג רק מחשל״, זה משפט שכל מי שחווה אותו בחיים הצליח!, ומי שהמשפט הזה פסח מעליו ייתכן כי נשאר באותו מקום. אז תודו על הקושי, תודו על התהליך הזה שאתם עוברים, תמשיכו להציב לכם יעדים כי בסוף אתם תעמדו בהם, ״דרך שאין בה מכשולים לא מובילה לשום מקום״. שתפו אותי בתחושות ובמטרות שהצבתם לעצמכם בין אם עמדתם או לא, והאם למדתם מהתהליך? @underarmour @tehila_shamir @talbazanos @fashanga.il @fashionil.tv @solutionsbank @shamir_pr_ #dance #cosher #dancersofinstagram #dancetop #pitnes #lifestyle #כושרגופני #כושר #ריקוד #השמיים_הם_לא_הגבול מיטל גואטה ניזרי כוריאוגרפית מנהלת אומנותית של סטודיו לריקוד M.G Dance |‭‬ 052-5949514 |

A post shared by Meital Gueta || Dance Studios (@meitalmg) on

מה גורם לך להתעורר כול בוקר ולהגיד "אני אוהבת את מה שאני עושה" 

"הריקוד הוא שליחות, כשאני עושה מופעים זאת הפקה, זה תלמידים, זה גילאים, זה עבודה , זה שואב המון אנרגיות ואם אין לך את זה ואין לך מה לתת אז אין לך מה לחפש בזה".

מילה נרדפת שלך  ל- "ספורט"?

"דרך חיים, אוויר לנשימה, אני מאחלת שנמשיך לשמוח, לצמוח, לפרוח, לעשות מה שאנחנו אוהבים, ובריאות לכולם."


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]