fbpx
Like this post

"חלומות נועדו להגשמה"

מערכת FASHANGA | תמי פישקין | לייף סטייל | פורסם: 12.08


רעות נאמן שלמה, בת 35, אמא למתוקי אחד בבית ובזמן הצילומים הייתה בהריון מתקדם מאוד! מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים וקואצ'רית פילאטיס. "להיות קואצ'רית פילאטיס זה להבין את השיטה מהמהות שלה, מהיסוד והעקרונות שלה ואת זה להעביר הלאה בשיעורים. להבין את האנטומיה של הגוף, מהשורש ולהעביר את זה ברשת, במדיה ובחיי היום יום. זה מה שמבדל ומייחד אותי מקהל המדריכות פילאטיס בארץ" מספרת רעות.

View this post on Instagram

The only Way is THrough | UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough @underarmour @Ofirbepita צילום : אופיר אברהמוב "חלומות נועדו להגשמה" זו המנטרה שאיתה אני קמה בכל בוקר. בסוף כל יום אני עושה עם עצמי בריף כדי לוודא איפה אני נמצאת ביחס ל.. עד כמה התקדמתי ומה נשאר לי למחר. ברגע שאתה חי את החלום ונושם אותו אתה חי בתוך עולם של עשייה מתמדת וסיפוק אנושי מטורף. החלום הכי גדול שלי זה לגעת באנשים. וכמה שיותר הרי זה משובח..! להיות שותפה ואחראית לתהליך ולתוצאותיו ולסייע לאנשים לגעת בחלום. הפידבקים שמגיעים אח"כ הם טעינת נפש מוחלטת ואושר עילאי!! המגע אצלי מגיע בחיבור לפילאטיס, בחיבור לתזונה ובעידוד לחזון ועוצמה נשית. בכל אחד מהתחומים הללו נמצא המגע האישי שלי בכל אדם. כאשר כל אחד מהם מגיע עם הסיפור והחלום האישי שלו ויחד אנו יוצרים את הדרך היעילה ביותר בהגעה לתוצאה האולטימיטיבית ביותר. אז, זו אני, רעות, טורפת החלומות.. שיצאה לקמפיין ספורט בחודש תשיעי מתקדם כדי להמחיש לכם שהשמיים הם הגבול!! ושהכל אפשרי… כי כשיש רצון.. יש? יכולת! וגם ביצה יכולה להפוך לתרנגולת…:) חלומות_נועדו_להגשמה_ זה לא רק סלוגן- זו דרך חיים! רעות נאמן שלמה | קאוצ'רית פילאטיס | מנטורית תזונה ואורח חיים בריא | מלווה בתהליכי העצמה נשית | 052-6630440 @tehila_shamir @talbazanos fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr_

A post shared by REUT neeman shlomo – pilates (@reutpilates) on

תפנית בעלילה

"לפני 8 שנים עשיתי מהפך בחיים שלי. הגעתי מעולם ההפקות ואופנה, ניהלתי חנויות איפור ואופנה. אני הייתי ילדת חוגים, התעמלות קרקע, בלט, ג'ז ועוד.. עם גיל ההתבגרות השומנים הגיעו.. הייתה לי מדריכה שדיברה איתי על המשקל שלי וזה גרם לי להיכנס לעולם הכושר מגיל צעיר. במטרה לשמור על הגזרה ולהיות בפרונט".

אחרי אימונים אינטנסיביים עם מאמן כושר שמאוד לחץ, רעות הגיעה למצב של פציעות והייתה צריכה לקחת הפסקה. כתוצאה מהעצירה עלתה במשקל והגוף שלה התנוון. באותו זמן ניהלה חנות בגדים. נדלקה על ג'ינס שמאוד רצתה, ולא הצליחה להיכנס אליו וכאן הגיעה להחלטה שהיא מתחילה שינוי. "חזרתי לאימון מסודר ובריא ורזיתי המון ולא זיהו אותי! פנו אלי כל הזמן לגבי השינוי שעשיתי ומצאתי את עצמי כותבת תפריטים לאנשים והבנתי שיש לי את הכוח לשנות ולעזור לאנשים ובחרתי בפילאטיס כי אני מאמינה מאוד בתחום".

View this post on Instagram

THE ONLY IS THROUGH |UNDER ARMOUR sᴜᴍᴍᴇʀ 2020 #TʜᴇᴏɴʟʏᴡᴀʏɪsTʜʀᴏᴜɢʜ @ᴜɴᴅᴇʀᴀʀᴍᴏᴜʀ צילום: @ronshushan03 טוב, אז לאחר שעסקנו בשאלה מזה "מיתוס" והבנו כבר ש"מיתוס" זוהי אמונה רווחת של בני אדם.. ניתן גם להבין שזהו התירוץ הטוב ביותר עבורם! שום מיתוס לא הוכח מדעית ולכן ההשקפה שלי היא שהמשפט הנכון להיאמר הוא לא- " אנשים חיים ע"פ מיתוסים " אלה- " אנשים חיים ע"פ ת-י-ר-ו-צ-י-ם!!! " האימון/בישול מעייף? גוזל זמן? נועד לאתלטים צעירים בלבד? מכווץ מדי? מנפח מדי? משמין מידי? מסוכן? תחום הכושר והתזונה אפוף באינסוף הבלים ואמונות עממיות, שהם בעצם תירוצים עלובים להישאר על הספה בבית ולא להזיז את הישבן. מי שלא בא לו לעשות כושר יאמץ בדרך־כלל כל אמונה, אמירה או שמועה שיוכלו לשמש תירוץ מושלם להימנעות. מי שנורא רוצה לעשות כושר, כדי להעלים את שק השומן מתחת לזרוע, לחזור להיקפים לאחר הריון או סתם להרגיש טוב, ייאחז בכל פיסת מידע שמבטיחה גוף חטוב באימון כזה או אחר. "האמיתות המקצועיות" האלו שנולדות לפעמים בחדרי המתנה, מלתחות ושאר מקומות לא ממש מקצועיים – הן במקרים רבים מתסכלות ומייאשות, או לחילופין, מבטיחות הבטחות חסרות כיסוי בעליל. אז היי, אני רעות, ולמי שלא יודע אני מנטורית לתזונה ואורח חיים בריא. מייסדת שיטת ה- COLOR 5 שיטה חדשנית, בלעדית עם תוצאות מובטחות הן ברמה הגופנית והנפשית. אני כאן קוראת לכן לעצור תירוצים ולנפץ את כל המיתוסים! הגיע הזמן לעבוד וליהנות. בלי קיצורי זמן.. בלי אמונות חסרות היגיון.. אלה, רק עם הגשמת חלום וניצחון. #חלומות_נועדו_להגשמה רעות נאמן שלמה מנטורית תזונה ואורח חיים בריא קאוצ'רית פילאטיס ותנועה ייעוץ וליווי תהליכי העצמה נשית. 052-6630440

A post shared by REUT neeman shlomo – pilates (@reutpilates) on

האהבה של רעות 

"התחום מאגד את כל סוגי הכושר, ככל שהתעמקתי יותר בשיטה הבנתי זאת מתנת חיי. אני אוהבת להתעסק בדברים שיש להם השראה ומשמעות. פילאטיס נקרא על שם ג'וזף פילאטיס שהיה חולה סופני שסירב לקבל טיפול רפואי והוא המציא את השיטה. האמין שדרך הכושר הוא ינצל. הוא אסף אל תוך השיטה שלו מהיוגה, טאי צ'י, שחיה, בלט והמון תחומים".

יש המון משמעות בפילאטיס. זה תורם המון, ועוד על הבפנים של האדם. אנשים לומדים לנשום ולשחרר וזה משפיע על הכל, הכתפיים יורדות למטה, בית החזה נפתח, הגוף מתחזק.

ידעתם ששרירי הבטן מתחילים בנשימה? זה הזמן לפילאטיס!

View this post on Instagram

THE ONLY IS THROUGH |UNDER ARMOUR summer 2020 #TheonlywayisThrough @underarmour צילום: אופיר אברהמוב @ofirbepita "אורח חיים בריא או דיאטה?" זוהי שאלה שנשאלת לא מעט בעידן שלנו. מה ההבדל ומה עדיף.. רבים מאיתנו אינם מבינים את ההבדל הכ"כ מהותי וחשוב בין השניים. מכירים את הרגע הזה שעד שכבר בחרתם לעלות ולהתמודד עם המשקל, אתם מגלים פתאום את כמות הקלוגרמים העודפים. ואז יוצאת ההכרזה- ממחר דיאטה!!!! "קסאאאאח"!! יאלללה ירקות- IN !!! פחמימות- OUT !!! ועוד לא מעט הכרזות כאלו ואחרות.. לרוב, האכילה שם לא נכונה ולא בריאה.. ויתרה מכך פוגעת בתאי הגוף ומחלישה את מסת השריר. דיאטה תמיד מצטיירת בעיני כמשהו זמני, שמטבע האדם לא מתאפשר לשמר אותה לאורך זמן ואילו אורח חיים בריא מתפרש בעיני כשיגרת חיים. אם ננסה לקחת את שתי המילים ונפרק אותן נמצא כי- במילה  DIET בחילוף אותיות נמצא את המילה מוות!! ההרעבה והאכילה הלא מבוקרת הזו בהחלט ראויה להשוואה מסוג זה. יש בזה משהו מאוד רצחני ואפילו מתעלל וכל זה מבחירה אישית. לעומת זאת, אורח חיים.. גם כאן בחילוף אותיות נמצא את המילה אורך. אורך לחיים בריאים.  להמשכיות ותוצאות לטווח הארוך. אורח חיים בריא זוהי שיגרת חיים מאוזנת שאנחנו מתבקשים לאמץ לחיינו והטמעת הרגלי תזונה וכושר מבוקרים במטרה לשמור על המשקל ונכונה לנו לטווח הארוך. אדם בריא כשהוא מרגיש טוב, כשהוא קם בבוקר מאושר ולא כאשר הוא מתוסכל או רעב.. ולכן אם אתם אנשים שאוהבים לאכול אבל רוצים לשמור או לשמר את הכתוב במשקל עליכם להקפיד על אורח חיים בריא ושיגרתי. לשאלות נוספות, עזרה וייעוץ גם בנושאים אחרים כיתבו לי ממש כאן בתגובות הפוסט למטה. רעות נאמן שלמה | קאוצ'רית פילאטיס | מנטורית תזונה ואורח חיים בריא | מעודדת ומלווה בתהליכי העצמה נשית| 052-6630440 #חלומות_נועדו להגשמה- לא רק סלוגן! זה דרך חיים. @tehila_shamir @talbazanos fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr

A post shared by REUT neeman shlomo – pilates (@reutpilates) on

המוטו של רעות 

"חלומות נועדו להגשמה. אני מגשימת החלומות של עצמי. כקאוצ'רית אני מעבירה למתאמנים שלי את המוטו. אני עוזרת להם לקבל ולפתח את עצמם."

"בעוד 5 שנים רעות שואפת לאימפריה משלה!"

"אימפריה משלי. אני רוצה להעביר למתאמנים של אורח חיים בריא, לשלב תזונה וכושר. המטרה שלי לפתוח מקום נגיש שיכלול תזונה ופילאטיס ולגרום לאנשים להבין שמדובר באורח חיים."

View this post on Instagram

THE ONLY IS THROUGH |UNDER ARMOUR sᴜᴍᴍᴇʀ 2020 #TʜᴇᴏɴʟʏᴡᴀʏɪsTʜʀᴏᴜɢʜ @ᴜɴᴅᴇʀᴀʀᴍᴏᴜʀ  צילום : אופיר אברהמוב @ofirbepita כשניצבת בפני השאלה – למה פילאטיס? אני תמיד מחייכת ושואלת חזרה- " טיפול קוסמטי עמוק או טיפול יופי פשוט..?" אסביר את שאלתי- טיפול יופי עמוק מטפל בכל הלכלוך החודר לעומק הנקבובית.. נכנס תחת שכבות העור העליונות ונותן לעור חיים חדשים וצעירים. טיפול מסוג זה תורם הרבה יותר לנראות של העור ולשימורו לאורך זמן. חברות יקרות, כמו בטיפול היופי העמוק – כך גם בפילאטיס- בכל שיעור פילאטיס אנחנו עובדות על קבוצת שרירים עמוקה יותר יחד עם מפרקים ושלל איברים נוספים שפועלים בהרמוניה עוצרת נשימה ונותנת את המענה הסופי,לאורך זמן. המטרה שלנו זה לחזק את שרירי הליבה, שרירי מרכז הגוף(בטן!! בטן חזקה יותר מאי פעם!) ,שרירי רצפת האגן להגמיש ולהאריך את הגוף, תוך כדי הטמעת עקרון הנישמתי שגם הוא נועד כדי להנחיל שלווה, רוגע והרפיה וכן גם פעילות והנעת מערכת הנשימה מתוך הבנה ולא מתוך ההרגל היום-יומי. היום, כשאני לאחר לידה רגילה לחלוטין.. ללא אפידורל או כל חומר עזר אחר. אני מברכת על הבחירה שלי בפילאטיס. כאן אני מבינה כמה העבודה על נשימה נכונה היא הכרחית! כמה גיוס שרירים בזמן נשימה הוא כלי עזר שכל אחת מאיתנו צריכה. היכולת להשתמש ברצפת האגן ולשלב את כל קבוצת השרירים שציינתי קודם כדי להעמיד מחלקה שלמה על הרגליים כשאת למעשה מיילדת את עצמך וצועקת- " חברים תתעוררו!! הראש- בחוץ!!" מפתיחה של 1 וחצי לראש של תינוק שכבר נמצא בתעלה… ואני בהכרה ושליטה מלאה בכל המתרחש.. מפעילה את הצוות! – מיילדת לא היתה שם! לא הספיקה להגיע… 8 דקות במצטבר!!! אין לי ספק שאילולה הפילאטיס כל הליך הלידה וההחלמה היה מתנהל אחרת. ולכן אני בוחרת , בחרתי ואמשיך לבחור בטיפול יופי עמוק ובין לבין אשלב טיפוח שהוא לא פחות חשוב..😉 #חלומות_נועדו_ להגשמה רעות נאמן שלמה | קאוצ'רית לפילאטיס | מנטורית תזונה ואורח חיים בריא | ליווי ועידוד העצמה נשית | 052-6630440

A post shared by REUT neeman shlomo – pilates (@reutpilates) on

איך אפשר לשלב אימהות ותזונה בריאה? את לא אוכלת שאריות של הילד?

"לא! אני נמנעת מזה לחלוטין. עדיף שיזרק ולא יכנס לי לגוף. לא אוכלת "חבלים". הגוף שלי לא פסולת שאריות ואני כאן ממש בשביל זה, להדגיש ולהמחיש לנשים שהכל אפשרי! אורח חיים בריא זה בחירה! אני כאן, אישה בהריון חודש תשיעי שהגיעה להפקת ענק. ואני רוצה להעביר לנשים שהכל אפשרי. אני לא מחסירה כלום מהבית ואני גם מגשימה את עצמי. "

רעות ילדה אחרי זמן קצר יחסית לאחר הקמפיין ואנו מאחלים לה המון נחת ובריאות  


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, אור איתן, אופיר אברהמוב, איתי פרץ | סטייליסטית ראשית: נלי קוסטי | איפור: נועה אלף, רגינה אילוז, סנדרה טל | שיער: דניאל שי, שיהל דיפאני | מיקום צילומים: רשת 'ספייס' | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "סולושנס"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]