fbpx
Like this post

"הדבר הראשון שאעשה כשנחזור לשגרה זה לעבור סניף סניף ואדליק את האור"

מערכת FASHANGA | ביוטי | משפיעת העשור | פורסם: 10/05/2020


'רוית אסף' היא אשת עסקים ומייסדת רשת מצליחה של בתי ספר למקצועות היופי. אפשר היה לזהות שכבר מגיל צעיר כאשר נבחרה למלכת היופי של ישראל שהיא הרבה יותר מלהיות רק "יפה". 'רוית אסף' מוכיחה עוצמה נשית מהי ושהשמיים הם לא הגבול, היא משמשת כהשראה להמון לנשים צעירות בתחילת הדרך שרוצות בעצמן להפוך למותג ורואות בה כמודל להשראה. לתלמידות שלה בבתי הספר למקצועות הביוטי היא דואגת לומר "בשביל להצליח אין קיצורי דרך".

View this post on Instagram

יום האישה 2020! מי אמר שזה יום אחד? מבחינתי כל יום בו אנחנו בוחרות מה נכון לעצמנו, עבורנו, בשבילנו…להיות מאושרות, שמחות, מסופקות, לעשות את מה שאנחנו אוהבות, חושבות ורוצות… הוא יום האישה! 😍 הפוסט הזה מוקדש לכל הנשים המדהימות שאני פוגשת יום יום בהרצאות, לתלמידות שלי בכיתות ולכל אותן נשים שלא מוותרות על החלומות שלהן. אופרה ווינפרי פעם אמרה: "תחשבי כמו מלכה! מלכה איננה חוששת להיכשל. כישלון הוא קרש קפיצה להצלחה". כי נכון, לא כל יום הכל מצליח לנו ולא כל יום אנחנו צוהלות ושמחות, ולא לכולנו הכל מונח על מגש של כסף. וואוו… כמה אתגרים שאני עברתי ועדיין… כמה החלטות שהייתי חייבת לקבל, כמה מהלכים שנאלצתי לעשות, כמה חששות, כמה לילות ללא שינה, כמה גאגלינג בין הקריירה לילדים שהם חיי, לאיזון בין העבודה לזוגיות למשפחה וכמה עבודה קשה! וואוו!!! אבל זאת העוצמה שלנו, זה הסיפוק הכי גדול שלי, אני בחרתי לעשות, להאמין ביכולות שלי ולהצליח בזכות עצמי! אני גאה להוות מודל לילדיי, להיות השראה לאלפי התלמידות שלי, לחזק נשים שככל שזה תלוי בנו, זה אפשרי, והכי חשוב להנות מהדרך, מהעשייה… כך משיגים את המטרה ואין קיצורי דרך. אז פשוט תבחרו מה שבא לכן…👑 והיום בחרתי לקחת יום חופש…😂 אז נא לא להפריע לי בשיחות עבודה…😜 חג שמח נשים אהובות!💋 @ravitasafschool #יוםהאישה #יוםהאישההבינלאומי #יוםהאישהשמח צילום: @amiryahel_photographer מתוך הפקה @biofor_ronit_segev @laishamag @miss_israel @sapir_sabag @adammechaly @reutofir

A post shared by Ravit Asaf – רוית אסף (@ravit_asaf) on

קוראות המגזין בחרו בך כמשפיעת העשור בתחום הביוטי מה תרצי לומר להן וכאחת שרגילה לזכות בתארים איך זה מרגיש בתקופה הזו?

"המון תודה והערכה לקוראות המגזין שבחרו בי כמשפיעת העשור בתחום הביוטי, זה מרגש וכיף. כשזכיתי בזמנו אי שם בתחרות מלכות היופי לא נדרשה איזושהי עבודה אבל את התארים שלי בחיים קיבלתי כתוצאה מהמון עבודה קשה. אין ספק שבימים כאלה זה מקבל מימד אחר, כי אנחנו לא בימים שגרתיים. זוהי הערכה מהקהל שבשבילו אני עושה את זה".

בימים אלה בצל הקורונה ממשיכה רוית לעבוד קשה, לשמר את הקשר שלה עם התלמידות בשיחות זום, באינסטגרם ובכל אמצעי תקשורת. ממשיכה את הפעילות השוטפת שלה ברשתות החברתיות ונראה כי לא נחה לרגע בימי הקורונה.
רוית אסף מספרת על שיחה שהתקיימה בינה לבין ביתה ליה שאי אפשר היה שלא להזכיר בכתבה:
"שיתפתי את בתי ליה שנראה שבקרוב אנחנו חוזרים לשגרה של הנסיעות ולסניפים ושנהניתי מהתקופה של להיות בבית זה עשה לי טוב.
וליה בתגובה אמרה: "אמא? את הכי נהינת מהעבודה שלך. זה לא עושה לך כיף שאת מודל והשראה לכל כך הרבה תלמידות?!".
כשיש לנו את האפשרות לעשות את מה שאנחנו אוהבים בחיים, זו המתנה הכי גדולה. זו מתנה שאין לה מחיר והיא כל כך צודקת. זה מחבר אותי לעולמות הביוטי שאני עוסקת, יותר מתמיד כולנו מבינים שהמקצועות האלה לעולם יהיו מבוקשים תראי כמה מאיתנו רק מתגעגעות לספר, לקוסמטיקאית, למניקוריסטית".

"מקצועות הביוטי לנצח יהיו מבוקשים"

מה המסר שלך לבוגרי הקורסים שלא בהכרח עובדים וחושבים על לעזוב את התחום בשל המצב שאין כרגע אירועים באופק.

"הבוגרים שלי הם במגוון מקצועות היופי: איפור, עיצוב שיער ומצד שני בונות ציפורניים והספרים בשנייה שהותר ההסגר הם לא נושמים מרוב עבודה. היות ומדובר בשירותים סופר נדרשים אז גם בתקופת הסגר, רבים מהם עבדו בשיעורי זום ורק על מנת להדריך לקוחות בבית איך לצבוע שיער או איך להוריד לק ג'ל וכו. הבשורה הטובה שאנחנו נחזור לחיות, המדינה הזאת לא תישאר נטולת אירועים וזיקוקים. אנחנו עם ששוכח מהר מאוד, מקצועות הביוטי לנצח יהיו מבוקשים. אלו מקצועות שהאון ליין כן תומך בהם, פיתחנו תוכנית לימודים שתומכת באון ליין לטובת התלמידים שיקבלו את מלוא החוויה הלימודית בתקופה שנכפתה עלינו".

"נחזור הכי בטוח"

בימי הקורונה נערכו בסניפי בתי הספר של רוית אסף לחזרה לשגרה בטוחה וסטירילית בהתאם להוראות משרד הבריאות ומשרד העבודה. היתרון של הסניפים שהם נמצאים בקניונים שדואגים להפעיל אמצעי מיגון מחמירים ומשוכללים.

התואר הנחשק "מלכת היופי של ישראל" 1992 

"היינו בעולם נטול פוטושופ אני באה מתקופה שהאותנטיות הייתה הדבר האמיתי זה מה שמלווה אותי מאז ומתמיד. אני הכי פרפקציוניסטית בעולם וחדורת מטרה, אני מסמנת לעצמי את החלומות כל עוד זה תלוי בי, אני לא מוותרת. תמיד היה בי את החיידק של הבמה – איפור זה חלק מלהיות על במה. אני עושה הרצאות, מנחה אירועים ועומדת מול קהל גדול של נשים באמפי ומרצה להם על לייף סטייל והעצמה". אפשר לומר שגם את הקריירה התקשורתית שלה היא מגשימה על המסך בתוכנית לייפסטייל בערוץ החיים הטובים "ככה את יפה עם רוית אסף" ופינות ברשת וקשת בשוטף.

החיים על פי רוית אסף

בעלת תארים של שמאות מקרקעין ובוגרת מנהל עסקים וכלכלה – "המקומות האלה לא היו הבמה, לא הרגשתי שאני ממצה את עצמי. לכן החלטתי שאני לוקחת את האהבה שלי לאיפור ומגשימה את עצמי". את הסניף הראשון פתחה בירושלים – ראתה שם הזדמנות כשבזמנו למשפחתה היה סטודיו לשמלות כלה ושם בנתה סטודיו איפור קטן שלימים הפכה אותו לבית ספר לאיפור ומכאן התרחבה לבאר שבע עיר הולדתה, אשדוד והסניף הרביעי נמצא בתל אביב בקניון עזריאלי.

View this post on Instagram

בוקר טוב אהובים, חייבת לשתף אתכם שקמתי ליום מרגש במיוחד עבורי. הערב יתקיים אירוע 70 שנים למלכות היופי!👑 אירוע מרגש, נוצץ וממלכתי לציון 70 שנים למפעל חיים שתמיד יהיה רלוונטי, כן גם בעידן בו התחרות כבר לא משודרת בטלויזיה וכולנו מתנהלים ברשתות החברתיות. אז נכון, שיש יותר מלכות יופי שנהנו מכמה דקות של תהילה וזהו, אבל יש גם כאלה שידעו למנף את רגע הזכיה, שהבינו שקיבלו הזדמנות וכל אחת ובחירותייה. בשבילי הכתר הזה היה מקפצה לחיי העיסקיים. למוסד מלכות היופי יש חלק משמעותי בעיצוב חיי כדוגמנית ואשת עסקים. תחרות מיס עולם בה זכיתי במיס פוטוג'ניק שהשפיעה על הקריירה שלי כדוגמנית (בעולם נטול פוטושופ…😉) כולל תקופה מדהימה גם באירופה, לימודים אקדמאיים לצד עבודתי כדוגמנית בזמן שלא תמיד ניתן לשלב לימודים אינטנסיביים ועבודה קבועה ובעיקר ההבנה שאני יכולה להפוך את השם שלי למותג שלימים יהפוך לרשת בתי ספר מובילה והגדולה בישראל למקצועות האיפור והיופי. @ravitasafschool הערב, זה סוג של סגירת מעגל עבורי. בתחרות שבה גדלתי, היום, צוות המדריכים והבוגרים שלי, יאפרו ויעצבו שיער לכל מלכות היופי, למנחים ולשאר מכובדי האירוע. הערב, אני אעמוד על הבמה הגדולה בהבימה ואספר על הדרך שעשיתי מאז שהכתר הונח על ראשי. אספר בעיקר על התשוקה, האמונה והעבודה הקשה לאורך 20 השנים, על האתגרים וההצלחות, על הגשמת החלום. לקום כל בוקר לעבודה שאני הכי אוהבת, לפגוש אלפי תלמידים כל שנה ולדעת שאני חלק בהצלחה המקצועית שלהם, להרצות בפני נערות מאוכלוסיות מוחלשות במסגרות בהן אני מתנדבת ולהרים אותן כנגד כל הסיכויים, זה סיפוק שלא ניתן לתאר, זו מתנה! להיות משפיענית זה לא רק בעוקבים ולייקים באינסטגרם, אלא בעיצוב חייהן של כל כך הרבה נשים מדהימות וליצור בהן את האמונה שהן יכולות. רוצה לומר תודה לבית שלי @laishamag למשפחת מוזס היקרה, לגב' מימי מוזס שכבר כמה שנים נהנית לשבת לידה כשופטת בתחרויות מלכות היופי וללמוד מהאישה הכה אצילית ומעצימה. תודה לאיש שגם הכרתי אז על מסלולי התצוגות, שהפך להיות מי שמוביל ומנהל את תעשיית היופי, חבר אהוב שלי @mottyreif שאין לי ספק שגם הערב הזה בניצוחו יהיה בלתי נשכח. טוב, עוד כמה שעות זה קורה ואני מתרגשת שיאאאא… 🙏😍 ובינתיים תהנו מכמה שערים מ 1992…😘

A post shared by Ravit Asaf – רוית אסף (@ravit_asaf) on

"טוב לי במקום שאני נמצאת בו"

אם לא הייתי בעלת רשת בתי ספר למקצועות היופי, מה כן?
"תמיד ידעתי מה אני רוצה לעשות שאני צריכה את האנשים או את התקשורת למדתי מקצועות טכניים שמאות מקרקעין ומנהל עסקים.
אם לא הייתי עוסקת בתחום הביוטי הייתה לי קריירה טלוויזיונית מפוארת, כי זה מה שאני אוהבת את התקשורת, הקהל או בתחום הפסיכולוגיה, זה חלק מאוד גדול מהעיסוק שלי, אני עוזרת לאנשים לבחור במסלול החיים שלהם ומייעצת להם. טוב לי במקום שאני נמצאת בו".

"האג'נדה העסקית של רוית"

חלק בלתי ניפרד מהאג'נדה העסקית של רוית אסף היא לתרום. "יש לי כל כך הרבה אוכלוסיות שלומדות אצלי ללא שום תשלום. עצם הנגישות האישית שלי, בגובה העיניים, להיות שם תמיד בשביל התלמידים. זה מה שהופך את העסק הזה להיות במקום שהוא נמצא בו. תלמידים שואלים את הצוות: "רוית אסף באמת כאן? או שזה רק השם שלה?" אני מאוד מאמינה בנגישות ובזמינות".

View this post on Instagram

אין דבר העומד בפני הרצון! המשפט הזה מלווה אותי כל חיי, וכל יום שאני פוגשת תלמידות חדשות ואני מזהה את הניצוץ שיש להן בעיניים, ברור לי שמבחינתן השמיים הם רק נקודת זינוק. כי התשוקה, הרצון לכבוש את העולם, האמונה וההתמדה בעבודה קשה וללא קיצורי דרך, חשובים לא פחות ואולי יותר, מרק כישרון. אז אל תתנו לשום דבר לעצור אתכם ותגידו תודה על כל יום בו אתם קמים בחיוך ואהבה לעבודה שגם ממלאת אתכם ביצירה, עשייה וסיפוק וגם מאפשרת לכם לחיות כמו שאתם רוצים. זו מתנה!🙏 וזה לא מובן מאליו. ספרו לי מה החלום שלכם… אולי נגשים אותו יחד…😍❤ #חלומותמתגשמים @ravitasafschool #ravitasaf #ravitasafmakeup @yoniasaf @mayan.zadok1 @omershapira_ @ckfir @isabella_marci

A post shared by Ravit Asaf – רוית אסף (@ravit_asaf) on

המסר לקולגות בצל הקורונה

"צאו מהסרט של התחרות – יש תחרות לגיטמית והיא בסדר ויש תחרות שהיא מכוערת ואין לה מקום. אני רואה את זה בימים אלו עם מי אני בקשר מהקולגות שלי שמרגישים שאנחנו באותה סירה ואם אנחנו יכולים לעזור אחד לשני ולרומם את מצב הרוח, זה כל כך יפה ונכון גם כשאנחנו בתחרות והיא לגיטימית והלוואי ומהמקום הזה נלמד כולנו לפרגן, כי זה חוזר. כשאתה עושה טוב זה חוזר אלייך".

ביום שאחרי הקורונה!

"אני מאוד רוצה לחזור לסניפים שלי. היה לי מאוד קשה כשהכריזו על סגר, כשעברתי סניף סניף וסגרתי את השלטר התחושה היא שהכניסו לי סכין ללב וסובבו אותה. אנחנו עם סגולה מה שלא יהיה יש את התחושה של האחדות והעזרה אחד לשני, זה מה שמייחד אותנו. גם בתקופות שהדרום מתחמם זה לא פשוט, יש לנו סניפים שהם בדרום ואנחנו יודעים להתמודד עם תקופות שהן לא מאתגרות לעסק, פתאום זו לא מלחמה וזה לא סניף אחד. המדינה נעצרה, הכל נסגר, מי דמיין שאיזה נגיף יבוא וישביט את כולנו ויגרום גם להשלכות הכלכליות. אנחנו חוזרים לשגרה כלכלית קצת שונה. הדבר הראשון שאני אעשה ביום שאחרי, זה לעבור סניף סניף ואדליק את האור ביחד עם בעלי שהוא גם המנכ"ל ועוד כמה אנשי מטה ואחבק את העובדים שלי".

לסיכום מה אני יכולה לאחל לך?

"שנהיה בריאים, אני חושבת שבתקופה הזו לאיחול של בריאות יש משמעות הרבה יותר חזקה, כי כל אחד מאיתנו נמצא במירוץ ועובדים קשה ובימים האלה אנו רואים את ההתגייסות של הצוותים הרפואים והעם, שנהיה בריאים ונמשיך לקום עם חיוך בבוקר ולעשות את מה שאני אוהבת ולראות את הסיפוק וההנאה לדורות הבאים, אני יודעת שיש לי חלק בהצלחה שלהם".

View this post on Instagram

– מפגש מרתק עם רוית אסף. טיפוח עור הפנים והתאמת בסיס (מייקאפ וקונסילר) – הרצאה מרתקת ומעשית על תורת העור ויצירת בסיס מושלם לאיפור! אבחון סוגי עור- טיפול, התאמת מוצרים חכמה וחסכונית ושיפור המראה. טיפים למסיכות ביתיות לעור זוהר ובריא. איך מצטרפים? פותחים חשבון חינמי בזום- https://zoom.us/signup ומורידים את האפליקציה למחשב או לנייד. ב 20:30 מצטרפים למפגש בלחיצה על הקישור: https://us04web.zoom.us/j/604426776 אנחנו מחכים לכן! להסרה http://l5k.me/hNq

A post shared by Ravit Asaf make-up school (@ravitasafschool) on


צלם תמונה ראשית: אמיר יהל | מערכת FASHNGA | ביוטי| איפור| שיער|קוסמטיקה| משפיעי העשור | רוית אסף |
זכויות יוצרים תמונות מתוך חשבונות האינסטגרם והאתרים הרשמיים

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]