fbpx
Like this post

"להיות עם נשים, בשביל נשים"

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 10/05/2020


שלוש שנים שהיא בעלת סטודיו מצליח ומדריכת פילאטיס בעיר ראשון לציון , אימון פונקציונלי, מאז ומתמיד עשתה ספורט – והפכה את אורח החיים הבריא לדרך קבע. נטלי מספרת איך הכול התחיל : "החלטתי שאני לוקחת את הילדים שלי, את הילדים של החברות שלי, את החברות שלי והיינו הולכות לגינה ועושות אימון, עם הזמן זה תפס תאוצה, הייתי עושה שיחות ערב עם הבנות על תזונה נכונה, אורח חיים בריא, זה היה ממש ה-התחלה, הניצנים, פה הבנתי שגלום הפוטנציאל : "להיות עם נשים, בשביל נשים, גם אם אין לנו זמן- אפשר לעשות את זה ביחד, עם הילדים".

"אז פה זה התחיל, ואז פתחתי את הסטודיו שלי, סטודיו לנשים ונערות בלבד."

מאז פתיחת הסטודיו ועד היום- נטלי מאמנת בקבוצות מיקוד של עד 8 נשים ושם היא נשארת. "כול הניקיונות של התנועות, להושיב כול אחת על המקום שהיא צריכה ולהתאים לה, יש לנו קבוצה קבועה של מתכונים, תזונה בריאה, הדרכות ליום טוב יותר. נטלי מספרת על הייחודיות אצל נשים "אני מקדישה את כול כולי לנשים, אני חושבת שלכל אחת צריכה להיות נקודת מפלט והמקום שלה להרגיש טוב, במקום שהיא נמצאת בו.נשים מרגישות הכי בנוח כשהן בחברת נשים, לא להתעסק באם היא הביאה את הטייץ' הכי יפה לאימון, העיקר שתרגיש נוח, ותהיה נוכחת ולא משנה באיזה נסיבות. להביא את המתאמנת למקום הזה של הנוחות. זה לא עניין של מגדר, זה יושב נטו על הקובייה של :בואי תרגישי נוח לבוא ולשתף וליצור קהילה משותפת."

לחצו כדי להיכנס לאתר >> "נטלי מדמוני סטודיו נטליס"

View this post on Instagram

אורח חיים בריא בכל מקום ובכל זמן! 5 צעדים פשוטים וקלים ליישום שיעזרו לכן להצליח לשמור על אורח בריא לאורך טווח: 1.מצאו והקפידו על פעילות גופנית שבא אתן מרגישות טוב וכיף לכן והתמידו בה 2.אכילה ללא תוספים מעובדים וסוכרים , תזונה טבעית 3.כדי לעמוד בפני פיתויים אכלו ארוחות קטנות לאורך היום (כל 3 שעות) וצרכו יותר חלבונים 4.קחו בקבוק מים לכל מקום – שתייה מרובה מעלה את חילוף החומרים שלכן 5.הקפידו על שינה לפחות 8 שעות בלילה – שינה מפרישה הורמונים של רגיעה ואף גם שורפת קלוריות עיקבו אחריי לטיפים נוספים 🤗 The Only Way is Through | UNDER ARMOUR 2020 #theonlywayisthrough @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr_

A post shared by Owner & Founder Of Natali's (@natali.madmoni) on

"מצאתי את הייעוד שלי!"

"אני מאוד משפחתית, שואבת השראה מהילדים שלי, מבעלי, הוא מלווה אותי ונותן לי את הרוח הגבית המלאה, הקב"ה הוא ההדרכה הכי גדולה, במבט של חמש שנים אחורה הייתי מתאמנת בערב, ואומרת  לה'- תסמן לי את הייעוד שלי, תן לי את המסלול שאני אוכל לעשות ולהיות מאושרת בתוך מה שאני נמצאת, כי להישאב לתוך עולם של עבודה , בית , ילדים, זה פספוס ענק, זו הייתה התפילה שלי- להיות שם יותר, כדי גם שאני אלך אחרי מה שאני אוהב ואחרי מה שאני מאמינה, ובסוף- זה הוביל אותי למציאת הייעוד שלי והוא מתחדד מעת לעת, החיזוקים זה מה שנותן לי את הכוח וגם המשפחה שלי שמתאגדת לשם, גם הילדים שלי כמובן , זה מדהים מבחינתי."

View this post on Instagram

The only way is Through Nature! בריאות היא קודם כל תזונה נכונה! חקר התזונה כפי שרוב האוכלוסיה מכיר מבודד את הערך התזונתי של כל רכיב בפני עצמו ומוביל למסקנות מוטות בנוגע לבריאותנו. חברות המזון מתהדרות בתוספים ומינרלים המוספים באופן מלאכותי למזון המתועש ויוצרת תדמית של "מזון בריא"- גישה מיושנת זאת יורת מיתוס אצל האוכלוסיה ואינה מביאה בחשבון את יחסי הגומלין והאיזון העדין בין המרכיבים השונים ,איזון כפי שקיים בטבע. המלצתי האישית לצרוך מזונות לא מעובדים כמה שיותר קרובים לאמא אדמה בדיוק כמו שהטבע נותן לנו. The only way is Through/ Under Armour 2020 #throughthistogether @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr_ @ofirbepita @space_ibn #health #fitness #nutrition #workout #wellness

A post shared by Owner & Founder Of Natali's (@natali.madmoni) on

"עשית משהו כול כך הרבה פעמים ואתה באותו מצב- עשית משהו לא נכון"

"בספורט אי אפשר לחזור על אותו דבר פעמיים, ולצפות לתוצאות שונות, אני מאוד מייחדת  את השונות הביולוגית מאדם לאדם, כדי להגיע לתוצאה צריך לדעת איזה סוג אימון להתאים למי ואיך, קיימת דרך, יש תהליך ואתה עושה את זה בדרך שלך."

 

שלושת הסודות שלה להתמדה: שינה טובה, תזונה נקייה, והספורט-שמתאים לך! "מה שאני רואה שעוזר זה הקבוצות הקטנות, נהיה "קליקות", מדרבנות אחת את השנייה, למצוא את האנשים שידרבנו אותך כן לעשות את זה ומישהו שיאמין בך בתוך הדרך ולהיכנס לתהליך". הרבה אנשים לא שמים דגש על שינה, אנשים לא ישנים מספיק. והקפדה על תזונה זה ה-כלי , תזונה נקייה כמה שיותר, פחות דברים מעובדים, ולמצוא את הספורט שמתאים לך ולהפיג מתחים כי זאת המטרה. השליחות אומרת שאחד יכול לתקן חמישה, אחד יכול לתקן עשרה, ואחד יכול להיות נביא ולהוביל עם שלם. אם ניתנה לי הזכות להוביל ולהנחיל זה מה שהייתי רוצה."

לחצו כדי להיכנס לאתר >> "נטלי מדמוני סטודיו נטליס"


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | מראיינת: דניאל אשכנזי | צילום: נימרוד כהן, דותן מאור, עומרי אבוחצירה, בר באייר, סטודיו בפיתה אופיר אברהמוב | סטייליסטית ראשית: זיו מאור | איפור: שירה חסן  | שיער: אלעד מאיר |מיקום צילומים: חדר כושר ספייס אבן גבירול תל אביב | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "בנק הפתרונות"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]