fbpx
Like this post

הרצון של שירן לשנות

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 12.08


שירן ששון [33], מרמת גן, בעלת סטודיו לנשים בלבד. שירן הצליחה לשנות את אורח החיים שלה מקצה לקצה, בעקבות קיצור הקיבה שעברה, "תמיד בתור ילדה הייתי ילדה שמנה, פעילה, כל חיי, ברגע שלא יכולתי לעשות דברים בסיסיים, זה ערער אותי וזה הגיע בעקבות השומן. הבנתי שמשהו צריך לקרות. אחרי אינספור דיאטות שלא צלחו הלכתי לעשות תהליך של  קיצור קיבה, בקיצור קיבה מקטינים את תחולת הקיבה ואתה יוצא לדרך עצמאית, מה שתבחר לעשות אחרי, זה שלך. לקחתי את זה למקום מאוד חיובי, היו קשיים והיו משברים, בסוף, קיצור קיבה פירושו ללמוד לאכול מחדש".

"ספורט בשבילי שווה בריאות"

"אני יודעת מה זה להילחם במשקל, היו ימים שהייתי חושבת שלא אראה את הים. היום ? אני הולכת כל יום לים!"

View this post on Instagram

The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough
@underarmour צילום: נימרוד כהן @nimco_design לוקיישן :ספייס FIX גבעתיים – רמת גן כמאמנת ומתאמנת אני מבינה את החשיבות של הגדרת יעדים. בלי יעדיים לא נתקדם לשום מקום, אני מאמינה בהגדרת יעדים שתואמת את המציאות שאנו חיים בה, להציב מטרות קטנות אך גדולות. הגדרת יעדיים חשובה על מנת לאתגר את הגוף ואת השכל מבחינה מנטלית ומבחינה פיזית לפני שנגדיר יעד קודם כל נבין מה אנחנו רוצים להשיג ומה המטרה שלנו הגדרת היעדיים שלי לחודש הקרוב ● לאכול בריא ללא גאנק פוד🥒🍅🥑 מי שמכיר אותי יודע כמה אני חובבת אוכל( סו שף) לשעבר יודע שאוכל זורם לי בדם ובנשמה ! לאחר ניתוח שמגביל אותי מבחינת אימונים אני מבינה למה התזונה שלי חייבת להיות יותר מוקפדת וללא גאנק פוד ● לצאת ל3 אימוני ריצה של שעה 🏃‍♀️ אימוני ריצה תמיד היו קשים עבורי מבחינה מנטלית ככה שהמשימה הזו לצאת לרוץ היא לישבור את הקושי המנטלי כי לפני שהרגלים או הריאות שלי כושלות הראש שלי גורם לי להיכשל הרבה לפני ● לקבל את עצמי כמו שאני, בלי לשפוט. לאחר הירידה הגדולה שלי הפכתי להיות מאוד שיפוטית לגבי המראה שלי, אני כל הזמן אני מחפשת מה לא נראה טוב ומה אני צריכה לשפר ולשנות. החודש הזה אעבוד על כמה אני מושלמת כמו שאני. אלמד בחודש הזה להסתכל במראה ולהודות על מה שיש ובעיקר להודות לגוף שלי שמאפשר לי את כל התהליך הזה 5 הראשונות שישתפו מה היעדיים שלהן יקבלו ייעוץ והכוונה ללא עלות, על איך מגדירים יעד, ואיך מגיעים לאותו היעד ואיך מטמיעים אותו לתמיד 💪 שירן ששון סטודיו לאימוני נשים רמת גן מאמנת לאורח חיים בריא ‭050-4959494‬

A post shared by S.S.f (@shiransason) on

תהליך הלמידה

"רוב האנשים עשו את השלב הראשון, ירדו משקל מסוים וחזרו להתחלה בלי ללמוד מהתהליך, קיצרו תהליך, ירדו במשקל, הם קופצים לסוף ונופלים שוב להתחלה, אין את הלמידה. אם מההתחלה לוקחים את התהליך ולומדים לאורך הדרך, אפילו אם הגעת לנקודה שאתה יודע הכל, תמשיך,  כי אם לא אתה תחזור לאותה הנקודה שבה התחלת. אני שואלת קודם כל את המתאמנת שמתחילה אצלי – " מה מפריע לך? מאיפה זה מגיע?" אם היא לא תבין למה היא רוצה את השינוי, זה לא ילך, השינוי חייב להיות עמוק, חייבים להבין את  המחויבות של השינוי, את ההכנה, להסביר מה זה , ללכת לערוך קניות מתאימות לתוך התהליך."

"לא מאמינה בללחוץ על אף אחת"

"ככל שאני אלחץ יותר על המתאמנת שלי, היא תלך אחורה, אנחנו קבוצת בנות מדהימה ויש שיח ויש תרגילים בו זמנית, אנחנו מחליפות חוויות, אני בעצמי משתפת אותן, אני חווה איתן את כל תהליך על בשרי, בגלל שאני הייתי כול חיי שמנה.  השיח באימונים שלי נורא פתוח, ברגע שהמתאמנת רק שמעה ממישהי אחרת, משהו מנקר, משהו מחלחל, בסוף זה מגיע, לא מאמינה בללחוץ על אף-אחד".

View this post on Instagram

The Only Way is Through | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough @underarmour צלם : נימרוד כהן @nimco_design לוקיישן : @ספייסfix גבעתיים רמת גן כשהתחלתי לרוץ עוד הרבה בכלל לפני שהרגלים התחילו לזוז הראש היה מהדהד שאין לי כוח שאני לא יכולה שאני לא מסוגלת יוצאת לפארק ורואה את כל הרצים רצים בקלילות מרחפים להם ורק הרגלים שלי עדין תקועות באדמה הראש מסרב לקבל את זה שאני יוצאת לרוץ הרגלים הופכות להיות קשות האויר מתחיל להתרוקן מהריאות שלי מתחילה לרוץ הקילומטרים עוברים להם החששות מתחילות להתפוגג להן הגוף מקבל את זה באהבה הרצים שאני פוגשת נותנים לי כל כך הרבה השראה וכוחות בלי בכלל לדעת מסיימת לרוץ רואה את הדרך שעברתי ושוב ניצחתי את הפחדים שלי את החששות שלי הגוף שלי נתן את כל כולו אין כמו תחושת ניצחון וניצחון עבורי זה לצאת מאזור הנוחות שלי אני אוהבת אימוני כוח אוהבת להרגיש את המשקל על הגוף שלי אבל אוהבת לא פחות להרגיש את הרוח שנושבת לי על הפנים את השקט שמביאה איתה הריצה שמנטרלת לי את כל המחשבות ככה בשקט בשקט נולדה לה אהבה חדשה וזו הריצה תייגי חברה שנותנת לך השראה והיא תקבל שבוע אימונים ללא עלות בסטודיו שירן ששון מאמנת כושר ומאמנת לאורח חיים בריא בעלת סטודיו כושר לנשים 0504959494

A post shared by S.S.f (@shiransason) on

"תהיי שלמה עם עצמך"!

"בחיים לא תשמעי אותי אומרת למתאמנת- "את חייבת לרדת", לי בעצמי אמרו את זה כשהייתי מתאמנת, אני מאמינה שתהיי שלמה עם עצמך, תסתכלי במראה ותאהבי את ה20% שבך, אם טוב לך במשקל שאת נמצאת- תאהבי את עצמך וזה מה שחשוב."

"הרצון של שירן לשנות"

"החלום שלי זה להגיע למשרד הבריאות ולהגיד להם: "תתעוררו"! להציב תזונאיות בכול בית ספר, כי הכל מתחיל משם, אנחנו במדינה שאחד מכול שלושה ילדים שמן, אחרי הניתוח של קיצור קיבה, זה את ועצמך, אף אחד לא  נותן הכוונה ולא אומר לך ללכת לתזונאית, צריך לטפל בהשמנה".

View this post on Instagram

"נפש בריאה בגוף בריא" כמה פעמיים שמענו את המשפט הזה ועכשיו בתקופת הקורונה הוא נכון יותר מתמיד הלחץ והסטרס שהסגר גורם לנו מכניס את הנפש למצב ירוד כמה פעמיים לחץ נפשי גרם לכם להישאר בבית או לברוח לאכילה רגשית ולא לעשות כלום בין אם זה מתאמנים מקצועיים או בנאדם שעכשיו התחיל להתאמן אימון גופני משחרר אינדרופינים אשר מופרשים מיותרת המוח אשר משפיעים אוטומטית על המצב רוח מפיגים לחץ ומתח אם את/ אתה מרגישים שיש עליכם לחץ צאו החוצה תעשו אימון רק טוב זה יכול לעשות עכשיו בתקופה הזו אפשר לקחת לנו הכל אבל אי אפשר לגרום לנו להפסיק להתאמן הכל תלוי בנו ובדרך שנסתכל שימו את המטרה מול העיניים ותרוצו אליה בכל הכוח |שירן ששון|מאמנת כושר|מאמנת לאורח חיים בריא| 0504959494 The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough
@underarmour בלוקיישן : ספייס FIX גבעתיים – רמת גן צילום : ירדן בידר @Yardenbaider

A post shared by S.S.f (@shiransason) on

הכלים בעיניך למאמן בתחילת דרכו

"קודם כל תהיה אתה. תבדוק מי אתה בתוך כול הדבר הזה, לא לעשות "קופי-פסט", תהיה מיוחד, תביא את האני מאמין שלך, תבדוק מה האני מאמין שלך, תיצור , לך בדרך שאתה מאמין בה וסומך עליה, אתה שליח,  תיקח את המקום הזה ותמנף אותו כדי להגיע לכמה שיותר אנשים ולחולל בהם שינוי. יש פה אנשים שנותנים את כל כולם וסומכים עליך שתיקח אותם למקום טוב."

"המתאמנים שוכחים שהם עשו את זה בשביל עצמם"

כשמתאמנת אומרת לי הכול בזכותך , אחרי שהיא הצליחה בתהליך-  אני לא עשיתי כלום, לך היה קשה, את נלחמת עם האוכל, אני עוזרת לך, לא מתאמנת בשבילך , אני אומרת למתאמנים, תודו לעצמכם!

"דור בריא יותר"

"החלום הכי גדול שלי זה להגיע למשרד הבריאות ומשרד החינוך ולחולל שינוי, שהדור שיגיע אחרינו לביה"ס יהיה בריא יותר, שיהיה ערך מוסף למה צריך את האימונים,  להבין למה צריך לעשות ספורט. כשאנחנו יודעים למה, אנחנו נדע איך."

View this post on Instagram

התרגיל אהוב עלי הפלאנק הידוע גם בשם תרגיל בטן סטטי, הוא תרגיל כוח הכרוך בשהייה במנח סטטי, אשר קשה להישאר בו לאורך זמן. הפלאנק הנפוץ ביותר הוא פלאנק קדמי (מכונה גם "גשר קדמי"), בו נשארים במנח של שכיבות סמיכה, כאשר משקל הגוף נישא על הזרועות, המרפקים וקצות אצבעות הרגליים. קיימות וריאציות רבות לתרגיל כמו פלאנק צידי (נקרא גם "גשר צידי") ופלאנק הפוך. הפלאנק מחזק את שרירי הבטן, הגב והכתפיים. שרירים המעורבים בפלאנק הקדמי הם ראשיים: שרירי הארקטור ספינאה, שריר הבטן הישר ושריר הבטן הרוחבי. שרירים משניים: הטרפז, המעוינים (שרירי גב), מסובבי הכתף, שרירי הדלתא הקדמיים, האמצעיים והאחוריים, שרירי החזה, שריר המסור הקדמי, שריר העכוז הגדול, הארבע-ראשי ושריר וזה רק חלק מהשרירים המשתתפים בפלאנק שירן ששון|מאמנת כושר|סטודיו לנשים בלבד| 0504959494 The Only Way is Through UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough @underarmour צילום :אופיר אברהמוב @ofirbepita מיקום :ספייס גבעתיים-רגמת גן

A post shared by S.S.f (@shiransason) on


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]