fbpx
Like this post

הדרך של דיאנה באימונים – "זה בשביל עצמך"!

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 21.06.2020


הכירו את דיאנה, בין השילוב בעבודה כמנהלת חשבונות, דיאנה היא מדריכת כושר לפיתוח גוף. בזמנים בהם הייתה רוקדת ריקודים סלוניים, הייתה באתלטיקה קלה בריצות, היא סיפרה לנו על הדרך שבה למדה הכי טוב איך להיות פשוט מאמנת: "פתחתי קבוצה בחינם בפייסבוק, בוואצ-אפ, התחלתי לתת מענה ושירות  24/7 לאנשים, לאמן אותם, בניתי לו"ז תזונה, ממש ליווי אישי, כל אחד בקבוצה משתף מה כן טוב, מה לא טוב, איפה  אפשר לשפר, הבנות הציגו כול חודש תוצאות מדהימות, זה היה מאוד אישי, אני מתקשרת אליהם גם אחרי התהליך ומתעניינת, אני רוצה שזה יצליח, הצלחה שלהם- היא הצלחה שלי, אני רוצה קודם כל להיות בטוחה שאני עושה את העבודה כמו שצריך. זה נותן לי הרגשה טובה שאני יכולה לעזור לו, ואני מלאת כוח להמשיך, כמה שקשה למתאמן- אנחנו עדיין ממשיכים, זה מלמד אותי הרבה על התמודדות, כל בן אדם בפני עצמו."

View this post on Instagram

חשוב לזכור🔰 ✅ בכל נפילה-צריך לדעת לקום. ✅בכל משבר-צריך לדעת להתחזק. ✅ בכל שיגרה-צריך לדעת להסתדר. ♻️ אז מה בעצם אני ממליצה כשנשברים בתזונה🥞🌰🍕🍔🍟❓ ✔גם אם נשברת יום אחד תלמד לחזור חזרה לתפריט שלך. ✔תכינו ארוחות מראש לכמה ימים אפילו. ✔תחלקו את הארוחות ל6 ארוחות קטנות ✔ תשתדלו שהארוחות יהיו מזינות ומכל אבות המזון. ✔ אל תעשו הפסקות גדולות מידי בין הארוחות. ✔ תעשו לכם ציט אחד בשבוע זה עוזר לא להשבר במשך השבוע. ✔ תרבו בשתיית מים. ♻️בנוסף למשברים בתזונה ישנם גם משברים באימונים🤾‍♀️🤸‍♀️🏋️‍♀️ !!!! קחו לכם לדוגמא את המשבר שאנחנו עוברים כרגע,הרבה אנשים פשוט הפסיקו להתאמן למה אבל❓❓❓❓❓ 🔰 המלצות שלי לכלל המתאמנים הן: ✔ תמצאו לכם פינה קטנה שנח לכם להתאמן בה. ✔ תדליקו לכם מוזיקה שעושה לכם חשק לזוז. ✔ תדליקו לכם אימון אונליין עם מדריך שנותן לכם מוטיבציה. ✔ תעשו אימון כל יום לפחות 15-20דקות. ✔ תהיו יצירתיים ותמצאו דברים שיכולים לעזור לעם באימון. לדומא כסא,קופסאות שימורים וכו.. ✔תבקשו עזרה מאיש מקצוע במידה ואתם לא בטוחים באימון שאתם מבצעים. אז מה אתם אומרים אפשר לעבור את המשבר מבלי להשבר❓❓❓ The Only Way Is Throught | UNDER ARMOUR 2020 #theonlywayisthrough👊 @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr_ @michalm_elkabetz @ronshushan03 @elad_leo_meir226 @space_ibn #חדרכושר #מאמןכושר #אימוןכושר #workingout #gymlife #bodybuildinglifestyle #happytime #follome #weightloss #modellife #girlpower #girlswholift #girlswhoworkout #friend#american #fitness #fitnessmotivation #fitnessmodel #fitnessgirl #fitnesscoach #igfitness #bodyfitness #fitnes #fitnessaddict #fitnessphysique

A post shared by 𝘿𝙞𝙖𝙣𝙖 𝙂𝙚𝙧𝙨𝙝𝙤𝙫𝙞𝙘𝙝🧿 (@ig.fitt) on

מה סוגי האימונים שלך?

"זה יכול להיות אימון אינטנסיבי, רק מתיחות, קיק בוקס, מדרגה, ועוד, אבל בסוף את כמאמנת  חייבת להיות הכי טובה, מכל הבחינות ולתת למתאמן מולך להרגיש את זה גם."

"אם אני יודעת להתאמן ולהיות הכי טובה- אז אני גם אהיה טובה עבור מי שאני מאמנת"

"בא לי להצליח, להיות טובה במה שאני עושה, אני רצה אחרי הזמן, זה כיף לי, אני אוהבת להציב לעצמי אתגר ולעמוד בו, אני לא יודעת לנוח, אני זאתי שרוצה להצליח, בשביל הילד שלי, בשביל עצמי, בשביל אנשים שאני מדריכה אותם,  כיף ל שאנשים שאני לא מכירה אומרים לי: "את השראה", זה הדברים שעושים לי כיף, שאומרים ל שאני בדרך הנכונה, אם אני יודעת להיות הכי טובה- אז אני גם אהיה טובה עבור מי שאני מאמנת, זה חשוב לי".

דיאנה משתפת בטיפים שלה  לכל מאמן בתחילת דרכו

"לדעת מה אתה עושה , לרצות את זה , כשאתה מאמן- אתה לא מאמן את עצמך, אתה מקשיב לבן אדם שמולך, לדעת מה הרצונות שלו, איזה אימון את רוצה לעשות לו, להקשיב, הבנאדם צריך לרצות להיות מאמן ולהדריך אדם אחר, ממליצה לפתוח קבוצה של אנשים שאתה לא מכיר, לתת להם הדרכה מא' עד ת', ממש לשמוע, להבין כל אחד מה הבעיה שלו, לנסות לקחת את זה בחינם, תתפלאי, היו לה אפילו אנשים  ש-בחינם לא רוצים לקבל עזרה".

View this post on Instagram

הקיץ 🌞 כבר בפתח וכמובן שבא לכם להרגיש קלילים ובריאים מאי פעם-כי כבר נמאס לכם מכאבים בגוף,ממחלות שונות ותרופות על בסיס יום יומי שיוצרים לחוסר שינה . ✴ אז מה בעצם עלינו לעשות כדי למנוע מחלות ולהיות בריאים ❓❓❓ פה מגיע השלב של ניקוי הגוף והנפש שהם באים בשילוב אחד עם השני . הנפש שלנו שמחה =הגוף שלנו מלא באנרגיות. 🔰ההמלצות שלי מאוד פשוטות: ✔ניקוי הגוף והנפש בדרך הנכונה ביותר כלומר בתזונה מאוזנת שתוביל אותכם לאורח חיים בריא. ✔מנוחה לגוף ולנפש-תלמדו להקשיב לגוף שלכם כשהוא זקוק למנוחה. או שפשוט עוברת עליכם תקופה לא פשוטה ואתם נפשית מותשים וזה משפיע גם על הגוף שלכם. לכן תיקחו את הזמן שלכם. תעשו מדטציה או שפשוט תשכבו ותשמעו מוזיקה שמרגיעה אותכם. ✔תעשו כושר-לא משנה איפה ולא משנה איזה אימון תבצעו העיקר, תעשו. זה יכול לעזור לגוף ולנפש שלכם להתנקות מכל הדברים השליליים שהצטברו. 💠גוף ונפש נקיים=אורח חיים בריא 🛡ניקיון גוף והנפש בשילוב אורח חיים בריא יכול לעזור לכם: 📌איזון לחץ הדם 📌סכרת יכולה להעלם או להשתפר בהרבה. 📌הגוף מרגיש בריא. 📌השינה משתפרת. 📌יכול להיות שתפסיקו לשתות כדורים. 📌המצב הרוח משתפר. 📥אז מה דעתכם על ניקוי הגוף בשילוב אורח חיים בריא לקראת הקיץ הקרב❓❓❓ #חדרכושר #מאמןכושר #אימוןכושר #מאמנתכושר #nopainnogain #workingout #gymshark #composition #harrystyles #follow #happyday #follwme #weightlosstransformation #abs #fitness #fitnessmotivation #fitnessmodel #fitnessbody #fitnessgirl #igfitness #fitnesscoach #instagramfitness #fitnessaddict #instagramfitness #fitnessfreak #gymgirl The only way is through |Under Armour 2020 @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr_ @nimco_design @michalm_elkabetz @elad_leo_meir226

A post shared by 𝘿𝙞𝙖𝙣𝙖 𝙂𝙚𝙧𝙨𝙝𝙤𝙫𝙞𝙘𝙝🧿 (@ig.fitt) on

הדרך של דיאנה באימונים – "זה בשביל עצמך"!

"כל מתאמן שאני מאמנת אותו – אני שואלת אותו מה המטרה, מה מפריע לך? יש הרבה נשים לדוגמא שרוצות להתאמן כדי להיות יפה בעייני החבר שלה, זה לא בשביל מישהו, זה בשביל עצמך, אתה חייב להרגיש טוב עם עצמך, עם מה שאתה רואה במראה, בן אדם שרוצה- הוא יצליח. אני מתה על אלה שמתאמנים חצי מהיום והולכים לטחון את כול המקרר אחרי זה, זה לא עובד ביחד, תזונה זה ה-חלק הגדול."

"אפשר ליפול- אבל לדעת לקום אחרי זה"-  דיאנה משתפת על החוויה שלה עם מתאמנת:

"יש לי מתאמנת שאני מאוד מעריכה אותה, אבל היא כל הזמן נשברת ומתייאשת, את צריכה לתת למתאמן כוח להמשיך, לא ליפול, אני נותנת את התמיכה, הכל בסדר, אנחנו אנשים, לא רובוטים, זה בסדר ליפול, העניין זה לקום אחרי זה."

View this post on Instagram

שלום חברים ושבוע טוב 💙 היום רציתי להחשף בפניכם ולשתף אותכם מדוע בחרתי להיות מאמנת כושר אישית לאורח חיים בריא. ▪️אתן לכם כמה נקודות חשובות : ✅זה עושה אותי שמחה כשאני מעבירה אימון. ✅אני מרגישה מאושרת לא רק חיצונית אלא גם פנימית. ✅נותן לי אנרגיות טובות להיות מוקפת באנשים שאני יודעת שאני זאת שעוזרת להם ונותנת להם ביטחון להצלחה. ✅נותן לי גאווה שאני הבן אדם שאנשים מאמינים בו שאיתי ודרכי הם יגיעו להצלחה . ▪️אז מה בעצם מניע אותי לתשוקה❓❓❓❓ השמחה של אנשים שאני זאת שהצלחתי לעזור להם בין אם זה נפשית ובין אם זה פיזית. כשאני לוקחת בן אדם לתהליך, חשוב לי שירגיש את התמיכה שלי לאורח כל הדרך. הדבר החשוב הוא ההצלחה של המתאמן והמתאמנת, זה מביא לי עוד יותר תשוקה למקצוע ונותן לי עוד יותר סיפוק ודחיפה להיות כמה שיותר טובה ולעזור לאחרים. אז מי מוכן לתהליך איתי😊🤔❓❓❓ דיאנה גרשוביץ | מאמנת כושר אישית | 0546239359 #חדרכושר #מאמןכושר #fitness #fitnessmotivation #fitnessjourney #fitnessmodel #fitnessgear #igfitness #fitnessgirl #fitnessfreak #instagramfitness #fitnessbody #instafitness #lovemylife #lovemyphotos #lovemyjob❤️ #helpingothers #makingmemories #change #followme #likeforlikes #theonlywayisthrough |Under Armour 2020 @under_armour_israel1 @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr_ @ronshushan03 @michalis_makeup @space_ibn

A post shared by 𝘿𝙞𝙖𝙣𝙖 𝙂𝙚𝙧𝙨𝙝𝙤𝙫𝙞𝙘𝙝🧿 (@ig.fitt) on

מהם הטיפים שלך להתמדה באימונים ?

"זו הדרך שלי להיות עם עצמי, כיף לי עם זה , אני אוהבת את זה , זאת הדרך שלי, אם פספסתי אימון- אני מרגישה אשמה ואני דואגת להשלים אותו הכי מהר שאני יכולה, אני לא מסתכלת על אף-אחד מבחינת הצלחה, אני חושבת שכל אחד צריך להיות מתאמן בפני עצמו, אני לא "מחקה" אף-אחד , אני רוצה להיות אני, בדרך שלי, ולחיות חיים בריאים ומאושרים."

 


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | מראיינת: דניאל אשכנזי | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, רן אלבליניג, דותן מאור | סטייליסטית ראשית: זיו מאור | איפור: שירה חסן  | שיער: אלעד מאיר |מיקום צילומים: חדר כושר ספייס אבן גבירול תל אביב | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "בנק הפתרונות"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]