fbpx
Like this post

הכירו את נבחרת הספורטאים שנבחרו לסגור עונה! 

מערכת FASHANGA | לייף סטייל | כושר | כתבת: דניאל אשכנזי | פרסום: 04.10.19 10:04


לפני המעבר לעונת החורף ורגע לפני שומתחילים לשנן שוב את המשפט: "אני אחזור לכושר לקראת הקיץ" נבחרת הספורטאים מביאים לנו קצת מהמוטיבציה שלהם. כל אחד מהם נושם וחי ספורט, זורם אצלם בדם חלבון ואש בעיניים. המוטיבציה שהם מחדירים למתאמנים שלהם חייבת ללוות גם אותם לאורך הדרך ואם הם היו צריכים לבחור במקצוע אחר, רובם לא יכולים לדמיין את עצמם לא עוסקים בכושר "רק מי שעושה את מה שהוא אוהב יכול להבין את התחושה" משתף אחד הספורטאים.

View this post on Instagram

מי (לא) הבריז משיעורי ספורט? הרגלים = מנעולים להרגל יש כוח עצום ובעיקר סמוי, יש לנו הרגלים טובים שעוזרים לנו לייעל את הפעולות שלנו ויש הרגלים אחרים שמפריעים לנו להיות מי שאנחנו רוצים ויכולים להיות. אז כאן בארץ ישראל לא הרגילו אותנו לאורח חיים ספורטיבי, בבית הספר הייתה לנו שעה בשבוע, במקרה הטוב לא היינו מבריזים ממנה ובשעה הזו לא הקנו לנו אף הרגל ספורטיבי בריא בעצם אנחנו רגילים – לא לעשות כושר מגיל קטן!! אז למה אתם מצפים להתאהב באימונים וכשאתם מתחילים אתם מגלים שזה ממש קשה… אני אספר לכם סוד … אתם יכולים לבחור את ההרגלים שלכם, הרי לא נולדתם איתם, רכשתם אותם לאורך השנים איך עושים את זה ?? איך משנים הרגלים?? אז ככה, המוח שלנו לא אוהב שינויים, הוא אוהב הרגלים, כלומר אם תחזרו על פעולה מספיק פעמים המוח יתרגל ויבין שזאת הדרך הנכונה עבורכם לעשות את הדברים מה חשוב לדעת? התהליך הזה לוקח זמן, חשוב שתתמידו כדי לתת למוח הזדמנות לפתח הרגל חדש בהצלחה ☺️ SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub 📷 @zohar_photography

A post shared by 𝙴𝚟𝚎 𝙰𝚌𝚝𝚒𝚟𝚎 | 𝙵𝚒𝚝𝚗𝚎𝚜𝚜 𝚂𝚝𝚞𝚍𝚒𝚘 (@adva_shalgi) on

 

אדווה שלגי מגן יבנה,[30], נשואה, אמא לתינוקת בת שנתיים והספיקה לטפח את הסטודיו שלה בגן יבנה כבר 3 שנים.
ספרי לי איך הכל התחיל מתי עולם הכושר פגש אותך?
"לפני שלוש וחצי שנים חייתי וגרתי בקנדה, התחלתי להתאמן אצל מניף משקולות אולימפי, התאהבתי בתחום וכשחזרתי לארץ והתחתנתי החלטתי לעשות את זה בתור תחביב, במקביל ללימודי תואר במדעי ההתנהגות ופשוט התאהבתי.
החלטתי לפתח את זה ומשם הכל היסטוריה. הרחבתי את הסטודיו, למדתי דרך הלימודים האקדמיים, על הנפש, מה משפיע עליך, מה מעורר  בך מוטיבציה, וזה בא ביחד, זה בלתי נפרד".

המתאמנת שאדווה בהחלט לא תשכח היא מתאמנת בת ה15 שהגיעה למשקל של מעל 100 קילו והיום היא במשקל תקין אבל יותר מזה מספרת אדווה על תהליך שנערך כשנתיים: "זכיתי לראות אותה פורחת, ומפתחת את הביטחון העצמי שלה וממש משתנה מקצה לקצה".

View this post on Instagram

"היי אדוה אני רוצה לרדת 15 קילו יש לי בערך חודשיים את חושבת שזה אפשרי?" המחשבה על 15 קילו בעוד חודשיים היא מחשבה מבהילה ולא ראלית אבל… המחשבה על קילו בעוד שבוע נשמעת כבר יותר נעימה נכון ? לפני שאנחנו דואגים לגוף חשוב לדאוג לנפש, תשאלו את עצמכם באמת כמה זמן אתם מוכנים לתת, כמה מסוגלות נפשית יש לכם בנקודת הזמן הספציפית. להתחיל שינוי תזונתי, תודעתי וגופני יהיה לכם מאוד קשה ליישם בתקופת מבחנים למשל. להציב יעדים זה סופר חשוב אך מה שחשוב יותר זה להקשיב לעצמנו באמת, אם תקשיבו לעצמכם תוכלו להימנע מאכזבות מיותרות ובעיקר תוכלו ליהנות מהדרך❤️ . . . SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub @mortzidon 📷

A post shared by 𝙴𝚟𝚎 𝙰𝚌𝚝𝚒𝚟𝚎 | 𝙵𝚒𝚝𝚗𝚎𝚜𝚜 𝚂𝚝𝚞𝚍𝚒𝚘 (@adva_shalgi) on

"הכושר הוא סוג של טיפול פסיכולוגי"
מה הייחודיות שלך כמאמנת?
"אני מציעה אימונים שהם בקבוצות קטנות, מקסימום 8 בנות, כדי לתת מענה אישי לכול אחת, הכושר הוא סוג של טיפול פסיכולוגי, אני מצליחה לגעת בהרבה היבטים, בנפש, באיזון, לקחת דברים בפרופורציות, לעשות את מה שעושה לנו טוב, כושר, תזונה, ההצלחות של המתאמנות בסטודיו לא מתבטאות רק בכושר, הכושר בא לידי ביטוי גם בחיים האישים שלהן: קשרים, לימודים, ביטחון עצמי. זה פרט קטן שמשליך על כל החיים״.
מה הסוד שלך להתעורר כל בוקר לעשייה? "האנרגיה שלי מגיעה מהמתאמנות שלי, הן בשבילי הכל. הן לא רק מתאמנות הן משפחה. כל הודעה מהן זו זריקת מוטיבציה, "איזה כיף אני לא מאמינה שאני נכנסת לבגד הזה", כל דבר כזה הוא עולם בשבילי זה מה שמניע אותי".

מה הערך המוסף שאת נותנת למתאמנים שלך?
"אהבת חינם, חד משמעית. בכל דבר, אני מכניסה את זה גם לסטודיו, שימור הלקוחות שלי יחסית גבוה, אני מבינה מה הלקוחות צריכים, אם זה בקולקטיב כקבוצה או אישית כל אחת, פשוט להיות עם היד על הדופק ולפזר כמה שיותר אהבה, כי זה לגמרי חוזר".

להיות מאמנת בשבילי " 20% כושר 50% הנפש וה30% הנוספים הם התזונה״.
"להיות קשוב לצרכים האמתיים ולא לצורך ה-"אינסטגרמי" נקרא לזה ככה, כל הזמן לבצע תיאום ציפיות עם המתאמנים, להיות שם כשצריך זה מעבר. אנחנו מעבירות המון שעות ביחד, ויש שיחות עמוקות, זה הרבה מעבר לכושר״.

View this post on Instagram

בזמן שכולם שיכורים מטרנדים ודוהרים באלכסון לעבר דיאטות הרסניות… אתם לא חושבים שאת ראויים לתשובה אמיתית? פחמימה 😳 איזו רעה היא נכון? אז זהו… שלא!! פחמימה היא לא האויב, בדיוק להפך! האם יש פחמימות מזינות יותר ומזינות פחות? • תהיו בטוחים שכן • מעובד, מהונדס, מעודן, דגנים לבנים (קמח, אורז…) אלו דגנים שהופשטו מרוב הערך התזונתי שלהם ומכאן מגיע המיתוס שאומר – "פחמימה זה רע" דגנים מלאים הם בדיוק זה- מלאים, הזרע השלם ואילו לדגנים לבנים הוסר הציפוי התזונתי לפני שעברו עיבוד. פחמימות מלאות כל כך טובות עבורכם! הן נספגות ע"י השרירים ומשמשות כדלק, אתם באמת זקוקים להן כדי שהגוף יהיה בשיא הביצועים שלו. . ***עובדה מעניינת- 1 גרם פחמימה מכילה פחות ממחצית הקלוריות של גרם שומן כלומר אפשר באמת לאכול מהן יותר ועדיין להיות בטווח קלוריות סביר. SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub 📷 @refaelmiz

A post shared by 𝙴𝚟𝚎 𝙰𝚌𝚝𝚒𝚟𝚎 | 𝙵𝚒𝚝𝚗𝚎𝚜𝚜 𝚂𝚝𝚞𝚍𝚒𝚘 (@adva_shalgi) on

זה יגרום לך לעשות הסבה לעולם הדוגמנות פיטנס?
"עבר לי בראש, גם הציעו לי כל מיני הצעות, אבל מחכה לדבר הנכון אולי לא מתנפלת על כל דבר".
האני מאמין שלה הוא: "לעצור את המירוץ ולהקשיב למה שאנחנו רוצים באמת ולעשות את זה. אין לנו פה הרבה זמן מסתבר".
לכל אותם אנשים עצלנים מהן הטיפים שלך כדי לקום מהספה בבית ולהתחיל לעשות כושר?
"מטרה קטנות יובילו למטרה אחת גדולה".
"אני מנסה להבין את הרצונות של אותם אנשים, אני מתווה להם דרך וגורמת להם לראות שזה באמת אפשרי לעשות.
מי ההשראה שלך בתחום הכושר בארץ או בעולם?
"לי קייס –  האנרגיות הטובות, הוויב שלה, היא מפזרת הרבה אהבה והרבה טוב לעולם״.
איפה אתה רואה את עצמך בעוד שנה מהיום?
"מתחילה תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט, ופותחת סניף שני שלי".

 

אורן גנות (30), הוא מתגורר בהרצליה ונשוי לשקד. מאמן ובעלים של סטודיו "אורן גנות" ועוד שנה מהיום מתכונן לפתוח סניף חדש דנדש במרכז הארץ. תל אביבים? תכירו את אורן גנות. בוגר וינגייט, עם וותק של כ-10 שנים בתחום. גנות הוא גם יועץ לתזונה אבל האהבה הכי גדולה שלו זה האיגרוף התיאלנדי ושם גם התחיל החיבור שלו לעולם הכושר.
"התחלתי ללמוד בשנים האחרונות את התחום ואני עכשיו דואג לשלב את זה בחלק משיטת האימונים שלי. תמיד אהבתי פיזיות, לאתגר את עצמי אם זה אגרוף, כדורגל, ספורט פיזי. ואז הגיעה פציעה קלה שלי וחבר אמר לי בוא תתאמן בחדר כושר ומשם הכל היסטוריה".

להביא את המתאמן ליעד שלו "בכל מתאמן הכושר משנה אותו לא רק בפן הבריאותי או בצבירת הבטחון העצמי אלא בחשיבה לגבי החיים, כי הוא לא יכול  היה "לעשות את זה" לפני שהוא פגש אותי וכשהוא התחיל אימונים, הוא ראה שהוא יכול לעשות את הדבר הכי קשה אי פעם, הוא אמר לעצמו "אני צריך עזרה" וביחד התגברנו על זה, אחרי זה כל דבר אחר כבר קטן עליו, כי את הדבר הכי קשה הוא כבר עשה".

מה הסוד שלך, להתעורר כל בוקר לעשייה?
"שתהיה כימיה בינך לבין המתאמן, גם אם למתאמן היה יום חרא היום הוא מספר אותו לאורן, הסוד הוא לבוא ממקום נקי, קודם כול תהיה עם הלקוח, הלקוח יותר חשוב מהאימון עצמו. יש לכולם ימים אפורים אבל אם אתה כמאמן גורם למתאמן לצאת מהמיטה אתה לא האימון שלו אלא אתה בעצם הכיף שלו".

View this post on Instagram

ריבועים? קוביות? איך, כמה ולמה? לא פעם שמעתי ״אין בחיים לא יהיו לי ריבועים״ ״לא אצליח זה לא המבנה שלי״ .. אז רגע, נכון, לכל אחד יש את המבנה והצורה שלו ואתם גם לא יכולים להחליט איזה ״צורה״ יהיו לריבועים שלכם. אבל מה שבטוח זה שאפשר להוציא אותם החוצה. כי לכולנו הם קיימים בגוף אבל מה שמסתיר לנו אותם זה השומן. קודם כל.. אם תעשו 1000 כפיפות בטן ביום, כל יום – לא, זה לא יעזור. אז מה כן צריך לעשות? בשביל לקבל בטן חטובה כל מה שצריך זה להוריד אחוזי שומן ולרדת בנוזלים. והופה – הנה לכם ריבועים. לסיכום, בטן לא עושים בחדר כושר בטן עושים במטבח. 👨🏻‍🍳 SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel

A post shared by Oren – Personal Trainer 💪🏻 (@orenganot) on

לכל אותם אנשים עצלנים מה הטיפ שלך לקום מהספה בבית ולהתחיל לעשות כושר?
"לשים נעליים בזה הרגע, ולא להגיד מחר. הכי קל להגיד מחר. יש ילדים ויש קריירה אם לא נקום עכשיו ונעשה את זה לא נעשה את זה. כשאתה ברצף כבר הרבה יותר קל. פשוט לקום ולעשות, כי אף אחד לא יעשה בשבילך".
 "מי ההשראה שלך בתחום הכושר בארץ או בעולם?"
"כריסטיאנו רונאלדו, בן אדם שלא יודע שובע, גם כשהוא בשיא הוא ממשיך הוא דוגמה לאדם שגם כשהוא בטופ הוא רוצה עוד. יש לו את הרעב וזה מספר אחד להצלחה".

אפשר לומר שאתה סוג של קאוצ'ר למתאמנים שלך איך את\ה טוען אנרגיות חזרה, מי הקואצ'ר שלך?
"זה קודם כול קואוצינג. אני יכול להיות המאמן הכי טוב בעולם, אם הבן אדם לא יתחבר ואני לא אגרום לו להתחבר לתהליך עצמו לא נגיע לכושר. זה לפני הכל תהליך של הגשמה עצמית. אני צריך לגרום למתאמן ללכת בדרך וללכת בגישה שלי".
גם לי יש יום שהוא פחות אנרגטי ואז אני נזכר בשיחות שלי עם המתאמנים ואני אומר אם אני מצפה מהם אז לי אסור לאכזב, כי הם מסתכלים עליי בתור ההשראה שלהם, ואין לי זכות לאכזב אותם״.

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel . . @zohar_photography @underarmour_israel @fashanga.il
@solutionsbank @shamir_pr10
@hashmonaim_countryclub . . אז הגעתם לקיץ חטובים, עבדתם קשה כל החורף בשביל להנות מעונת הרחצה כמו שצריך, נראים טוב, בכושר מעולה והכי חשוב מרגישים שלמים עם עצמכם ❗ . . אבל, כמו כל דבר בחיים להגיע לשיא זה קשה, אבל לשמור על השיא לאורך זמן? הרבה יותר קשה ! יש שתי טעויות נפוצות בעולם הפיטנס ; כאשר אני מסיים את תהליך החיטוב ומגיע ל% שומן שכל כך רציתי להגיע אליו, יש הרגשה של סוף העולם ולרוב לא נצליח לשמור על הרמה הזאת לאורך זמן. מדוע? . . הסיבה הראשונה עוברים ברגע אחד לתקופת מסה ומתפרעים מבחינת עודף קלורי. הגוף רעב / במצוקה קלורית ולפעמים התקפי הרעב פשוט לא נשלטים וכתוצאה מכך עולים בנוזלים ו% שומן משמעותיים בזמן קצר . . ב. הסיבה השניה ולא פחות נפוצה היא כאשר מגיעים לסוף החיטוב בחודשי הקיץ המוקדמים ופשוט ממשיכים בגרעון קלורי לאורך זמן גדול מדי וככל הנראה שנפרק מסת שריר משמעותית ונחזור אחורה בתהליך, מה שגורם לתסכול רב . . גם לכם קרה את זה או שחוששים לעבוד בצורה לא מתוכננת? . . תשלחו הודעה עכשיו לדיירקט או תשלחו הודעה למספר 0522580921 לייעוץ מקצועי 📝 . . #תוצאותרקככה . . Vision➡Action➡Success 🎯 . .

A post shared by niv shuker personal trainer (@niv_shuker) on

ניב שוקר, [24], היום הוא בדרך להיות תזונאי מוביל, עם סטודיו מוביל ביישוב גדרה ובקרוב מתכנן להתרחב לסניף חדש בעיר הגדולה ת"א. אבל בילדותו גדל כילד מלא, בגיל 14 עשה ירידה מאוד גדולה במשקל בצורה לא בריאה. בגיל 16 ניב נכנס לעולם חדר הכושר ונוצרה אהבה ממבט ראשון.

ספר לי איך הכל התחיל מתי עולם הכושר פגש אותך?
"מתאמן מגיל 0, שיחקתי כדורגל, בכיתה י' התאהבתי בעולם הזה. התגייסתי, נפצעתי ואמרו לי שיקח זמן וחיפשתי אלטרנטיבות אחרות ראיתי שאפשר".

מה מייחד או מבדל אותך משאר מאמני הכושר בארץ?
"קודם כל אני מאוד מאוד אוהב את זה. מגיל ממש קטן למדתי המון מבחינת תזונה, אימונים, חקרתי ובגלל הפציעה שעברתי  זה גרם לי להתפתח לעולם חדש שבניתי לבד. זו עבודה אחרת, שעד לא באים אלי לא מביני את העבודה הזאת. אז דווקא בגלל התשוקה הזו לא לוותר״.

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel . . @zohar_photography @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub . איך מגיעים לקוביות? . איך משיגים אותן? . כמה זמן זה לוקח? . איזה % שומן צריך להגיע בשביל להגיע אליהן? . אלה שאלות שאני מקבל בכל יום, אז החלטתי לענות באופן חד וחלק על העניין הזה : ☆ בשביל שנראה קוביות צריך שילוב נכון בין % שומן מספיק נמוך לבין מסת שריר איכותית בשרירי הבטן. ☆ ל% שומן נמוך נגיע בעזרת גרעון קלורי שיגיע עם תזונה נכונה, אירובי יגדיל לי את כמות שריפת הקלוריות היומית אבל אם לא נשמור על תזונה נכונה, יכול מאוד להיות שלא נכנס לגרעון קלורי ונעמוד במקום. ☆ יש המון גישות בנוגע לעבודה על שרירי הבטן, הגישה שלי היא שצריך לעבוד עליה לא יותר מ3 פעמים בשבוע ובמספר סטים וחזרות מוגדרים מראש בדיוק כמו שאני אעבוד על כל שריר אחר בגוף. ☆ כל בן אדם שונה את זה אתם כבר יודעים וכן, כל בן אדם שונה מבחינת מבנה השרירים בבטן, לאחד יהיו ארבע קוביות, לשני שש ולאחר שמונה ; לכן, לעולם אל תשוו אתכם לאחרים, תתרכזו בעבודה ובהתקדמות שלכם בלבד!. ☆ לדעתי, הסוד הגדול ביותר הוא סבלנות. תעבדו נכון על שרירי הבטן, תשמרו על גרעון קלורי לאורך זמן ובסופו של דבר אתם תגיעו למטרה שלכם!. תשלחו הודעה עכשיו לדיירקט או תשלחו הודעה למספר 0522580921 לייעוץ מקצועי מלא 📝 . . #תוצאותרקככה . . Vision➡Action➡Success 🎯 .

A post shared by niv shuker personal trainer (@niv_shuker) on

מה הערך המוסף שאתה מביא למתאמנים שלך?
״כמו שיש לי דרישות מאוד גבוהות מעצמי, יש לי דרישות מאוד גבוהות מהמתאמנים שלי אם מתאמן החסיר אימון בבית אני לוקח ממש ללב. אם לא מצליחים להגיע לתוצאות, להגיע לטכניקה מסוימת. אותה דרישה שיש לי ש לי אותה גם מהמתאמנים שלי. כמו שיש לי דרישות גבוהות מעצמי, יש לי דרישות גבוהות מהמתאמנים שלי".

זה הפך להיות טרנד של ממש להיות מאמן כושר אישי ויש כל כך הרבה בתחום. מה הטיפים שלך למאמן שבתחילת הדרך?
פשוט להעז, לתהחיל לקחת בן משפחה ולאמן אותו. להיפתח לעולמות חדשים, לנסות גם וגם עד שאתה מבין מה הנישה שלך, זה שאתה אוהב סוג אימון מסוים להתאמן בו זה לא אומר בהכרח שאתה אוןהב גם להעביר אותו ולאמן אותו. לבוא בראש פתוח ולמצוא את הנישה שלך כמאמן שתבדיל אותך משאר המאמנים ופשוט להעז״.

מה אני מאמין שלך?
"כשהשתחררתי הסתכלתי על הגוף שלי שהוא סולם במדרגה התחתונה שלו. יש לך וויז׳ן? אתה חייב לפעול מאוד חזק כדי להשיג את החזון הזה ככה אני עובד בכל דבר, רציתי לפתוח סטודיו ופתחתי סטודיו, תמיד נשאף להצלחה. אם זה בלימודים, היה לי מטרה להיות תזונאי ואני כרגע בלימודים מתקדמים. חייב לפעול ולא לשבת בחיבוק ידיים, וככה אני גם מסביר למתאמנים שלי. אם לא תקום ותעשה לא תצליח״.
איפה אתה רואה את עצמך בעוד שנה מהיום?
״מגדיל את הסטודיו שלי בגדרה, פותח סטודיו חדש, אני בסוף הלימודים בתזונה, ומתפתח גם לת"א״.

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel . . @zohar_photography @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub . גם לי לפעמים קשה לשמור על אורח חיים כל כך מסודר וקפדני, גם לי לפעמים קשה לשמור על רצף אימונים יומיומי, גם לי לפעמים קשה למצוא את הכוחות לקום מהספה אחרי יום עבודה מתיש ולהתחיל אימון, גם לי קשה לצאת עם חברים ו"לוותר" על כל האוכל הטוב הזה שיש למדינה שלנו להציע. . . כולנו אנושיים, כולנו נופלים לפעמים וחוטאים, כל הרעיון הוא לזכור שאנחנו בתהליך ארוך וזו רק מעידה קטנה שממנה נחזור הרבה יותר מפוקסים וחדורי מטרה 🎯 . #תוצאותרקככה . . .Vision➡Action➡Success 🎯 . . . . . . . . . . . . . . #fitness #body #fit #gym #Healthy #motivation #Athletics #olympic  #crossfit #workout #sport #wod #pushup #trx #workhard #training #trxisrael #trxworkout #trxtrainig #israel

A post shared by niv shuker personal trainer (@niv_shuker) on

תכירו את מעיין רק בת 23 מכפר סבא וכבר הספיקה לייצג את ישראל בתחרויות בינלאומיות בחו"ל. היום היא מנהלת מועדון כושר גדול, לומדת ומתאמנת במקביל אבל הכי חשוב, היא כאן כדי להעלות את הפן הנשי העוצמתי דרך אומנויות הלחימה.

מה החלום הגדול?
"להקים מועדון שמשלב כושר לבוגרים, אומניות לחימה, ועבודה עם ילדים".

מעיין, מאמנת אומנויות לחימה, את האימון הראשון התחילה בגיל 4 ופשוט התאהבה. מאז היא לא מפסיקה להדריך וללמד, קהל מאוד מגוון היא מספרת "בגיל 9 כבר הוצאתי תעודה והתחלתי גם לאמן, אני עובדת עם הגיל הרך, נערות בסיכון, אנשים עם עודפי משקל, נערות בוגרות ומאז ומתמיד אני מאמנת ילדים אבל השאיפה היא להתפתח גם לעולם המבוגרים״.

היופי של מעיין באימון זה שהיא עוברת תהליך עוצמתי לגלות משהו חדש בכל פעם ומקיימת שיחות על קשיים מסוימים עם המתאמנים ולדעת בעקבות זאת איך להתגבר עליהם. "כל היופי של אומניות לחימה זה לא אומר ללכת מכות, אני מאמנת גם קארטה וגם הגנה עצמית, היום הכול אפשר לפתור בדיבור, אני מנהלת מועדון כושר, לומדת ומתאמנת, הכלים שרכשתי בחיים האישים שלי הם החשובים לי כדי להחשף לעולם. אני רוצה להעלות מודעות לאומנויות לחימה, ולהדגיש את הפן העוצמתי והנשי וזו גם הייחודיות שלי".

View this post on Instagram

כשהחלטנו להציב לעצמינו מטרה, ואנחנו מתחילים לעבוד קשה בשביל להגיע אליה, אנחנו לא מצפים בדרך למעידות שיכולות לקרות לנו.. ואחד הדברים שאנחנו הכי לא מצפים זה פציעה/ פגיעה שמתרחשת לנו בחיים. אבל חלק מהדרך שאנחנו צריכים לעבור כדי להגיע לפסגה זה לספוג מכה או שניים ואפילו גם בפציעה. בספורט אי אפשר לצפות לפציעות , איך ואיפה הן מתרחשות. ולכן חשוב לעשות אימון הדרגתי, שמקדם אותך שלב אחרי שלב בדרך למטרה שהצבת לעצמך. אחרת, פציעה תיתקע אותך מלהתקדם. אז כשאתם עושים אימון ואתם מרגישים שהגוף שלכם כבר לא יכול יותר, עצרו את עצמכם. תנוחו, תאכלו ארוחה מזינה, שמעירה ובונה את הגוף, ויום אחרי תמשיכו לדחוף את עצמכם עוד קצת למטרה הבאה. וככה גם בחיים האישים שלנו. כאשר מישהו מנסה לפגוע בנו, להמעיט בערכנו, זה רק עוד סלע בדרך שצריך לעקוף כדי להמשיך לעבר הפסגה. אז תזכרו לא לוותר לעצכם לרגע גם אם היום לא הצלחתם להציב את כל המטרות שלכם להיום.👩🏻‍💻📝🏋🏻‍♀️ Sport will change the world | Under Armour summer 2019 #wewill_israel @refaelmiz @hashmonaim_countryclub @shamir_pr10 @solutionsbank @fashanga.il @underarmour_israel #bodybuilding #workout #workoutmotivation #gym #fitness #fitnessmotivation #lifestyle #lifestyleblogger #happyday #competition #abs #hardstyle #girl #girlfitness #fitness #fit #exercise #women #מאמנתכושראישית #מאמןאישי #מאמןכושר #פיטנס #פיטנסישראל #מכוןכושר #ישראל #חדרכושר #throwback #followforfollowback #training #fitnessmodel

A post shared by Maayan Diamond (@maayan_diamond) on

"הכוח הכי גדול הם התלמידים שלי"
"אני יודעת שאני כל הזמן נותנת להם ואני מודל לחיקוי גדול בשבילם. כל הזמן מלמדת אותם, עובדת איתם על הפן החינוכי, אני קמה בבוקר להתאמן והכוח הכי גדול זה הם, העוצמה שלי זה הם, אם אני רוצה שהם יחוו דרך מסוימת אני צריכה קודם כול אני לעבור אותה, ואם לא חוותי אותה אני בעצם משקרת להם ואני בן אדם כנה וישיר. בעשייה שלי אני מוכיחה שעשיתי כדי להוכיח להם שגם הם מסוגלים".

מעיין משתפת על התקופה הקשה שעברה והחיזוק מהמאמן והמודל השראה שלה "עברתי תקופה קשה בגיל ההתבגרות, וזה נתן לי הרבה מאוד כוח, המודל לחיקוי שלי זה המאמן שלי. הוא מכיר אותי 20 שנה, כשאני הייתי במצוקה הוא פתח לי את המקום של ההדרכה, ההקשבה, האומניות לחימה זה נתן לי המון, זה הוציא אותי ממקום רע למקום טוב. אני חווה את זה על בשרי. כבר בגיל שלי מצליחה להגיע להישגים ומופתעת מעצמי איך כל פעם אני משיגה יעדים חדשים".

View this post on Instagram

מאז שאני מכירה את עצמי, הבנתי כמה ספורט זה חלק חשוב מהשגרה היומית שלי. גם כילדה הספורט היווה חלק גדול מהשגרה היומית שלי. אם זה החיוך שאני מקבלת מהמאמן שרואה שאני מתמידה ומגיעה לאימון. אם זה החברים בקבוצה שתמיד שמחים לראות אותי,החיוך הגדול מאוזן לאוזן כשאני מסיימת אימון ותמיד חוזרת עם חוויות. הספורט כילדה נתן לי משמעת, מסגרת, מקום לפרוק אנרגיה אחרי שרוב היום ישבתי בבית הספר בשביל ללמוד. ומאז לא הפסקתי לרגע! מאחלת לכל הילדים שנת לימודים פוריה ומהנה ומלאה בחוויות (בעיקר ספורט 😋) . @refaelmiz @tehila_shamir @underarmour @talbazanos . #workout #workoutmotivation #sport #lifestyle #exercise #style #מאמןאישי #מאמנתכושראישית #כושר #פיטנס #bjj #bjjlifestlye #smile #training #love #כושרגופני #kids #women #girls #fitnessmotivation #fitnessgirl #happyday #happy #fashion #sportfashion

A post shared by Maayan Diamond (@maayan_diamond) on

"חשובה לי התדמית העצמית שלי. אני שומרת ומכבידה אבל זה לא הדבר העיקרי, אני עובדת קודם על להיות בן אדם ואז אני עובדת על כל השאר: החיטוב, התזונה, המראה החיצוני, היופי אצלי, העבודה הקשה, האמונה האישית שלי, והדרכים שלי זה העיקר אצלי".

מעניינת אותך הכניסה לעולם הדוגמנות פיטנס?
"משהו שאני רוצה, זה צורך שלי להתעלות מעל זה, אני מאוד ביישנית בתמונות אבל כן רוצה להיכנס לעולם הזה ומעניין אותי, אני גם  מה בבוקר ומזכירה לעצמי כמה אני יפה היום וככה בהמשך היום שעובר אני נזכרת מה שאמרתי לעצמיוזה מחזק אותי".

View this post on Instagram

🏋🏻‍♀️האימון הכי טוב שלכם בשבוע האימון הכי טוב בשבילי במהלך השבוע היא ריצה🏃🏻‍♀️. ושלא תבינו לא נכון, אני לא סובלת לרוץ! זה אחד מהפעילויות הספורטיבית שאני פחות מתחברת. אבל יש בו משהו שמאתגר אותך להמשיך קדימה כשקשה, כשאתה עייף, כשאתה רוצה להפסיק אבל אתה מבין את ההשלכות עם תפסיק. וברגע שאתה מסיים את היעד שאתה מציב לעצמך ואפילו דוחף את עצמך עוד קצת, ידעת שניצחת! אתה האלוף בעולם שלך! ניצחת את עצמך!⛰ ואין דרך לתאר איזו תחושת אושר אני מרגישה אחרי הישג כזה עם עצמי. ואחד מהדברים שאנחנו צריכים לזכור זה להיות מאושרים גם עם הקשיים הניצבים לנו בדרך.🧘🏻‍♀️🙃 אז נסו גם אתם לדחוף את עצמכם באימון שאתם פחות מתחברים, ושתפו את הרגשה שהייתה לכם אחרי.📝 Sport will change the world 🌎 UNDER ARMOUR summer 2019 @zohar_photography_ @hashmonaim_countryclub @shamir_pr10 @shamir_pr10 @solutionsbank @fashanga.il #wewill_israel #sport #lifestyle #life #conditioning #competition #hardwork #hardstyle #smile #gym #training #מאמנתכושראישית #מאמנתאישית #מאמנת_כושר #ספורט #ספורטאים #חדרכושר #מכוןכושר #פיטנס #כושר #כושרישראל #workout #fitness #motivation #fitnessgirl #girl #girlpower #strongwomen

A post shared by Maayan Diamond (@maayan_diamond) on

פבל אייניס [32], מאמן כושר ובעלים של סטודיו PowerUp בנתניה באזור התעשייה החדש ובשנה הקרובה מתכנן לפתוח את הסניף הבא שלו בכפר סבא.

"מגיל מאוד צעיר התעסקתי בכושר, הייתי עם מאמן צמוד, השתפרתי והתמכרתי החיים שלי השתנו לגמרי״.

אייניס, התחיל את ההעסקה שלו בחברת הייטק גדולה ומוכרת עם תנאים מפתים שכוללים משכורת גבוהה ורכב אבל מהר מאוד הבין שהוא רוצה ללכת בעקבות החלום, הוא מספר: "עבדתי בחברת הייטק גדולה ומוכרת עם תנאים מעולים. התחלתי להכיר במוגבלויות שנוצרות לאנשים העובדים סביבי בעקבות האורח חיים היובשני שהעולם המודרני מוביל אותנו אליו זה כלל חוסר תפקוד בסיסי התקשות בעליית מדרגות, כאבי גב וברכיים, חוסר יכולת לשחק עם הילדים שלהם ועוד אלף ואחת בעיות כאלו ואחרות שנובעות מחוסר פעילות בסיסית".

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOR summer 2019 | #wewill_israel . . הקיץ בעיצומו וכולנו רוצים לשמור על החיטוב שבשבילו עבדנו כל-כך קשה כל החורף אבל מגלים שזה לא כל-כך קל כמו שחשבנו… הינה כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח לשמור על גוף חטוב לא רק בקיץ אלה בכל השנה: • הטיפ הראשון והחשוב ביותר: תישארו בגירעון קלורי ! תעזרו באפליקציות עזר שיעזרו לכם לספור קלוריות במידה ואתם סופרים. . • אל תתנזרו מדברים שאתם אוהבים לאכול, לא יקרה שום דבר עם פעם ביום תאכלו גלידה, שוקולד,משולש פיצה וכו,'… כל עוד אתם בגירעון קלורי אם מתחטבים, מי שמתנזר וסובל לא באמת מסגל לעצמו אורך חיים. . • במידה ואתם לא סופרים קלוריות תכינו ארוחות מראש, כשמתארגנים מראש שום קוראסון לא יפתיע אותנו. . • לצאת למסעדות עם חברים זה לא באמת יהרוס לכם את החיטוב אם מזמינים נכון.. מנות עשירות בחלבון משביעות יותר , הידעתם שכבין 15-30 אחוז מקלוריות החלבון נשרפות תוך כדי העיכול? . • אם אתם יודעים שאין לכם מעצורים כשיש בבית חטיפים פשוט תגבילו את הכמות שלהם בקניה השבועית. . . הטיפים האלה עוזרים לי להיות חטוב כל השנה ולא רק בקיץ! עזרתי גם לכם? תייגו חברים ותעזרו גם להם לשמור על חיטוב 🙂 @underarmour_israel
@fashanga.il
@solutionsbank @shamir_pr10
@hashmonaim_countryclub
@zohar_photography . . . . . #מאמןכושר #מאמן #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #מאמןכושראישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #כושר #כושרגופני #חדרכושר #כושרישראל #אימוןכושר #אימוןכושר #מכוןכושר #כושר #ריצה

A post shared by Pavel Eynis (@paveleynis_) on

"הדבר הזה גרם לי לרצון לעשות שינוי בחברה והחלטתי ללכת בעקבות החלום לפתוח את הסטודיו לאימונים פונקציונליים שלי שנקרא: (עולים בכוחות)  PowerUp שם אני עוזר למתאמנים להיות חזקים, בריאים וטובים יותר על ידי בניה של קהילת מתאמנים חזקה עם סביבה תומכת שתעזור לכולם להשיג את המטרה: לחיות את החיים בעוצמה!"

"הנראות היא הפרט הנלווה"
פבל מספר על ערך המוסף שלו למתאמנים: "היתרון לכל מתאמן שמגיע ומתחיל הוא להתחטב ולחזק שרירים זו המטרה של כולם. הכי חשוב זה להתבגר, להינות מהתהליך, והמתנה הקטנה שמקבלים אחר כך היא להפוך את הגוף שלך למכונה יעילה, הנראות היא הפרט הנלווה".

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOR summer 2019 | #wewill_israel אז הנה הגיע ה- 1.9 התאריך שכל תלמיד ותלמידה נרתעים ממנו, היום בו החופש הגדול נגמר ושנת הלימודים מתחילה …התאריך ששבט המאיה חזה שיהיה סוף העולם…היום ש….טוב בואו לא נהיה דרמטיים ! אז לרגל החזרה לבית הספר נדבר על איך אימוני כושר יכולים לתרום לנו בתקופת הלימודים : •הבסיס של כושר גופני הוא משמעת עצמית, תלמיד עם משמעת עצמית בלימודים הוא תלמיד טוב יותר. . •ספורט עושה אותנו עירנים יותר, פחות עייפות בזמן הלימודים ויכול ריכוז גבוהה יותר. . •ספורט עושה אותנו הישגים יותר וגורם לנו לשאוף גבוה ולהביא תוצאות טובות. . •אימוני כושר משפרים את הקוגניציה שלנו, היכולת שלנו לרכוש ידע, לעבד אותו ואז להשתמש בו. . •כושר גופני תורם רבות לשיפור וחיזוק הביטחון העצמי כילד וכולנו יודעים כמה ביטחון עצמי עוזר בקשרים החברתיים . • כושר גופני מחזק את המערכת החיסונית, חולים פחות ולא מפספסים לימודים ;). . ספורט וכושר עושים רק טוב בחיים ואני מזמין אותכם לעשות כושר אשר רק יתרום לכם לבריאות ולכל תחום אחר בחיים! שתהיה לכולכם שנת לימודים טובה ומוצלחת ! @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub @udialde_photography . . . . . #מאמןכושר #מאמן #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #מאמןכושראישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #כושר #כושרגופני #חדרכושר #כושרישראל #אימוןכושר #אימוןכושר #מכוןכושר #כושר #ריצה

A post shared by Pavel Eynis (@paveleynis_) on

"מי שרוצה את זה יצליח! כל השאר תירוצים"
פבל מספר על השילוב בין חייו האישים לשעות האימון: "אין ספק שצריך לעשות וויתורים אבל וויתורים של מעט שעות שינה, אני גם אבא, קם כול בוקר ב5 לילד, מאכיל אותו, ויוצא לריצה, ושוב חוזר ומתאמן, מי שבאמת אוהב את זה ומי שרוצה את זה יצליח בזה, כל השאר תירוצים. ברגע שכל אחד יתייחס לעצמו ויגיד לעצמו את זה בראש הוא יוכל  לעשות את זה!".

אייניס לא למד את דרכו דרך מפתחי הגוף הגדולים, את ההשראה שלו קיבל דווקא מהמרצה שלו בוויגניט: "הוא באמת היה המודל שלי לחיקוי, באמת גרם לי להבין כמה זה חשוב ידע, להתבסס על עובדות אמיתיות ולא על כל מיני תמונות בגוף חטוב, כי הכי חשוב הוא להביא ידע מדויק למתאמן".

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOR summer 2019 | #wewill_israel אז התחלנו להתאמן, יש לנו ים מוטיבציה להגיע ליעד , מרביצים אימונים על בסיס יומי ומפמפמים ברזלים כאילו אין מחר ואז יום אחד …משום מקום…ממש בתחילת אימון מגיע כאב מעצבן כזה בשריר שפשוט מונע מאיתנו להתקדם …חוסר כוח מוטיבציה להשתפר והראש מתחיל לחשוב :"איך לעזאזל זה קרה?! אני? זה שעובד בטכניקה מעולה? לא עושה טעויות? למה פתאום כואב לי השריר…." נעים מאוד , תכירו אותי , שמי : התאוששות. נכון ששכחתם ממני כי הייתם בעודף מוטיבציה אבל רק שתדעו שאני חלק בלתי נפרד מההתקדמות שלכם בתור מתאמנים. מתאמנים יקרים. בזמן אימון הגוף מוציא אנרגיה והשריר ניזוק ולכן הוא צריך מנוחה , נוזלים ומזון בשביל לשקם את עצמו. בלי כל אלה הגוף לא יקבל פיצוי ויהיה חשוף לפציעות. אז תלמדו לנוח כי התאוששות היא פשוט ההמשך של האימון 😉 . . . . . . @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub @udialde_photography . . . . . #מאמןכושר #מאמן #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #מאמןכושראישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #כושר #כושרגופני #חדרכושר #כושרישראל #אימוןכושר #אימוןכושר #מכוןכושר #כושר #ריצה

A post shared by Pavel Eynis (@paveleynis_) on

אורטל אלזם [26] ,מנתניה. גם מאמנת כושר גם יועצת תזונה וגם אמא ל2 במשרה מלאה. היום היא מנהלת מכון כושר יחד עם אבא שלה בנתניה, מעבירה שם אימוניים אישיים/קבוצות ושיעורי סטודיו בליווי תזונת היירבליף הטובה ביותר בעולם.

אורטל מספרת איך הכל התחיל: "מאז שאני ילדה אני בתחום הכושר והספורט, באופן טבעי מיד אחרי השחרור נרשמתי לווינגיט ,המכון כושר שאני עובדת בו הוא בעצם של אבא שלי, אני מנהלת אותו מאז שאני זוכרת את עצמי בכושר, בתזונה ואני חיה את זה."

"אתגר 90 הימים!"
"אני חלק מצוות מדהים שעוזר לאנשים בכל הארץ לנהל אורח חיים בריא ואקטיבי. יש לנו את האתגר שלנו שנקרא אתגר 90 הימים 24fit challenge שזוהי מעטפת מושלמת שהלקוחות מקבלים של גם אימונים, תזונה, תפריט, שקילות, מדידות, ליווי 24/7, מתכונים, אני חלק מצוות מדהים שעוזר לאנשים בכל הארץ לנהל אורח חיים בריא ואקטיבי, יש לנו היום קבוצות כושר בכל הארץ ואני עוזרת לכמה שיותר אנשים זה פשוט מדהים הטירוף הענק שמתחולל במדינה אנחנו צוות שקיים כבר מעל ל30 ערים בארץ וזה מטורף״.

מה מייחד אותך כמאמנת?
"כל אחד שמתאמן יותר משנה הוא חושב שהוא עצמו כבר יכול לאמן, הרבה הולכים גם ללמוד, אבל אני מקדמת את התחום ולומדת אותו, נדרש ידע מקצועי ,אבל לא רק, צריך יותר מזה להיות מקצועי וגם לדעת לתת כוח לאותו המתאמן, להיות שם בשבילו בכול התהליך כשרע לו, כשעצוב לו, אני מעניקה למתאמן את הצד המנטאלי, וגם את הצד התזונתי, זה חלק בלתי נפרד מהכושר. 80%  זו התזונה, וה- 20% זה הכושר ואני משלבת גם וגם!".

View this post on Instagram

"אין בחיים לא אהיה לי ריבועים בבטן" כמה פעמים נתקלתי במשפט כזה, חשוב לי להסביר לכם נקודה חשובה.. לכולנו יש ריבועים בבטן השאלה היא מאחורי כמה אחוזי שומן הן מסתתרות. אם תעשו 1000 כפיפות בטן – זה לא מה שיורד לכם את הבטן! מה שכן יוריד? זה הורדת אחוזי השומן ע"י תזונה נכונה וכושר.תדמיינו את הריבועים שלכם בבטן כמו ריבועים הקיימים בחבילת שוקולד פרה כאשר היא מכוסה בעטיפה האדומה אנחנו לא נבחין כלל בקוביות השוקולד נכון? אך כאשר אנחנו מקלפים את העטיפה האדומה ונשארים רק עם נייר הכסף הצמוד על קוביות השוקולד הן יבצבצו ובהחלט אפשר להבחין בהן- אותו דבר גופינו. אסכם ואומר לכם חבריי היקרים שריבועים לא בונים בחדר כושר-ריבועים בונים אך ורק במטבח!💪 SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 @underarmour_israel @tehila_shamir @solutionsbank @fashanga.il

A post shared by ORTAL ELZAM 24fit (@ortal_elzam) on

"אני הפסיכולוג של עצמי, זה האופי שלי, אני מאוד חיובית, מלאת שמחת חיים, אנרגטית וסוחטים את הלימון ללימונדה בכל תחום לא רק בכושר, זה האופי שלי״.

"הדרך חשיבה שלי לחיים היא ש"כל יום שעובר לא חוזר", אנחנו צריכים לעבור כל יום על הצד הטוב ביותר בין אם זה בחוויות שלנו, במראה שלנו, בהרגשה שלנו, בבריאות שלנו,  איך שאנחנו נראים, אף פעם לא להגיד "מחר" או "זה לא הזמן עכשיו", מה שקורה עכשיו זה מה שמעניין לקבל החלטות וליישם אותן, תירוצים יש אינספור, ברגע שמקבלים החלטה פשוט לעשות אותה״.

איפה את עוד שנה מהיום?
"אני רוצה לפתח את עצמי בכול הנושא של התזונה והכושר ביחד. אנחנו קיימים כרגע ב27 ערים בארץ, ואנחנו רוצים להגיע ל70 ואפילו ל100 ערים בארץ, אנחנו רוצים שלכל מקום יהיה מענה לכושר והליווי ביחד, שנגיע לכמה שיותר מקומות ולכמה שיותר אנשים שישנו את אורח החיים שלהם לבריא יותר, אקטיבי יותר, ובעיקר ליצור כמה שיותר קהילות אקטיביות בריאות מאושרות״.

View this post on Instagram

לקבוע מטרה זה נשמע קל, זה פשוט לקבוע ולהתחיל לעשות אבל כמה פעמים קרה לכם שקבעתם מטרה ואפילו לא התקרבתם אליה? אל תתרגשו זה קורה להמון אנשים.. אז איך בעצם מגיעים למטרות שלכם בחיים? תגדירו את המטרות שלכם בפשוט.. למשל "אני רוצה להגיע ל-20% שומן בX זמן" , אחרי שהגדרתם את המטרה תתחילו לענות על השאלות של – איך תעשו זאת? איפה? עם מי? זה יביא לך לכם את הדרך.. המטרה שאתם קובעים חייבת להיות מדידה. איך מודדים הצלחה? המדד הכי טוב זה ע"י מספרים תתרגמו את ההצלחה ע"י מספרים לדוגמא: יעד של משקל מסויים, אחוזי שומן מסת שריר וכו' כשאתם מציבים מטרה חשוב שהיא תהיה מטרת על, זאת אומרת תכוונו הכי גבוה שאתם יכולים!!! גם אם אתם לא יודעים איך להגיע לשם בדיוק ומה הדרך. אחרי שהצבתם את מטרת העל תפרקו למטרות קטנות שהם התוכנית שבסופו של דבר תוביל אתכם למטרת העל שלכם! המטרה חייבת להיות רלוונטית לכם! מה שרלוונטי לאחר לא בהכרח רלוונטי אליכם! יש אנשים שקובעים את המטרות שלהם על פי דעות/מה שהסביבה של אנשים אומרת ולא באמת לפי מה שמתאים להם ומה שהם באמת רוצים להיות וזאת טעות ענקית! אם תרדפו אחרי מטרה שלא באמת מעניינת אתכם לא תקבלו את תחושת הסיפוק כשתגיעו אלייה הדבר האחרון זה זמן – תנהלו את הזמן שלכם בצורה נכונה, תגדירו זמן מוקצב למטרה שלכם! אני מזמינה אתכם להרשם לאתגר 90 הימים שבו אנחנו קובעים מטרות ויעדים, ומקבלים תוכנית שהיא מעטפת מושלמת שנותנת לכם את הדרך המושלמת להגיע 100% תוצאה! לפרטים: 052217839 אורטל SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub @udialde_photography @underarmour @tehila_shamir @talbazanos

A post shared by ORTAL ELZAM 24fit (@ortal_elzam) on

אסף צמח את הדרך שלו החל וצמח בגיל 6 כשנרשם לחוג הג'ודו, בו התמיד במשך 4 שנים כשהבין שלא זכה במקום הראשון בתחרות עבר לקליעות סלים בכדורסל ולבסוף גילה את תחום אומנויות הלחימה הברזילאית מאז הכול היסטוריה.

"היום אני מתעסק היום אני מתעסק אך ורק בג'יו גיטסו ברזילאי, נשאבתי לעולם הזה באומניות הלחימה בעיקר בברזילאית בלי הכושר והלחימה אני הייתי בנאדם אחר חד משמעית, ב6 שנים האחרונות נשאבתי לעולם הזה. הייתי מאוד מקובע לפני, הייתי בדעה קדומה על קרבות ולא הבנתי אפילו למה צריך ליפול לקרקע. היום אני מבין שזו האומנות בלחימה וזה הכי מעניין שראיתי עד היום ובין לבין אני משלב גם את האימונים האישיים".

אסף חלק מצוות המאמנים של האחים כהן עם סניפים בסביון ,פתח תקווה, רמת גן, גני תקווה. מועדון שמגדל אלופי אירופה, אלופי עולם. המוטו של המועדון – התמדה שווה הצלחה.

״ההיי לייט" מבחינתי זו החגורה השחורה שעשיתי לפני כמה שנים, שם הבנתי שהגוף הוא "מכונה" ואתה יכול להגיע איתנו לאן שרק תרצה, כי אם שרדת קרבות אחד אחרי השני ואתה עדיין לומד אז אתה קצת שונה משאר האוכלוסייה".

הזכייה באליפות ישראל
"זכיתי באליפות ישראל שנה שעברה, חזרתי להתחרות בגיל 30 וזה גיל מאוחר יחסית אבל אמרתי לאשתי שאני רוצה לחזור להתחרות נתתי חודש אימונים עם המאמן שלי, הגעתי לאליפות ישראל, למרות שהמשקל שלי היה בעייתי, לקחתי את אליפות ישראל, הייתי באופוריה שלא עברה לי חודש!"

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub @naor_photography משברים באימונים כולנו חווים אותם כולנו נחווה אותם ,במאמר הבא אתן לכם כמה טיפים להפחית אותם . 1. הצבת יעדים מוגזמת – הצבת יעדים ומטרות הרי זה משובח לכל ענף בחיים , אך גם לכבוש את היעד יש דרך , התייעצו עם גורם מקצועי להגיע ליעד שלכם בצורה בריאה וסולם מאמץ הדרגתי שלא יפגע בכם . 2. פרטנר/קבוצה -לאנשים שלא אוהבים להתאמן לבד , מעולה ולגיטימי אך חשוב לבחור בפרטנר/ קבוצה שתרים אותכם ותעזור לכם להרים את המוטיבציה ולהגיע ליעד . 3. גיוון באימונים – נושא סופר חשוב – שנו את תוכנית האימונים שלכם מדי חודש , אפילו שינוי קטן , גם תרחיבו את ארגז הכלים שלכם וגם תעבדו על כלל מרכיבי הכושר הגופני . 4. מיקום חדר הכושר – לאנשים שקשה להם לקום ולעשות פעילות ספורטיבית חשוב שיבחרו מסגרת קרובה שלא תגרום לעצלות נוספת לבסוף-משברים אנחנו עוברים לא רק בספורט , הגדולה שלנו היא להבין שיש ימים כאלה כן זה מבאס אבל קבלו את זה ברוח טובה ותצעדו קדימה לעבר היעד שלכם . אני בפרטי ובטלפון לכל שאלה או משבר . יום מקסים לכולם 🌞

A post shared by asaf personal trainer (@asaf_zemach) on

"עבודה קשה מביאה תוצאות, אין נוסחאת קסם. התמדה שווה הצלחה, אין קיצורי דרך חד משמעית. צמח משתף על ערך המוסף שמביא למתאמנים שלו "מי שמעוניין בסוף היום, אחרי החלק של הכוח, כשהמתאמן מסיים את האימון שלו ורוצה לעשות משהו מעבר אני מלמד את הבסיס איך לתת אגרוף כמו שצריך, אני מלמד אותם קומבינציה, זה שונה וכיף.  עושים רבע שעה "קיקבוקס" בסוף האימון, זה לסיים בדופק גבוה וזה משהו שלא עשית עד היום".

מה הטיפים שלך למאמן שבתחילת הדרך?
"אל תלך למקום הנוח מבחינת אימונים עם אוכלוסיות, להפך, כי הכי קל זה לבוא ולקחת עכשיו חומר "בוסרי" ילד בן 16 לדוגמה שהוא כמו אריה עם מלא כוח ומוטיבציה אלא להפך, תאמן אדם מבוגר שצריך לעבור החלמה, תתייעץ עם אנשים ואז אתה באמת בדרך להיות מאמן טוב, ברגע שאתה מכיר את כול סוגי האוכלוסייה אתה אז באמת יכול להגיד שאתה מאמן טוב".

איפה אתה עוד שנה מהיום?
"גדל, זאת השאיפה, שנה הבאה אני רוצה לקום ב6 בבוקר ולעסוק באימון מהבוקר עד הערב, לעסוק בלחימה, זו השאיפה."

View this post on Instagram

SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub @zohar_photography_ חברים וחברות מה האימון הכי מיוחד שעשיתם השבוע? אשמח שתשתפו אותי . אשתף אותכם בסוג האימון שאני הכי אוהב . כמאמן כושר ואומנויות לחימה החלק (האימון) האהוב עליי בספורט הוא נושא האומנויות לחימה . זה התחיל בחוג והפך לדרך חיים , שלימים הפכה גם למקצוע . מבין ענפי הספורט הבודדים שדורשים ממך את כלל מרכיבי הכושר הגופני – זריזות ,גמישות , כח מירבי , כח מתפרץ , סבולת . בהיבט הנפשי – בטחון עצמי,שליטה עצמית,דיוק , ריכוז , משמעת עצמית, כבוד , חוסן נפשי ופיזי , למדתי מהלחימה דבר חשוב, אם אתה רוצה משהו לא משנה כמה פעמים תיפול/ תכשל ,אתה פשוט לא מפסיק להלחם . אומנויות לחימה שינו אותי כאדם לטובה בכל ההיבטים. עולם אומנויות הלחימה מדהים , מזמין אותכם לנסות כושר בדרך אחרת .

A post shared by asaf personal trainer (@asaf_zemach) on

ליעד יודלה [27], מראש העין, בעל סטודיו בפתח תקווה, בתחום הכושר מעל 11 שנים, מאמן אישי כבר מעל 3 שנים והשאיפה היא להיות בעל סטודיו משלו.

ליעד, ספורטאי כבר מביום היוולדו, בתיכון היה המצטיין במגמת ספורט ובגיוסו לצבא המשיך לתפקיד לחימה הוא מספר :"בצבא זה הפך להיות חלק ממני, הייתי צריך להיות בכשרות מסוימת, הייתי סביב הכושר ,סיימתי את המסלול וקיבלתי צופר לצאת לקורס מאמני כושר צעירים, ביציאה  לאזרחות הבנתי שתחום הכושר עבורי זה המקום הבטוח, זה מה שאני עושה הכי טוב והכי מתחבר אליו".

"השינוי שעשיתי למתאמן זה השינוי שהתחיל בתוכי"

"החיבור שלי לכושר הוא באהבה למה שאני עושה, אנשים שעובדים בהייטק למשל, והולכים לעבוד 8 שעות עם משכורת קבועה, ובישיבה, אני לא יכול לעשות אני חייב להיות בעשיה ובצורה דינאמית, הספורט זה בדיוק המקום הזה, כי אתה אף פעם לא אותו דבר. אחרי האימון המתאמן לא אותו דבר, הכל משתנה כל הזמן וזה מאוד מחבר אותי לתחום. התהליך עצמו של השינוי עם המתאמן לשנות לו את החיים מקצה לקצה זה הסיפוק הכי גדול שיש, כשאני מרגיש שעשיתי למישהו שינוי בחיים אני מרגיש שעשיתי שינוי שהתחיל בתוכי, כשאתה דואג לאחר ואתה דואג לעצמך זה המדהים בעיני״.

מאמן 24 שעות ביממה
אצל ליעד, האימון לא מסתיים אחרי 60 דק' של מאמן ומתאמן, הוא מספר :"המתאמן שלי הוא משפחה, אני איתו 24\7 בטלפון, בוואטאפ, יוצא איתם, המתאמנים שלי מרגישים אצלי שאני אחד מהחבר'ה שלהם, אנחנו מדברים תמיד על "מה האימון שעשיתי כשהייתי בחופשה", "מה אכלת כשלא הייתי" וזו הייחודיות של להיות מאמן שהוא מעבר. כל מאמן בסופו של דבר יכול להראות לך את אותם דגשים, אבל אם אתה לא מרגיש את האקסטרה הזה מעבר לאימון זה מתפספס, הייחודיות זה להיות משפחה למתאמן שלי״.

View this post on Instagram

בואו נדבר רגע על משהו חשוב כולנו חווים משברים כאלו ואחרים בשגרת היום יום שלנו, כל אחד בתחומו. אני רוצה לשתף אתכם במשבר שעבר עליי בשנה האחרונה. בין אם אתם יודעים ובין אם לא, התמודדתי בעונה הראשונה של נינג׳ה ישראל ואף העפלתי לגמר הגדול! כחלק מההכנות הייתה לי שגרת אימונים מאוד עמוסה ואינטנסיבית של 6 אימונים בשבוע מכל הסגנונות על מנת להגיע מוכן לאתגר. בשלב הגמר במהלך אחד המכשולים עשיתי תנועה לא נכונה עם הכתף הימנית. באותו הרגע לא הרגשתי שמשהו כואב אבל לאחר מספר ימים קלטתי את גודל הצרה.. מתיחה של אחת הרצועות בכתף. הפסקתי להתאמן באופן סדיר, וויתרתי על אימונים והעדפתי לנוח. העובדה שלא יכולתי להמשיך להתאמן השפיעה עליי מנטלית וזה שבר אותי. היום כשנה אחרי אני רואה את הדברים אחרת, חושב ופועל שונה בשגרת האימונים. מתאמן בתוכנית אימון פחות אינטנסיבית עם הרבה בקרה על מה אני יכול לעשות תוך שילוב של טיפול רפואי מקצועי והשגחה צמודה של פרטנר לאימונים. לסיכום, תתנו את הכל מעצמכם אבל תדעו לשים גבול! תהיו תמיד בשליטה על הגוף והתייעצו עם איש מקצוע בכל הנוגע לתוכנית האימון, התזונה והבריאות שלכם. —————————————— SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel . . . . . #pain #workout #shredded #gym #competition #hardwork #aesthetics #bodybuilding #follow #training #hardstyle #weightloss #abs #model #followme #exercise #happyday #throwback #girlfriend #girl #america #friends

A post shared by LIAD YODLA – ᴘᴇʀsᴏɴᴀʟ ᴛʀᴀɪɴᴇʀ (@liad_yodla) on

ליעד מייעץ ומכוון גם אנשים שהם לא בהכרח המתאמנים שלו "יש לי אנשים שמדברים איתי ואני נותן להם טיפים, אני לא תזונאי אבל אני מבין את התחום, אתה סוג של מאמן מנטאלי גם אם זה אומר להגיד לבן אדם "אכלת את זה וזה לא טוב, איך תגיע לתוצאה?" מישהו צריך להגיד להם את האמת בפרצוף, אם לא  אתה נשאר תקוע, ורק עושה יותר נזק לעצמך".

לעסוק בתחום הכושר אומר להתעורר בשעות מוקדמות ולסיים בשעות מאוחרות. איך מצליחים לנהל את החיים האישיים במקביל?"
"זה כבר הפך להיות החיים האישים שלי, השעות לא שעות, אני בונה את הלוזים שלי."

החיטוב לא מגיע מאימון אחד
"להתמיד בעשייה, ולשלב אותה תוך כדי הנאות, זה מה שיביא לתוצאות ממש טובות".

View this post on Instagram

🎯 מה המטרה שלכם? 🎯 הצבת יעד או מטרה קרובה היא בין הדברים החשובים ביותר בדרכנו להצלחה! לכל אחת ואחד מאיתנו יש איזה חלום כזה בראש שמשקף את מה שהיינו רוצים להשיג מעצמנו ומגופנו. השיטה הנכונה ביותר לדעתי היא להציב לעצמכם יעדים קטנים, סוג של משימה שבועית/חודשית אותה תרצו להשיג. בדרך זו נוכל להגיע לתוצאות בדרך הטובה והנכונה ביותר. 3 טיפים שלי בשבילכם: •קחו לעצמכם 10 דקות כל בוקר ותציבו מטרה יומית. •תכננו את הזמן שלכם כך שלא יפגע או ימנע מכם בכל יום לסמן ✔️ חדש. •אל תוותרו עד שתשיגו את המטרות שלכם. בהצלחה! —————————————————— SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @zohar_photography_ —————————————————— #מאמןכושר #מאמן #ספורט #ספורטאים #מאמןאישי #מאמןכושראישי #אימוניםאישיים #אימוניםפונקציונלים #קרוספיט #פיטנס #כושר #כושרגופני #חדרכושר #כושרישראל #אימוןכושר #מכוןכושר #ריצה

A post shared by LIAD YODLA – ᴘᴇʀsᴏɴᴀʟ ᴛʀᴀɪɴᴇʀ (@liad_yodla) on

תכירו את אנטון, גר ביישוב אריאל משלב את הגו'ב כמאמן כושר באשדוד ומנהל סטודיו בבעלותו ועם שאיפה עתידית גדולה להכשיר את הדור הבא של המאמנים בישראל!

האהבה לעולם הספורט התחילה אצל אנטון כבר מגיל קטן
"תמיד הייתה את האהבה לפעילות גופנית, היו לנו מכשירי כושר בבית, בתיכון המשכתי את המסע , שלחו אותי ללמוד קורס מאמני כושר בוונייגט ואחרי השחרור מהצבא לקחתי  עוד יותר את התחום ברצינות, התחלתי להדריך ולאמן עד שהגעתי למצב היום שאני כבר מנהל סטודיו משלי".

אנטון מספר על החוויה שלו כמאמן:
"עם הזמן ועם הניסיון והוותק אתה רוכש הרבה כלים, אתה משלב את הכלים בצורה אנושית, אתה מבין את הטריגרים הפסיכולוגיים שמוציאים את הבנאדם, ואז את הכלים המקצועיים שעוזרים לו בעצם לייצר את מה שהוא עושה וזה השילוב המנצח, אני יודע שבסביבה שלי אני באמת שולט בעניין הזה, זה בא לידי ביטוי בשינוי, בהישגים, בעזרה של המתאמנים, הבנת המתאמן, הליווי הצמוד, הנחישות, ולדעת להביא אותו לתוצאות, גם אם מאוד קשה לו והוא לא מוכן לעשות כלום אני מעמיד את המתאמן על הרגליים, מעלה לו חיוך, עוזר לו ליישם עוד כלי וזה תמיד עובד״.

View this post on Instagram

⚠️ שאלת המיליון: האם כל אחד/ת יכול/ה להגיע לקוביות בבטן ⁉️ אכן כן 😁 ❗ סוד קטן, הקוביות כבר שם ,רק צריך להוריד את מה שמסתיר אותן 🤫 שששש… ויום אחד , טא דא… זה בא. ⚠️שאלת ה 2 מיליון: תוך כמה זמן ⁉️❗ תלוי במספר גורמים ,מצב בריאותי כללי , גיל,מין ,רמת הכושר של המתאמן, אחוזי שומן וכמובן היעד . לפעמים המסע מרגיש ארוך לכן הנה טיפ פשוט ויעיייל מאוד🤓 לא לוותר ולהרים ידיים . זכרו כל אחד יכול , השאלה איך זה עובד בשבילי הכי טוב . 💡תקבעו יעדים קטנים וריאלים שניתן ליישם ב %💯 למשל : * מינוס3️⃣- 5️⃣ קילו או להיכנס למכנס או שמלת חלומות 💃 או להתחיל לעשות פעילות גופנית, זה גם יעד בפני עצמו. ✅בתוכנית עבודה אישית אני משלב את כל מה שציינתי מעלה (ועוד…) בשלטיה וליווי מרחוק וכמובן מפגשים אחד על אחד לאימון גופני ומנטלי 💪 SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @refaelmiz @underarmour_israel @fashanga.il
@solutionsbank @shamir_pr10
@hashmonaim_countryclub

A post shared by אנטון מאמן כושר אישי (@anton_mats) on

"השינויים הפסיכולוגיים הם יותר חזקים!"
"אני אוהב את מה שאני עושה, אני קם עם חיוך בבוקר, אני יודע שמחכה לי אימון וזה חלק מהתהליך. בסוף אני צריך ורוצה את האימון, את הפרגון שמתאמן יקבל, אני יודע מה אני הולך לקבל בתמורה והדבר הכי מגניב שאני יכול לעזור לאנשים להגשים חלום זה באמת להוכיח למתאמן שהוא יכול, בן אדם ביישן שמתקשה בחיבור לאנשים, ומתקשה לדבר ולהיפתח מקבל  פתאום שינוי באישיות, מקבל בטחון, מכיר את עצמו, מאמין בעצמו סוף סוף השינויים הפסיכולוגיים הם יותר חזקים״.

"הכול כלול"
"החיבור בין הראש לבין הגוף" , אנטון מספר על האני מאמין שלו: "בכל פעילות שהבנאדם יבחר הוא חייב לאהוב אותה, הוא חייב להתחבר, זה לא צריך להיות בכוח, אם הפעילות הפיזית מפתחת אותו ועושה אותו בריא יותר וחזק יותר זה תמיד צריך לבוא מבפנים, אל הגוף ואל עצמך ולא בתור עול ומחויבות. אין דרכי קיצור, אחד הדברים החשובים זה למצוא את האיזון והחיבור בין הראש לבין הגוף".

איפה אתה עוד שנה מהיום ?
"אני חושב שאהיה בתפקיד הדרכתי, אני רוצה להכשיר את הדור הבא של המאמנים, להיות מדריך, פשוט לשנות פאזה, לקחת את כול הידע והניסיון ולהביא אותם לדור הצעיר, זו המטרה״.

טיפ מאנטון שמראה כמה הניסיון שלו בא לידי ביטוי, ברגע שכל אחד יהיה יותר מחובר לגוף שלו יהיה מודע לעצמו ולבריאות שלו, זה יעשה אותו צעיר יותר, יפה יותר, בריא יותר, וחי גם ליותר שנים. ספורט מעכב זקנה!".

View this post on Instagram

🔥GET FIT DON'T QUIT🔥 בטוח שמעתם את המשפט הזה: "חשוב לגוון באימונים" אז מה בעצם אומר ??? כושר גופני מורכב ממספר מרכיבים, למשל כח כללי, סיבולת לב ריאה, סיבולת שרירית ואפילו מנטלית. לעלות או להוריד בעצימות האימון זה גם גיוון חברחים. כדי להיות בכושר כללי טוב *נגוון באימון* בין אימונים שונים אלו ואפילו נשלב כמה יחד כדי ליצור גירוי חדש וספציפי.כמובן שאי אפשר שלא להזכיר את הכיף שבדבר😀. צריך להנות מהפעילות לכן נגוון בסוגים שונים ונלמד דברים חדשים כדי שיהיה טעם של עוד 😋 לקביעת אימון ניסיון חייגו : 0545474565 או הודעה פרטית. SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR Summer 2019 #wewill_israel @udialde_photography

A post shared by אנטון מאמן כושר אישי (@anton_mats) on

תכירו את אורי קורין [29] מגן יבנה, אחרי שעשה עלייה ארצה בגיל 7 הספיק לשרת בצנחנים, חסך כסף לקורס מאמנים וסיים בהצטיינות, והיום? הוא מתכונן באימונים כדי להתחרות בתכנית נינג'ה ישראל שתעלה בקרוב!

אז מה הסוד שלך לעשייה כמאמן?
"פשוט לקום בבוקר ולהתחרות, להגיד אני כמאמן רוצה להראות שאני נלחם בכושר שלי קודם, שיראו שאני כל יום את המלחמה בדרך למטרה, לתת מוטיבציה למתאמנים להגיע כול יום ליעד חדש, לשאוף גבוה, לראות התקדמות כמה שיותר מהר".

את הדרך שלו קורין עשה עד לפני שנה גם באמריקה, שם הבין שישראל זו הבית להתפתח ולהתקדם בספורט ובכושר ״כשהייתי ילד אהבתי תמיד לרוץ, הייתי מורעל, שירתי שירות מלא בצנחנים, הייתי מאבטח בעבודה מועדפת ואת עולם הכושר האמיתי פגשתי באמריקה נפתחו לי העיניים. התחלתי להיות מוזמן לתחרויות של משקל גוף, החברים באמריקה נתנו לי את המוטיבציה להמשיך והבנתי שאני רוצה להגשים את החלום בישראל, כי לא משנה היכן אהיה פה זה הבית, חסכתי כסף לקורס מאמנים והלכתי ללמדו אותו, והשאיפה שלי הייתה להצליח קודם בארץ ואז להצליח גם בחו"ל".

קורין, משלב באימונים שלו את משקל הגוף כמטרה הבולטת: "לפני שנתיים קיבלתי את ההשראה שכל הטכניקות שאני יכול לעשות עם משקל הגוף שלי ומאז לא הפסקתי להתאמן, הזמינו אותי לתחרויות וגם לקחתי חלק באימונים לנינג׳ה האמריקאי, בן אדם עם אחוז גבוה אני יכול לעזור לו להוריד במשקל ע"י אימונים אינטנסיביים. אני מאמין שאני יכול להגיע עם מתאמן לתוצאות רק עם משקל גוף ולא רק עם משקולות".

View this post on Instagram

כל יום שואלים אותי את אותו דבר איך אני עושה את התרגילים האלה? איך אני מגיע לזה? לך לנינג׳ה, אני בחיים לא אצליח לעשות את מה שאתה עושה.. אז אני אומר לכם שאתם כן יכולים.. זהו התרגיל ה #tuckedplanche בסיס לעמידות ידיים משתמשים בו הרבה ליוגה ואני יכול להגיד לכם זהו תרגיל גם למתחילים..צריך כולה לחזק את שרירי הליבה / ה #core שלכם.. תשאלו אותי איך? ואני אשמח להסביר לכם את השלבים.. אני מאמין שאצליח להגיע ל #fullplanche בקרוב, לתרגיל של מתקדמים #תעקבו ותראו ! SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR #wewill_israel 📸 @zohar_photography_ @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub

A post shared by Ori Korine (@ori.k_trainer) on

"פגשתי מלא מתאמנים בדרך, שנה שעברה היה לי אחד שהזמין אותי תמיד לאימונים, הייתי בתחרות חופים ופגשתי מלא אנשים מקצוענים. התאמנתי עם מישהו בשם דוקטור אליאס, הוא הבחור האידיאלי שבאמת הניע אותי להתקדם, ואני עכשיו התחלתי אימונים אישיים״.

אורי מספר "אני אוהב לעשות מה שאני אוהב, גם אם שופטים אותי, כי אני אוהב להרגיש יוצא דופן, כל התרגילים שאני עושה היום אלו תרגילים קשים שאנשים הסתכלו עלי וראו גוף קל, אבל אני יכול להיות חזק במשקל הגוף, אני רוצה להוכיח לכולם שהתחום של הנינג'ה זה לא רק גוף גדול, אל תסתכל בקנקן אלא מה שיש בתוכו. רוב המאמנים רוצים להוכיח את עצמם בגוף ובשרירים אבל הם לא באמת חזקים כמו שהם נראים״.

אורי מספר על ערך המוסף שלו למתאמנים "אני רוצה שימשיכו ב"וויב", לתרגל בבית גם אחרי האימון, אני רוצה לראות התקדמות, לראות השתדלות, גם כשאני לא נמצא שילחמו כמו שגם אני נלחם, חשוב לי להחדיר בהם את המוטיבציה הזו״.

View this post on Instagram

עמידות ידיים הוא אחד התרגילים הכי מורכבים שיש במשקל גוף.. בשביל להגיע לעמידת ידיים לא רק שצריך כוח מהכתפיים, צריך גם גמישות /קורדינציה/ שרירי ליבה מהcore חזקים וגם נשימות נכונות בעת הצורך… אני אהיה איתכם קנא לקח לי מלא זמן ללמוד את הטכניקה (שנתיים+ אני בתחום הזה) אם אני צריך לעבוד על גמישות ועוד לחזק את הבטן או לעלות סטורי שאני הפוך כל יום🙃 כדי להגיע לטכניקות חדשות אני אעשה זאת ולא אוותר כדי להראות מה עוד אני צריך להשתפר… מה איתכם? רוצים גם ללמוד.. כי את כל הידע שיש לי תקבלו במלוא תשומת לב באימון ויחס אישי.. אני כאן בשבילכם לפרטים ושאלות מוזמנים לשאול ב-direct או 050-6824416 SPORTS will change the world | UNDER ARMOUR #wewill_israel @refaelmiz 📸 @underarmour_israel @fashanga.il @solutionsbank @shamir_pr10 @hashmonaim_countryclub

A post shared by Ori Korine (@ori.k_trainer) on

בר בוימל [23] מקיבוץ להבות חביבה, מהילד הרזה של השכבה, החליט בר לעשות את השינוי הגדול עם עצמו: "כשהייתי בכיתה ו' הייתי ילד "שחיף" והילד החדש בשכבה והחלטתי לעשות עם עצמי שינוי. התחלתי להתאמן בחופש הגדול: שכיבות שמיכה, כפיפות בטן, נכנסתי לתחום הספורט יותר, וגם הפכתי  ליותר ספורטיבי משחק כדורגל, 3 שנים משחק בכדור עף, טניס, כדור עף חופים, בוימל לא וויתר על החלום הגדול. למרות הפציעות שעבר בדרך וחוסר התמיכה של המשפחה לתחום, החליט אחרי הגיוס לצאת לדרך כמאמן כושר הוא מספר ״החלטתי ללמוד בווינגייט קורס מדריכי כושר לא ידעתי איך זה יהיה. גילתי מלא דברים חדשים שלא ידעתי על עצמי והאם אצליח".

ההצלחה המשיכה להגיע כמאמן כושר מיד אחרי שסיים בהצלחה קורס מאמני כושר בווינגיט "אחרי שסיימתי את הקורס, קיבלתי גב מאוד גדול מהמועצה אזורית משה, שהעניקה לי מתאמנים, עזרה לי בשאלות מסוימות ובהתחלה לא האמנתי שאנשים אשכרה מקשיבים לי, צעירים ומבוגרים. הבנתי שאני ממש מורה ופסיכולוג, אנשים מספרים לי על החיים שלהם".

View this post on Instagram

אז למה בעצם רצוי וחשוב לגוון באימונים⁉ הרבה מתאמנים גם מתחילים וגם מתקדמים לא מצליחים באיזשהו שלב להתקדם יותר בלעחות מסת שריר או לעלות משקלים. הרבה פונים אליי בטענות האלה והשאלה הראשונה שאני שואל היא האם אתם מגוונים בתרגילים או בשיטות אימון שלכם🧐 לא סתם אני שואל ואסביר מדוע- 1. גיוון בתרגילים: לעשות כל הזמן את אותם התרגילים, זה נכון אולי למתאמנים מתחילים, בחודש/חודש וחצי הראשונים על מנת לשפר את התנועתיות שלהם. אך למשך תקופה רצופה של אימונים,רצוי ואפילו כדאי לשנות תרגילים ולעשות אותם בווריאציות שונות, על מנת לתת גירוי נוסף לשריר בווריאציה שונה שיקבל את האפקט של הגירוי ויתפתח💯💪🏻 2 גיוון בשיטות אימון : רוב המתאמנים, בין אם הם מתחילים ובין אם הם מתקדמים, עושים את אותה שיטת אימון😓. יש כאלה שעובדים יותר על כוח (1 עד 5 חזרות). יש כאלה שעובדים על נפח (8 עד 12 חזרות). ויש כאחה שעובדים על סיבולת (15+ חזרות). על מנת לקבל את האפקט הכי טוב, רצוי לגוון ולעשות הכל‼ לעשות אימון אחד בשבוע שיעבוד יותר על אחד מהשלושה (כוח,סיבולת ונפח). כמובן שזה מופנה למי שעושה מינימום 3 אימונים בשבוע ומתאמן לפחות חצי שנה🏆🔝 למתאמנים מתחילים כדאי לשמור על אותה שיטת אימון של FBW (כל הגוף), ורק לגוון להם בווריאציות ותרגילים שונים😜 גם כדאי לתת את האפקט של הגירוי לשריר אך גם לשמור על עיניין אצל אותו מתאמן, שלא ישתעמם מאותם תרגילים כל הזמן🤙🏻 לעוד פניות, בקשות ועזרה בכל דרך אשמח לענות ולעזור בהכל בדיירקט📥 #wewill_israel SPORT change the world | ANDER ARMOUR SUMMER 2019 @underarmour_israel @fashanga @solutiobank @shamir_pr @hashmonaim_countryclub צלם- @zohar_pohotography #אימוניםאישיים #traning #מאמןכושראישי #gym

A post shared by Bar Boimel (@barboimel) on

ברגע שחווה את ההצלחה החליט בר לקחת עוד צעד אחד קדימה ולפתוח סטודיו משלו "גיליתי שאני מצליח ,שיש ביקוש והחלטתי לפתוח סטודיו משלי בקיבוץ, השכרתי מקלט והתחלתי לאמן שם, קניתי את כל הציוד, והסיפוק האמיתי זה שמישהו מגיע אלי אחרי יום עבודה ואין לו כוח לכלום הוא יוצא ממני אחר כך אחרי שהרמתי לו את המצב רוח, גם אם האימון קשה אם המתאמן צריך לפרוק ולדבר אני שם בשבילו, וזה נותן לי את הדרייב, העזרה לאנשים. אם לא היה לי את התמורה זה לא היה שווה כלום, כי אז לא עזרתי לאף אחד, עצם זה שאני עוזר נפשית זה חשוב ומבחינה גופנית מסת שריר עולה, וזה נותן את הדרייב להמשיך ולהתפתח".

View this post on Instagram

תזונה+חגים+ספורט⁉ אז.. כן זה אפשרי ומיד אתן דגשים לנושא. אחדד למי שלא קרא את הפוסט הקודם, שמדבר על איך לא להשמין בחגים למרות כל הפיתויים. לחזור ולקרוא על מנת להיות בעניינים לפוסט הזה! אז דבר ראשון תוציאו לכם מהראש את הסטיגמה הזאת שאם יש חג או אירוע מסויים אי אפשר ללכת להתאמן🏋🏼‍♀🏊🏻‍♀ זה אפשרי ואפילו רצוי רק צריך למצוא את הזמן לתכנן אותו כמו שצריך (שעה ביום זה מה שזה דורש מכם!). בדגש לפוסט הקודם תנסו להפחית את ה"צ'יטים"🥐🍩🍪 (לא אמרתי לא לאכול ועוד בחג, בסופו של דבר זה גם טוב לנפש) ולנסות לשמור על טווח ארוחות מסודר. שלא ייצא מצב שלא תאכלו 5 או 6 שעות בגלל ארוחה משפחתית גדולה שחיכיתם לה כל היום😋 ואיפה בדיוק נכנסים האימונים בחג? מארוחה לארוחה לביקור משפחה👨‍👨‍👦‍👦👩‍👩‍👦.. אז אימון לא צריך להיות שעה וחצי או שעה לצורך העיניין, אימון יכול גם להיות 30 או 45 דק בקצב גבוהה(או קצת יותר מהרגיל) ובכך תעשו אימון בדופק יותר גבוהה ממה שהתרגלתם, וגם "הרווחתם" זמן לעשות את הסידורים שלכם ולהספיק להתארגן לארוחת חג💇🏻‍♂🕺🏻 מקווה שלא תוותרו לעצמכם גם בחג💪🏻 ושנה טובה והרבה הצלחה לכולם❤🤙🏻 #wewill_israel SPORT will change the world | UNDER ARMOUR SUMMER 2019 @underarmour_israel @solutionbank @shamir_pr10 @fashanga.il #happyday #gym צלם[email protected]_photograpy

A post shared by Bar Boimel (@barboimel) on

"אני מאוד תחרותי והצבתי לעצמי מטרה, ידעתי שזה ייקח לי כסף וזמן. ידעתי שאני עושה את מה שאני אוהב ואני מוכן להשקיע את הנשמה שלי בזה. אנשים לרוב כאשר נותנים להם תגובות שליליות הם יורדים למטה, אני הפוך, אם נותנים לי תגובות שליליות זה רק מחזק אותי. הייתי ילד בעייתי, הייתי שטוטניק, כל פעם שהלכתי ללמוד היו צוחקים עלי החברים, כשסיימתי את הקורס שאלו אותי מי יתאמן אצלך בכלל, בסוף שלושת החברים הטובים שלי מתאמנים אצלי, ומעלים את התדירות של האימונים״.

מה האני מאמין שלך?
"ללכת בדרך שלך, לפי הרצון שלך, לא לחשוב מה אנשים יגידו , ומה אנשים ירצו לעשות , לפי מה שאתה רוצה תחיה אל תנסה לרצות את כולם, תאהב את עצמך, תהיה אתה ואחרי זה אנשים יאהבו אותך ויערכו אותך, תהיה אתה זה נטו אתה והאופי שלך".

View this post on Instagram

לכמה מכם קרה שעשיתם פעילות גופנית מאומצת(כל אחד ודרגת הקושי שלו), ולא הצלחתם להתאושש ממנה גם לאחר מספר ימים? אז בואו נדבר על ההתאוששות לאחר פעילות הגופנית👏🏻 אז למה זה קורה בעצם? 1. העמסה🏋🏼‍♀- יכול להיות מאוד שהעמסתם על הגוף שלכם יותר ממה שהוא רגיל (זו הסיבה שצריך לעבוד בתוכנית אימון מסודרת ובהדרגה לעלות את דרגת הקושי). 2. תזונה🍩🍫=📉 כאשר אנו אחריי פעילות גופנית ולא מספקים לגוף שלנו את המזון שהוא צריך לקבל לאחר האימון (בעיקר חלבונים🥦🥩), הוא מגיב בהתאוששות איטית ויכול לגרום לפציעות(נגיע לכך בהמשך😉) 3. אפקט doms- זהו אפקט שנוצר יום/יומיים לאחר האימון, כאשר אתם מרגישים את כל השרירים שלכם תפוסים ולאחר יום השרירים שלכם השתחררו. ולמה זה קורה⁉ מכיוון שאנחנו עושים פעילות גופנית במיוחד בחדר כושרועובדים על נפח,סיבולת וכוח. אנחנו "קורעים" סעבים ולאחר מנוחה ותזונה נכונה הגוף מאחה את הסיבים הקרועים ואף מגדיל את מסת השריר בעקבות האימון שעשינו💪🏻 הבטחתי שאחזור לנושא הפציעות!!! פציעות בספורט הן דבר שכיח.קורה מעומס יתר, תנועה לא נכונה ובנשחקי כדור(כדורגל,פוטבול וכו'), גם מכה חזקה עלולה לגרום לפציעות. ההתאוששות אחריי מאמץ מתקשרת ישירות לפציעה בספורט, בכך שאם תקפידו על שלושת הגורמים שציינו בהתחלה👆🏻 תפחיתו את הסיכוי שלכם משמעותית לפציעה. בתוך כך אספר חוויה אישית שעברתי עם פציעה: שיחקתי כדורגל ומיותר להגיד שאני לא אחד שמוותר בקלות וייצא שבטעות שחקן יריב ואני נכנסנו ברך בברך🤦🏻‍♂ לאחר שבוע של צליעות הגעתי למיון והם אמרו לי שאני מילימטר מקריעת רצועה פנימית בברך. ההתאוששות מהפציעה הייתה קשה הרבה פזיותרפיה ותסכול שאני לא יכול לעשות את מה שאני אוהב💔 בסופו של דבר אין כוח העומד בפניי הרצון(זו חא סתם קלישאה)! למי שמעוניין לשתף אותי בחוויה דומה שחווה, או מתמודד עם פציעה כלשהי אני תמיד כאן לכל שאלה ואוהב לעזור📥 #wewill_israel SPORT change the world| UNDER ARMOUR SUMER 2019 @underarmour_israel @fashanga.il @solutionbank @shamir_pr10 צלם- @zohar_photograpy #אימוניםפונקציונלים #gym #מאמןכושראישי

A post shared by Bar Boimel (@barboimel) on

 

 


מותג הספורט: UNDER ARMOUR ISRAEL  | מראיינת: דניאל אשכנזי | צילום: רפאל מזרחי , זוהר קמינסקי , מור צידון , נאור כהן , אודי אלדרוטי | סטייליסטית ראשית: שירה לוי | סטייליסטית משנית: נלי קוסטי | איפור: הילה תורג'מן , שירה  | שיער: חן סרור | ליאור גל |מיקום צילומים: קאנטרי חשמונאים תל אביב | משרד יחסי הציבור והפרסום: "שמיר יחסי ציבור", "בנק הפתרונות"

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]