fbpx
Like this post

מילד שמן ששונא ספורט למאמן כושר מצליח

מערכת FASHANGA | תמי פישקין | לייף סטייל | פורסם: 12.08


הכירו את דוד פייביליס בן 26 מרמת גן. מילד שמן שלא מתחבר לשום ענף ספורט, למאמן אישי ומדריך מנטלי. דוד מספר שהיה ילד שמן, "נגעתי בכל תחומי הספורט אבל לא מצאתי שום ענף שהתחברתי ורציתי לפתח. עם הזמן נחשפתי לעולם אומנויות הלחימה ושם התקדמתי בתחום הספורט המקצועי והתאהבתי בכושר מחדש". דוד מאמן כושר אישי ועוסק בעצמו בMMA, התגוננות רחוב וכיום מתמקד בעצמו על אגרוף תאילנדי והנפות אולימפיות, בשאיפה לאמן בעתיד גם בתחומים האלו ולשלב אותם למתאמנים שלו. 

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough איך לנהל ארוחת צ'יט מיל מבלי להפוך אותה לכדור שלג מתגלגל שיגיע ל"cheat day" ו"cheat week" עד שהטעות הזאת תעלה לכם ביוקר? מי שמכיר אותי אישית ומתאמן אצלי כבר יודע שאני לא ממליץ למתאמנים שאינם ספורטאים מקצועיים להתנהל בתפריט קשוח וקפדני, ולשלב בתוכו את ארוחת ה"cheat meal". זה דורש מנטאליות אחרת שבה המטרה מקדשת את האמצעים גם אם זה ייפגע בשפיות היומיומית שלנו. ואילו למתאמנים שאינם הישגיים ואינם הולכים להתחרות בענף כזה או אחר – יותר חשובה ההבנה לעקרונות מנחים בתזונה יותר "משוחררת" בה אפשר לאכול הכל אך במידתיות. בכל זאת אתם בטוחים שהשיטה הזו תעזור לכם והצ'יט הזה הוא חלק הכרחי בתהליך שלכם? לפחות בואו ננהל אותו נכון: 🍕 אכלו אותו כארוחה אחרונה של היום – כך תמנעו מרציפות של ארוחות צ'יט ומחר תקומו ליום חדש בו חזרתם למסלול המאוזן שלכם. 🍕 תזמנו את הצ'יט ביחד עם אירוע מיוחד שיש לכם השבוע – חתונה / יום הולדת של חבר בבר או מסעדה / סעודה משפחתית. 🍕 צמצמו את ערך הארוחות שמסביב לצ'יט – אכלו בכמות קטנה יותר ובחרו במזונות דלי קלוריות לפני ואחרי הצ'יט. 🍕 זכרו!!! מחקרים עדכניים מראים שאין באמת יתרון פיזיולוגי לצ'יט מיל כפי שנהגו לטעון בעבר, וכיום אנו משתמשים בו כאלמנט מנטאלי בלבד לשחרר מעט את ההדק ולעצור לקבלת חיזוק נפשי להמשך התהליך ומילוי מאגרים לסיפוק התזונתי שלנו. ודאו שהצ'יט שלכם לא עושה יותר נזק מתועלת! אז מה אתם אוהבים בצ'יט מיל שלכם? רוצים לדעת כיצד לשלב אותו כחלק מהתפריט שלכם מבלי לסבול בשאר השבוע? שלחו לי הודעה וביחד נסלול שביל טעים יותר בדרך למטרה שלכם 😉 . . . @underarmour צילום: נמרוד כהן @nimco_design

A post shared by ColosseumFitness (@david_faibilis) on

"קהל היעד שלי הם ספורטאי פנאי. חברה שרוצים לרדת במשקל, להשתקם מפציעה או לחיות אורח חיים בריא יותר."

"מאמן אישי ומורה לשינוי"

"לא משנה אם תעשה עוד סקוואט או תרגיל, אם הבעיה מנטלית לא יהיה שינוי והתקדמות, יש צורך בעבודה פסיכולוגית. ולכן אני מלווה את המתאמנים שלי גם בפן המנטלי על מנת למקסם את התוצאות. אני מנגיש למתאמנים שלי כלים מהעולם המקצועי של הספורט על מנת לקדם אותם ולגוון להם באימונים כמה שיותר. בנוסף אני מתעסק בעולם הפסיכולוגיה של הספורט. צריך למצוא נקודת אור לשיפור ואיפה יושבת הבעיה, ומשם לעבוד על זה. ברגע שיודעים מה הבעיה הכל פתיר. הכל מתחיל ונגמר במנטליות בתהליך".

View this post on Instagram

The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough חודש יולי התחיל והגיע הזמן להגדרת יעדים חדשים! אחד העקרונות הראשונים והחשובים ביותר שאני מעביר למתאמנים שלי, הוא שכדי להגיע למטרת העל שלנו, עלינו להגיע לשם בצעדים קטנים אך בטוחים ע"י הגדרת תתי-מטרות והצבת יעדים ברורים כדי שנוכל להתקדם בטוח אך יציב. השלב הבא – כדי לוודא שנעמוד באותם היעדים עלינו להכריז זאת ולספר לעולם על היעד שהצבנו! עכשיו מחובתנו לעמוד ביעד ולהחליט לבצע 💪🏻 והסנדלר לא הולך יחף 😉 שלושת המטרות שלי לחודש יולי: 🎯 לסדר את הארוחות שלי חזרה לתפריט – להפסיק לתרץ עם "אין לי זמן לאכול בבוקר או בין אימונים". כבר מזמן שבחרתי באיש מקצוע מהטובים בתחום (פז שוסטר היקר) ואין סיבה שלא אעמוד בהגדרות שקיבלתי ממנו! זה הזמן לחזור למסלול! 🎯 לקום לפני 7 בבוקר גם בימים שמתחילים מאוחר או בימי מנוחה – מכירים את זה שאתם קמים מאוחר ביום חופשי, מרגישים שהייתם זקוקים לשינה הזאת, אבל לא הצצתם מהחלון וכבר סוף היום מבצבץ לו, ועכשיו "נשרף" לו היום החופשי הבודד הזה שכל-כך חיכיתם לו? אז לא אצלי! נמאס לי לשרוף זמן כה יקר ⏱️🔥 🎯 עליית משקלים בהנפות האולימפיות: לפחות עוד 5 ק"ג ב"סנאץ' ", ועוד 5 ק"ג ב"קלין&ג'רק" – מבחן מסכם של קורס הנפות אולימפיות קרב ובא ועליי להגיע למשקל יעד סופי כולל של סך ההנפות שלי בבחינה המדמה תחרות אולימפית. הגיע הזמן להתקדם ל70 ק"ג בסנאץ' ו85 ק"ג בקלין&ג'רק 🏋🏻‍♂️ אז עכשיו שהעולם כבר יודע והצהרתי זאת- זה הזמן שלי לקום ולעבוד על זה בכל הכח! ומה אתכם? מה הן שלושת המטרות שלכם לחודש הקרוב? בין העונים תוגרל מתנה מיוחדת – מפגש בחינם בו נעבוד על הגדרת מטרות ברורות בדרך למטרה שלכם, ע"פ מודל מיוחד מעולם הפסיכולוגיה שכל האנשים המצליחים בעולם עובדים לפיו! צאו לדרך 🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♂️ . . . @underarmour צילום: נמרוד כהן @nimco_design

A post shared by ColosseumFitness (@david_faibilis) on

"מילד שמן ששונא ספורט למאמן כושר מצליח"

"אבא שלי נפטר כשהייתי בן 16 ומצאתי את עצמי ה"גבר" של הבית שמחזיק את המשפחה. בשלב מסוים אני הבנתי שהכל בידיים שלי. אף אחד לא מביא לך הצלחה, כסף וזוגיות. ברגע שמבינים את זה, כל הסטייט אוף מיינד משתנה."

הייחודיות של דוד 

"מה שחשוב לי מול המתאמנים זה להנחיל את ההבנה שכל שינוי בחיים מתחיל ונגמר בקבלת החלטות. ודרך האימונים איתי אני מעביר ובונה להם את התחושה והביטחון שההצלחה שלהם באימון ובחיים בפרט תלויה בהם. ברגע שמצליחים תרגיל מסוים ויש את תחושת הגאווה, אני עובד איתם שילכו עם התחושה לבית, לראיון עבודה ולדייט".

View this post on Instagram

The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough את ימי שלישי אני תמיד מתחיל עם האימון האהוב עליי – אגרוף תאילנדי 🥊 בין אם המתאמנים שם בוחרים להתחרות ובין אם לשמור על הספורט כתחביב – יש משהו באומנויות לחימה שמוציא ממך משהו שזר לא יבין. זה לקחת את עצמי שלב אחד קדימה, לתת את הכל גם כשלא נשאר עוד כלום בטנק ולתת עוד בעיטה, עוד אגרוף אחרון – גם כשאני באפיסת כוחות. זה לפרוק את הכעס על הבוס, על אהבה נכזבת או אפילו על סתם יום לא מוצלח. שק אגרוף זה הפסיכולוג הכי מקצועי שתראו והוא אפילו לא צריך לדבר איתך בזמן הטיפול 😉 זה משמעת, ערכים וכבוד לאחר – רואים זאת במיוחד בקרב ילדים שמגיל קטן כבר נכנסים לענף הלחימה. ובמיוחד – אין שום כתיבה בעולם שתצליח להסביר את הרגע המדהים הזה של לסיים קרב עם מישהו שהרגע שלחתם פיצוצים אחד לשני ואז לתת חיבוק ולחיצת יד בשנייה ששמעתם את הבאזר. אבל שוב מגיעה לה תקופה שכל הטוב הזה הולך להלקח ממני עם עוד תקופה של הגבלות, וסביר להניח ששוב נוותר על הלחימה ואלוהים יודע לכמה זמן. אבל זאת ממש לא הסיבה שלי לעצור, וגם שלכם! יש לי למזלי את החצר שלי עם שלל ציוד, את האימונים בחוץ טרם אסרו וזה בדיוק הזמן להתחיל להינות מהכושר בטבע! קחו חברה, שכן, בת הזוג וצאו לאימון! צאו מאיזור הנוחות שלכם גם כשאין חדרי כושר- זה ממש לא אומר שאין דרך להתאמן ומי יודע אולי תגלו עולם שלם של כושר שלא הכרתם ותתאהבו מחדש 💪🏻 כתבו לי בתגובות או בפרטי מה החלופה שלכם לחדר הכושר ואולי תזכו לאימון איתי בחצר בהטבה מיוחדת 😉 . . . @underarmour צילום: רון שושן @Ronshushan03

A post shared by ColosseumFitness (@david_faibilis) on

"התהליך ביחד עם המתאמן"

"לרוב המתאמנים שלי יש מטרות ברורות של אורח חיים בריא ואני מקפיד שייקחו את החיים בקלות. כאב פחד וכישלון הם המורים הכי טובים שלנו. אי אפשר לברוח מזה ולכן צריך לקבל את הקושי וללמוד למנף אותו לטובה".

"שייכות לקהילה"

"כשלובשים מותג מוכר וגדול יש תחושה של שייכות לקהילה, לקבוצה גדולה שנותנת גב וכוח. תחושה של חלק ממשהו גדול וגורם לך להבין שאתה לא לבד. מתאמנים שלי מקבלים חולצה שלי עם הלוגו שלי, כדי שיבינו שהן חלק מקהילה וקבוצת תמיכה".

View this post on Instagram

The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough אתם מתאמנים בכל הכוח ולא נותנים לסגירה והפתיחה המתנדנדת של המכונים לעצור אתכם, אתם חדים עם התזונה שלכם, המוטיבציה בשמיים ומרגישים את השינוי להצלחה שלכם קרוב מתמיד! מדהים! זאת הגישה 💪🏻 אבל רגע לפני שהפציעה שמחכה מעבר לפינה תופיע- הורידו את הרגל מהגז! אסור לעולם לשכוח את חשיבות ההתאוששות מהאימונים! גם הספורטאי העילי הנחוש ביותר יודע שעליו להקפיד על מנוחה ושעות שינה מספקות, תזונה נאותה לבנייה ושיקום מחדש, ולשלב אימוני התאוששות למנוחה אקטיבית ולעתים אפילו להוריד אימונים למנוחה מוחלטת. אבל בשום אופן לא מזניחים את המנוחה! אל תראו זאת כעצירה- דמיינו את זה כצעד אחורה לטובת שיגור קדימה ממש כמו רוגטקה ענקית או קשת שהמיתר נמתח אחורה רק כדי לשגר את החץ הרחק קדימה 🏹 מרגישים שחוקים ושאתם חייבים לנוח? רוצים לנוח אבל פוחדים להדרדר? תלמדו לנוח- לא לפרוש. אז איך עושים את זה נכון גם כשהלו"ז חונק? איך דואגים לשמר מוטיבציה בזמן המנוחה? ומה זה לעזאזל מנוחה אקטיבית? שלחו הודעה ואשמח לעזור 🙏🏻 . . @underarmour צילום: נמרוד כהן @nimco_design

A post shared by ColosseumFitness (@david_faibilis) on

סוד להצלחה

"לבחור לקחת את הקושי הלאה לפתח אותו לדבר יותר טוב שמקרב אותנו למטרה."


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]