fbpx
Like this post

"הנונשלנטיות הכובשת של כהן"

מערכת FASHANGA | דניאל אשכנזי | לייף סטייל | פורסם: 05.05.2020


נתי כהן, [23] , גר בכפר מימון שבעוטף עזה, עם תעודת מאמן כושר, ומאמן ריצה, בוגר חטיבת כפיר, מגיל 13 התחיל את הכושר,  וכשהבין שלא יוכל להישאר לוחם, החליט בגיל 18 להוציא תעודת מאמן כושר, ומאמן ריצה. כשפגשנו את נתי לראיון הייתה בנו מן נחת שיש מאמן שהוא יחסית צעיר אבל נראה שהוא יודע מה הוא עושה ומשדר איזושהי נונשלנטיות כובשת. 

בעקבות מה שעבר יש לו מסר למתאמנים:

"זו הזדמנות טובה בשביל מתאמנים, להבין שאפשר לעשות את השינויים לבד, כול מעידה הכי קטנה- אתם תדעו מה הכי טוב לכם, אני פה בשביל לשפר אתכם, אני לא חושב שצריך להיות מאמן גדול בשביל להביא מישהו מנקודת 0 לנקודת אמצע, צריך להיות מאמן גדול מהלביא מישהו מנקודת האמצע ,וביחד אתו להביא אותו לדברים שהוא הכי לא מסוגל לעשות.

View this post on Instagram

CORONA.. Ok. What now?! זהו? אין את המאמן או החדר כושר אז חוגגים? יש פיתויים זה כולנו יודעים,אבל ביננו,הפיתויים היו גם לפני המשבר וישארו גם לאחריו,אז איך מצליחים לפתח דווקא בתקופה כזאת הרגלים של אורח חיים בריא וספורטיבי שילוו אותנו לעתיד? ״הרגלי אימון״ מהיום והלאה,תלמדו את עצמכם להיות המאמן האישי של עצמכם,תתחילו באתגר קטן לעצמכם שעושים אותו כל יום,תעשו ניסוי וטעיה,זה אתם מול עצמכם,אתם תדעו מה טוב ומה לא.וככה תבנו בסיס נכון ואמיתי של אורח חיים בריא וספורטיבי “The only way is through” UNDER ARMOUR 2020 @ronshushan03 📸 @underarmour_israel @solutionsbank @shamir_pr_ @fashanga.il

A post shared by NATI_FIT (@nati_fit1) on

איזה סוגי אימונים אתה מאמן?
"אני מאמין באימונים שקשורים לדופק, לסיבולת, ההתאוששות אחרי זה, אוהב אימונים פונקציונליים, הרבה יציבות, כוח מתפרק, לאמן ספורטאים זו השאיפה העתידית שלי".

מה הטיפ שאתה נותן להתמדה באימונים?
"הטיפ שלי חד משמעית הוא תמיד לזכור את המטרה, למה אתה עושה את זה האם זה מוצדק, אם לא מצאת את התשובות לזה אתה לא תגיע לזה, ברגע שתמצא את התשובות שום דבר לא יעמוד בדרך. צריך להבין שזה תהליך, לא הוקוס פוקוס, זה להבין באמת מה אתה עושה וזה יבוא לבד."

מה כישורי המאמן הנדרשים למאמן בעייניך?
"לא לאמן את המתאמן שלך אימון שאתה מעולם לא עברת, אתה חייב לדעת איך זה מרגיש למתאמן, להוות דוגמה אישית, חשוב גם לדעת להקשיב, גם אם לפעמים זה לא כיף ולא קשור למקצוע צריך לדעת להכיל, להיות חם, לאהוב את המקצוע ולהשקיע בזה".

"אני לא מתבייש ללמוד מהמתאמן שלי, אין לי אגו ללמוד מאנשים כי כול אחד יכול לחדש לי."

איך אתה שומר על אורח החיים הספורטיבי שלך?
"הסוד הוא לשמור על הרגלים מסוימים, היה לי מאוד קשה בהתחלה, אבל בניתי לי הרגלים שהולכים איתי, למשל: לעשות סטים של שכיבות שמיכה, לשתות על הבוקר כמה כוסות מים, אם אני הולך אז לרוץ, קצת לזוז, וזה הרגלים שהשאירו אותי בכושר, אלו הרגלים שתמיד היו שם, והשאירו אותי עדיין במשחק".

View this post on Instagram

Crisis Moments⏰ קרה לכם אה? אני אשאל משהו אחר. המשבר הגיע כשהמטרה הייתה לכם ברורה ? האם ההית אמיתי עם עצמך לאורך כל הדרך? לקחתם את זה כפרוייקט אמיתי ורציני לאורך כל הדרך? הדרך שלי להתמודדות: -להבין מה המטרה ולהשים אותנו תמיד לפנינו. -לקחת הכל בפרופרציות. -להיות כנה עם עצמי(גם משהו קטן שנכנס לפה בלילה זה נחשב לנפילה) -לדעת לקום גם כשנופלים,כולנו נופלים,לא כולנו יודעים לקום,תמצאו את התשובות לשאלות,תבינו ותפנימו אותם,ותקומו כמו אריות!🦁 The Only Way Is Through| UNDER ARMOUR 2020. @ronshushan03 -📸 @underarmour_israel @solutionsbank @shamir_pr_

A post shared by NATI_FIT (@nati_fit1) on

מה אומרים לעצלנים?
"להתוות לעצמך הרגלים קטנים, הייתה לי מתאמנת שאמרתי לה יום אחד לעשות 15 "סקווטים" זה מה שתעשי היום, והיא לא הייתה רגילה אבל זה מה שמביא לה את הרעל, היום בסטורי שלה באינסטגרם היא עושה את זה כבר לבד. תתחיל בקטן ושזה כבר יבוא לבד."

איפה אתה עוד 3 שנים מהיום ?
"אני הולך ללמוד פיזיותרפיה, תוך כדי לפתח את המקום שלי, ואת הקהל מתאמנים, את הידע שלי בעיקר, אני  מכוון למתאמנים המקצועיים, בעיקר אני חושב שבשנים הקרובות אני ארצה להתאמן עם ספורטאים, לשבור להם את מה שהם ראו עד היום, להיות בשיא הלימודים, ולהמשיך לבנות את השם שלי ,בסטודיו שלי".


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | מראיינת: דניאל אשכנזי | צילום: נימרוד כהן, רון שושן, רן אלבליניג, דותן מאור | סטייליסטית ראשית: זיו מאור | איפור: שירה חסן  | שיער: אלעד מאיר |מיקום צילומים: חדר כושר ספייס אבן גבירול תל אביב | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "בנק הפתרונות"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]