fbpx
Like this post

השנה הלועזית החדשה -2018- שבפתח מביאה איתה הרבה חגיגות ופאן פאן פאן והרבה כייף. הזדמנות להתחלה חדשה אבל יש גם מחשבה עמוקה מאחוריה, מה אני לוקחת איתי לשנה החדשה הזאת? ומה אני לומדת מהשנה הקודמת? אני למדתי שכל חגיגה היא גם הזדמנות להתבוננות פנימית על עצמי ועל הסביבה. אז משתפת אתכן ברשימה האישית שלי, הפכתי אותה ללקט עצות עבורכן, וכמובן עבורי, פשוט אספתי לי עצות במהלך השנה האחרונה, זה התחיל כרשימה קטנה ועכשיו זה כבר פוסט. וגם איך לא – מה אני אלבש בשנה החדשה? ואיך את מציגה לעולם אותך החדשה? 

 

 

קודם כל, לפני הכל! השנה תחליטי שאת אוהבת את עצמך.

אל תהיי כל כך רעה, את כזאת מוצלחת וטובה, תזכרי שכל אחת נאבקת במלחמות של עצמה. חבקי את עצמך, הסתכלי על עצמך במראה, תאמיני לעצמך שאת טובה, יפה ומוצלחת, שיש רק אחת ויחידה כמוך. תבטיחי לעצמך ש2018, זאת השנה שלך. זאת השנה שבה את עושה את כל הדברים שדחפת אחורה למגירות סגורות בנשמה. שימי את עצמך קדימה – באהבה.

הישארי קלאסית

הרבה פעמים בחיים, פוגשות אותנו סיטואציות ואותי לפחות עד היום, שמוציאות אותי מהכלים, לא רואה איך אני מתמודדת איתם. ההמלצה הכי טובה שלי בשבילך – הכל יחלוף – השארי קלאסית. גם בלבוש שלך, את רוצה ממש להרשים מישהו/ מישהי הולכת לראיון עבודה? תמיד תזכרי לעדן קצת, לא חשוף מידי לא פתוח מדי לא שילוב של צבעים רב מידי – קלאסי.

תמשיכי לחלום 

ככל שאנחנו מתבגרות, יש לנו פחות זמן להשתהות, לקפוא על השמרים או פשוט לעצור ולחלום. לחשוב על מה אני רוצה להיות, על מי אני יהיה, או מה מביא לחיים שלך אושר. אל תוותרי על זה, תחלמי, זה לא עולה כסף. גם אברא קדברא- מה שתחלמי עוד עלול להתגשם. אני כל הזמן מופתעת מחדש כמה עוצמה יש למילים שלנו, כמה אנחנו בוראים בדיבור, תחלמי תדברי את החלום, תרצי אותו ממש חזק ואל תלחמי עם הילדה הקטנה שבתוכך שהיום רוצה לשים חולצה ורודה ומכנס סגול. תני לה!

נסי חזק יותר ואל תפחדי מכישלונות 

מה שלימדנו אותנו תמיד, הוא שאם משהו שלנו, הוא שלנו. אבל לא באמת כך הדבר, יום אחד ראיתי סרטון שעומד מאחורי הרעיון העמוק הזה. אלוהים כל הזמן מנסה אותנו, וכל פעם חזק יותר. באנו לעולם הזה בשביל לעבוד ולעבוד קשה. כל יום תנסי מחדש, כל יום תכשלי מחדש, תכשלי חזק יותר ובסוף תצליחי. אל תדאגי, אף אחד לא מת מכישלונות, נסי לייצר את עצמך כל יום טובה יותר, כל יום חזקה יותר.

שמרי על סטייל – תמיד!

לכל מקום שאליו את מגיעה, תמיד התלבשי היטב, השקיעי מחשבה במראה החיצוני שלך, זה לא מה שהכי חשוב אבל השקיעי זמן גם בזה. התלבשי טוב, הראי טוב תריחי טוב – את אישה אחריי הכל, את מייצגת את כל היופי שיש לעולם הזה להציע. רושם ראשוני טוב שלך הוא הכרטיס ביקור הראשוני שלך. גם בדיבור שלך, שמרי על סטייל ותהיי מעודנת.

זכרי שיום הוא רק יום – גם אם הוא רע וגם הוא טוב

הוא עובר, הרבה יותר מהר ממה שאת חושבת. הוא קשה אבל אחריי שתרימי את עצמך, תרגישי הרבה יותר חזקה, תרגישי שעברת עוד מכשול. וזה מאחורייך. לכולנו יש ימים יותר טובים ופחות טובים, הכירי את עצמך, תלמדי להתמודד עם הדברים הפחות טובים שלך, נסי לשפר אותם. זכרי כלל- גם כשאת טובה, הצלחת, ניצחת, עברת עוד משהו – הישארי צנועה. בימים שאת פחות טובה – דברי פחות הקשיבי יותר זה יעזור לך.

תכנני מראש

אל תצפי, שדברים יפלו עלייך מהשמיים, אני כן מאמינה שהכל קורה לטובה, אבל תתכנני, תתכנני מי את מה את רוצה להיות מה את מייצגת ושמרי תמיד על 10 הדיברות שלך, חוץ מאלה של אלוהים, שמרי גם על כאלה משל עצמך, קווים אדומים שתבטחי לעצמך לא לעבור. ועצה מרונה – גם אם עברת אותם פעם ב… , לא קרה כלום! לפעמיים זה נחמד לצאת מהקווים.

סבלנות סבלנות ואופטימיות

הכי קשה לנו הנשים, סבלנות. אנחנו רוצות כאן ועכשיו – הכל. את הבגד הזה את החולצה הזאת איך הנעל הזאת תסתדר לי בהופעה הזאת, איך העבודה הזאת תתאים לי, איך אני רוצה להתחתן, איך אני רוצה ילדים, איך אני רוצה שהילדים יהיו כבר, איך יתאים לי לטוס ע-כ-ש-י-ו! עצרי הכל, דברים קורים תמיד בזמן נכון, לא סתם כתבו על זה שיר. בנוסף, יעזור אם תמיד תאמיני שזה לטוב, לעתיד לבוא תביני. רונה מבטיחה.

שברי סטיגמות

השנה, הבנתי שלמרות כל מה שאני חושבת, סטיגמות הן רק סטיגמות זה השם שלהם. מג'ינס וג'ינס לא הולך ביחד – הוא דווקא כן! ואישה לא יכולה לעשות והוא כן יכול לעשות – יצא לי שטויות במיץ עגבניות.

שמרי על תזונה נכונה והכניסי ליום שלך ספורט

לא, אל תהפכו את הפוסט שלי למוקד עלייה לרגל עבור סטיגמות המשקל, תאהבי את עצמך לא משנה באיזה משקל את. המשפט הוא אחר. לאוכל יש השפעה על מצב הרוח שלנו. הוא קובע לנו הרבה. שמרי על תזונה נכונה. מותר פה ושם, תאכלי דברים טעימים תעופי על החיים, אני תמיד אומרת שדברים טעימים הם האוכל של הנשמה אבל מצד שני, אין כמו ריצה טובה. החליטי שהשנה, את קצת יותר דואגת לגוף, מקשיבה לו ועוזרת לו.

אל תשכחי יקירה, בסופה של כל דרך קשה – מגיעה הצלחה

נוסחה ידועה, את לא המצאת אותה, גם לא אני ואין אחראים עלייה. מי שיעבוד קשה, בסוף יראה הצלחה. אם את רוצה משהו, תלחמי עליו, מה שבא בקלות הולך בקלות, מה שאת עובדת עליו קשה בסוף מצליח. ככל שתשתפשפי יותר כך ההצלחה קרובה יותר.

זכרי לטובה את השנה שעברה

העבירי בראש את כל הדברים הטובים שקרו השנה, תנשמי עמוק וכנסי לפרופורציות נכונות על החיים, מה זכית לקבל השנה, כמה ברת מזל את, ומה יש לך שלאנשים אחרים אין, ערכי טבלה של כל הדברים שלא חלמת שיהיו לך וקיבלת, תגידי עליהם תודה! יש כל כך הרבה אנשים שנאבקים בכל כך הרבה דברים. זכרי את הטוב השליכי את הרע ויאללה קדימה שנה חדשה.

והכי חשוב – נתינה

ידעת שיש אנשים שמשקיעים את כל חייהם בנתינה לאנשים אחרים? תעשי משהו בשביל מישהו אחר. תחליטי שפעם בחודש, פעם בשבוע אפילו פעם בשנה. תרגישי פעם אחת מה זה לתת בלי לקבל חזרה. את אפילו יכולה לתרום בגדים שאת כבר לא משתמשת בהם אם אין לך את הזמן. רק תעשי משהו, אפילו קטן בבקשה.

ואחריי הרצאה שלמה, של טוב ורע מה תלבשי לערב השנה החדשה?

אני ממליצה, לפניי כל אירוע גדול, לא ברור ולא ידוע, אל תלחצי מידי, לבשי משהו שאת אוהבת, מכירה יודעת שהוא נראה עלייך נפלא. מצד שני, אני כל הזמן מתלבטת כשיש אירוע חדש, עכשיו שנה חדשה, אולי תלבשי משהו שלא לבשת אף פעם – תנסי משהו חדש, משהו שלא העזת עד עכשיו מה יכול להיות?! ואם את חושבת שזה כזה נורא – כנראה שלא שיננת מספיק טוב את העצה הראשונה – השנה תחליטי שאת אוהבת את עצמך אז מה זה משנה מה את לובשת?

 


מקווה שנהנתן ומחכה לכן,

בפוסט הבא שלי.

רונה ♥ ℜ

 

רוצה לדבר איתי, סתם להתייעץ?

צרי איתי קשר דרך האינסטגרם

RON_KASHKASH

דף הפייסבוק שלי RONA KASHKASH ZITON

אהבת?
Like this post

4 תגובות ל“2018, שלום. תובנות עמוקות למה אקח איתי לשנה החדשה

 1. gamefly free trial הגיב:

  It's going to be finish of mine day, however before ending I am reading
  this wonderful paragraph to increase my knowledge.

 2. gamefly free trial הגיב:

  Very great post. I just stumbled upon your blog and wished to mention that I've truly loved browsing your weblog posts.
  After all I will be subscribing to your feed
  and I am hoping you write again soon!

 3. It's amazing to pay a quick visit this site and
  reading the views of all colleagues about this paragraph,
  while I am also eager of getting experience.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]