fbpx
Like this post

אני מניחה שברוב המקרים זו תהיה שאלה רטורית לשאול האם מישהו מחזיק בחשבון אינסטגרם בימינו אנו, בייחוד שהם כבר הספיקו לתת פייט רציני ביותר לפייסבוק ואלמלא העובדה שפייסבוק רכשו אותם, אינסטגרם הייתה עם היד על העליונה בלבד. את האינסטגרם אנחנו צורכים על מנת לקבל השראה ליצור דברים מסויימים, לבחור ולו לכמה דקות ביום מהשגרה שלרובנו הנה אפורה ומשמימה, חלק על מנת לקבל השראה ליצור בתחומי האמנות השונים, חלק על מנת לקדם את העסק שלהם, חלק על מנת לספק לנו רגעי הומור ושעשוע. ברשותכם, אנצל את הבמה הזו על מנת להציג בפניכם את חמשת חשבונות האינסטגרם המומלצים שלי שממלאים אותי בהשראה וצבע על מנת לפלפל לכם קצת את הפיד.

  Bikini Chronicles

מודה שכאן אני קצת משוחדת שכן משתקפות בעמוד הזה שתי האהבות הכי גדולות שלי – בגדי ים וחופים יפים בעולם. בעמוד זה מוצגים חופים החל מיוון הקרובה ושאר אירופה, ועד תאילנד הרחוקה ואפילו הקאריבים ומקסיקו הציוריים. בנוסף, עמוד זה מציג בגדי ים בשלל צבעים, גזרות, והדפסים. והבונוס הוא שמספקים במה לנשים מכל הצבעים והגדלים דבר שתעשיית האופנה עוד לא השכילה לחלוטין לעשות.

אם אינסטגרם יביא את השינוי, מה טוב 🙂 מי שמחפש/ת פלפל לפיד היומי מוזמן/מוזמנת להציץ ממש  כאן.

 

    hippies fashion – אני תמיד אוהבת להיחשף ולהתנסות עם מגוון נישות, ולמי שמחפש לערבב ולשלב סגנונות העמוד הזה נהדר כיוון שהוא מספק הצצה לתכשיטים מושלמיייים, תיקים צבעוניים וססגוניים, ומקומות עוצרי נשימה לטייל בהם זה חד משמעית הכתובת. ניתן להציץ בתכנים נוספים שלהם ממש פה.

 Israelis Traveling – עמוד המציג את מגוון סוגי הטיולים בהם בוחרים ישראלים כאלו ואחרים. בעמוד הזה ניתן למצוא תמונות מכל מקום בעולם החל מערי בירה גדולות, חופים אקזוטיים, יערות וג'ונגלים. כמובן שניתן להיתקל פה בטיולי אקסטרים, טיולי תרמילאים וחופשות פאר למיניהן. זה תמיד מהמם לראות אנשים מטיילים, וזה עוד יותר מהמם לראות שניתן לטייל גם בתקציבים שונים. רק תזכרו לא לפלח מגבות בחופשה הבאה הא ?;)

מי שמעוניין יכול להציץ כאן.

 

 

 beten melea – זוג ישראלים עם אהבה עזה לאוכל שמסקרים מגוון מאכלים בארץ ובעולם. הם מסקרים גם את אוכל הרחוב הבסיסי ביותר, גם חטיפים בסופרים השונים בארץ ובעולם, גם את שלל המאפיות הנחשקות והפוטוגניות וגם את מסעדות הגורמה היוקרתיות ונחשבות ביותר. ברגעים אלו הם מטיילים ביפן כך שמי שרוצה סיקור אותנטי של אוכל יפני ברגע זה ממש יכול להציץ בפיד האינסטגרם שלהם.

 

 onna lifestyle – העמוד שעוסק באחת התענוגות הגדולות ביותר של החיים, סקס. הפוקוס של העמוד הזה הוא על מיניות נשית כאשר הוא מציג צעצועים שיכולים למקסם את הנאת האישה במהלך האקט ו/או לבדה. מרבית העמודים נותנים לייצר קונוטציה מעט מחפיצה שמקנה תחושה לא נוחה לצופה אך כאן אין זה הקייס כיוון שיש הקפדה בלתי רגילה על אסטתיקה הן מבחינת הקומפוזיציה, הן מבחינת משחקי האור וצל והן מבחינת הצבעוניות. אלו שמחפשים דברים פחות שגרתיים יכולים להציף ממש      כאן.

אאחל לנו סוף שבוע רגוע ומוצלח, עם המלצה להתנתק פה ושם מהפיד;)

 

 

 

 

 

 

 

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *