fbpx
Like this post

מתואר במנהל עסקים וחשבונאות למנטור בתחום ה Wellness

מערכת FASHANGA דניאל אשכנזי | לייף סטייל | כושר | 24.03.2020


מוביל גישת הוולנס בישראל, דניאל מקסימוב. אם אתם צופים הדוקים של נינג'ה ישראל אז לחלקכם הוא מוכר מהעונות האחרונות כמתמודד בגמר בעונה הראשונה ולא פעם ראיתם אותו בראיונות באמצעי התקשורת. תפסנו את דניאל באמצע צילומים כחלק מנבחרת הספורטאים של אנדר ארמור לראיון סוחף שלא ישאיר אף אחד מכם אדיש.
דניאל מקסימוב הוא מולטי טאלנט בתחום הכושר. מאימוני כושר אישיים, ייעוץ תזונתי, ספורטרפיסט ומקדם לאורח חיים בריא. אם תהיתם לעצמכם כל אלו חלק ממרכיבי גישת הוולנס אותה חקר במשך 8 שנים.

"הגישה שמה את האושר כמטרת על, המטרה היחידה שלה זה שבן אדם יהיה יותר מאושר בחיים שלו".
תשובתו המפורטת של דניאל מסבירה לנו באופן הכי מדוייק מהי גישת הוולנס
"וולנס" היא גישה הולסיטית, שאמורה להתייחס למשהו אחד מכל הכיוונים. לדוגמא אם אתה מגיע לרופא אף אוזן גרון, הוא יתמקד  כנראה רק על האף, האוזן, או הגרון, אבל רופא הוליסטי יראה על כל האספקטים בחיים שלך ואז ינסה להבין מהמכלול איך לטפל בך. לכל אחד מאיתנו יש בעיות, אתגרים, את הסיפור האישי והמטרה היא לא להשוות מי יותר סובל, אלא מי יותר לוקח את עצמו בידיים ומחליט שהוא רוצה לחיות טוב יותר".

View this post on Instagram

תשעה ימים לשעון הקיץ, כרגע לא בדיוק הקיץ לו ציפינו… אבל! . זו היא הזדמנות, הזדמנות אמיתית לבנות לעצמנו שגרת בידוד ולקחת את המטרות שלנו בידיים. . ✓ זה הזמן להתאפס על התזונה ✓ זה הזמן להיכנס לרצף אימונים ✓ זה הזמן ללמוד את מה שרצינו ✓ זה הזמן לשיחות נפש (דיגיטליות) עם האהובים ✓ זה הזמן לתרגל מדיטציה . חברים, תקופה מאתגר במיוחד, אבל כל דבר מביא איתו גם קושי וגם הזדמנות. . את הקושי כולנו מרגישים, אבל אני מפציר בכם לנצל גם את ההזדמנות! . אני אישית בוחר להתרכז בתקופה הקרובה בתרגול מדיטציה והתבוננות פנימה 🙏 . The Only Way is Through | UNDER ARMOUR 2020 #Theonlywayisthrough
@underarmour_israel

A post shared by דניאל מקסימוב (@daniel_maximov_) on

"תפעל כדי לשנות!"
"כשבן אדם בצורה הכי פשוטה רוצה להרגיש טוב יותר בגוף שלו, להיראות טוב יותר צריכים לעבור תהליך של שינוי עצמי, לכן יש פעולות שאתה צריך לשנות, יש היום הרבה הרגלי תזונה, ואימון, וכל הדברים הידועים, מה שלא מדברים עליו זה התמדה. כולם יכולים להתאמן טוב, לאכול טוב, לשבוע אחד אבל מעטים אנשים שיכולים לשמור על רצף".

איך שומרים על התמדה?  כאן בדיוק "דניאל וולנס" נכנס לתמונה
כקואצ'ר, שלמד את זה וגם למד פסיכולוגיה חברתית, התנהגות חברתית, ואיך להשפיע על אנשים. גם הוא יכול להזדהות כי הוא בעצמו עצלן כך מספר, "היום אני מאוד יודע איך להניע את עצמי לפעולה". עניין ההתמדה הוא קריטי, וכאן הייחודיות שלי. המון אנשים הגיעו אליי אחרי שניסו המון פעמים להתמיד, ולא הבאתי להם תוכנית אימונים מטורפת או תוכנית תזונה אחרת אלא פשוט לימדתי אותם איך לחשוב טוב יותר, והם נשארו".

חוויה עם מתאמן שאתה לוקח איתך לאורך כל הדרך
"לקוחה בגיל 30 שסבלה בעשור האחרון מכאבי צוואר שליוו אותה בכל הספק בחיים שלה עד שהגיעה למצב של לקיחת משככי כאבים כדי להתמודד עם הכאב, היא הגיעה אליי אחרי שעברה טיפולים בינהם פיזיותרפיה, יוגה, אורתופד עד לשלב הייאוש. הודות להתמחות שלי בשיקום הגוף, פיזיותרפיה, ובעיקר ביציבה הצלחתי לשפר לה את התנועה, גרמתי לה ליציבות, לתפקד יותר טוב בעולם. והיום, אחרי שנה של תהליך היא הגיעה למצב שהיא מתאמנת לבד ללא כאבים והכי חשוב, היא הפסיקה לקחת כדורים על בסיס יומיומי. מבחינתי זה השינוי הכי גדול".

מסביב לצווארו של מקסימוב, תמצאו שתי שרשראות עם המשפטים הבאים:
"התודעה היא הגבול, לטוב ולרע"
"מה שאתה משקיע זה מה שאתה מקבל".
דניאל מאמין ש"ברגע שאתה משלב את שניהם אתה יכול להשיג כל מה שאתה רוצה בחיים!"

View this post on Instagram

טיפול ספורטאים לתחזוקת הגוף. . אחרי אימונים הגוף מתחזק ומשתפר אך גם מתקשה ומתקצר, דבר שעם הזמן יוצר עומסים לא נכונים במפרקים וגורר כאבים ופציעות. . טיפול ספורטאים נועד בדיוק למען מטרה זו, לשמור על אפקט האימון החיובי ולמנוע את תהליך ההתדרדרות והחמרה. . טיפול ספורטאים לרוב לא עיסוי "נעים" אך בהחלט יעיל, יותר אפקט של שחרור ותחושה בריאה יותר לגוף. . לתיאום טיפולים – 0547844783 . 📸 @kfirziv

A post shared by דניאל מקסימוב (@daniel_maximov_) on

"הנשימה היא כלי שיש לכל אחד בגוף"
"בכל ההרצאות שלי אני תמיד מנסה לתת ערך הביתה ואחד הדברים שאני לא מפספס זה ללמד נשימה נכונה, כי לי זה שינה את החיים. אני הייתי חמום מוח בתור נער וסובך מכאבי גב ונשימה נכונה פתרה אותם. זה כלי שיש לכל אחד בגוף ובשנייה הראשונה שתדע להשתמש בה נכון רק תרוויח. תמיד יש פידבקים על הנשימה ואנשים באים ואומרים: "זה שינה אותי".

"אירובי זה הסוד!"
"אירובי זה הדבר הפשוט ביותר שייתן לך את הכי הרבה בתמורה. אני בעיקר מתמחה בגוף, ואחד הדברים שאני שואל את עצמי ואת הלקוחות שלי זה איזה מניפולציות אני יכול לעשות על הגוף, כדי שהוא ייתן את ההשפעה שאנחנו רוצים על החיים שלנו. באימונים אירוביים כשהלב פועם והדם זורם אש החיים בוערת ובמילים אחרות כשאתה עושה אימוני אירובי, האש הזאת של הרצון להצליח, להתקדם ולקום בבוקר עם אנרגיות זו תוצאה ישירה של אימוני אירובי, לפני שאתה מתחיל תהליך אתה צריך הרבה אנרגיה והיא מגיעה בעיקר מאירובי".

View this post on Instagram

"כשהלב פועם והדם זורם, אש החיים בוערת" Daniel Wellness . כששואלים אותי מה הדבר הראשון שאדם צריך לעשות כדי להיכנס אל עולם הוולנס (עולם של אושר ופיתוח עצמי), אני נוהג לענות במילה – אירובי. . אני לא חושב שיש משהו יותר יעיל לחיים שלנו מאשר אימונים אירוביים (עצימים). . המשוואה היא פשוטה: • רוצה להיות מאושר? צריך להשקיע אנרגיה בבניית האושר שלך • מאיפה תגיע האנרגיה? אימונים אירוביים עצימים (!) . מי שעושה אירובי עצים בשגרה הוא בהכרח אדם יותר אנרגטי, חי ומאושר (תבדקו אותי). . אימון | טיפול | תזונה | קואצ'ינג 054-7844-783

A post shared by דניאל מקסימוב (@daniel_maximov_) on

מה מאתגר אותך במקצוע?
"הוא דורש המון. לבנות את עצמך מחדש, והמון שינויים, מלא אנרגיה ושאף אחד לא ישקר לאף אחד, אין קיצורי דרך, אין נוסחאות קסם או מכשיר שתקנה והוא יסדר לך את החיים, אתה יכול לקנות שעון חכם והוא יעזור לך אבל בסוף זה אתה שתצא להליכה".

בין הישגיו של מקסימוב, הוא גם הספיק להשתתף בשתי העונות של התוכנית המצליחה "נינג'ה ישראל".
"התקופה הזו ציינה הרבה עבורי, הנינג'ה היא חתיכת תחרות משוגעת שאני עוקב אחריה כבר שנים, והיא הייתה בחו"ל ופתאום אני שומע שהיא הגיעה לארץ, זה היה מרגש. הרגע הכי מטורף שהיה לי בתוכנית הוא ה-30 שניות שלפני העלייה למסלול בפעם הראשונה, אני לא יכול לתאר לך את ההר געש הפנימי שהיה לי בגוף אבל זה היה היופי: לקחת את כל ההתרגשות ולהפוך אותה לשואו".

ואיך התחושות לקחת חלק בנבחרת הספורטאים של "אנדר ארמור"?
"היה כיף ממש, אני נהנה גם להתאמן וגם להצטלם, זה מגניב לגמרי. דוגמנות ספורט תמיד דיברה אליי, זה הרבה יחס וזה משלב את כל העולמות שלי, אני גם מביא את עצמי ואת כל מה שאני יודע".

View this post on Instagram

פורים שמח! 🎭 . בואו נדבר קצת על משלוחי מנות. במילים אחרות בואו נדבר על חטיפים ונשנושים. . מותר או אסור? אז אין באמת תשובה חד משמעית, כי מצד אחד, ברור לכולנו שהנ"ל לא בריאים לנו ולא מקדמים אותנו. . אבל מצד שני, לפעמים הם יכולים לתרום לנו לנפש ולמנטליות. . אז הפעם בלי לחפור יותר מידי, אשמח שתקחו אתכם את הדבר הבא: . הכל באיזון, תמיד תשמרו בתודעה ותזכרו שהם לא בריאים ולא מקדם אותנו, אבל זה לא אומר שחל עליהם איסור מוחלט. . החיים הכי יפים נמצאים בבלאנס הכולל ⁦☯️⁩ . תהיו קשובים לעצמכם, לתחושות ולרגשות, למטרות ולההגשמות וחפשו את התמונה הגדולה 🙏 . חג שמח! 🥳 . The Only Way is Through | UNDER ARMOUR 2020 #Theonlywayisthrough
@underarmour_israel

A post shared by דניאל מקסימוב (@daniel_maximov_) on

 

"הנשימה היא כלי שיש לכל אחד בגוף" " "אירובי זה הסוד" "ההרצאה שלך שינתה לי את החיים"


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | מראיינת: דניאל אשכנזי | צילום: נימרוד כהן, דותן מאור, עומרי בן זירה, בר באייר | סטייליסטית ראשית: זיו מאור | איפור: שירה חסן  | שיער: אלעד מאיר |מיקום צילומים: חדר כושר ספייס אבן גבירול תל אביב | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "בנק הפתרונות"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]