שלום לכן, אני ילנה בלואוס בת 22 מאזור המרכז. אני אוהבת אופנה, נושמת אותה, חושבת עלייה ומדברת בשפה שלה. ולמעשה אופנה לפעמים מטשטשת את המגבלה שיש לי.

Like this post

היוש בנות יפות ומיוחדות אחת אחת(גם הבנים שביניכם)

מה המרגש בימים האלו?

אחרי הרבה זמן שלא כתבתי כאן, אני חוזרת עם כוחות חדשים. כנראה שכל המצב הזה בעולם השפיע עליי לטובה ועכשיו יש בי את הרצון לכתוב. בתקווה שאני אוכל להסיח קצת ולו במעט את דעתכם ולתת לכם כמה נקודות אור ותקווה 🙂

פשנגנה באמת נותנת במה לכל אחת ואני בהחלט יכולה להעיד על כך. אז רציתי לדבר הפעם על נטע ברזילי .

נטע ברזילי, כוכבת ענקית ברמה בינלאומית, עדיין גרה בדירה השכורה בתל אביב יחד עם בן זוגה ועם עוד שתי שותפות. מדהים לראות שהיא לא נותנת לתהילה ולפרסום לסנוור אותה ולגרום לה ללכת בעקבותיהם. היא תמיד נשארת עם רגליים על הקרקע, תמיד נשארת נאמנה לעצמה ותמיד לא דופקת חשבון לאף אחד.

היא פרצה בעקבות הזכייה בתחרות האירוויזיון ב-2018 עם השיר הידוע "טוי", כנציגת ישראל. כל זה קרה לאחר שהשתתפה בתוכנית הריאלטי "הכוכב הבא לאירוויזיון", וניצחה כשהתמודדה מול חן אהרוני ויונתן מרגי.

סימן ההיכר המוזיקלי של נטע הוא השימוש בלופר במהלך ההופעות שלה. היא ממש ממציאה את המוזיקה ואת המנגינה של השיר רק מקולה ומתנועות שפתייה. כך היא מביאה את סגנונה הייחודי לאותם שירים המוכרים בזמנינו (לא כל כך מבינה את סוף המשפט). ואולי זהו הסוד הקסם שלה, פשוט להביא דרך חדשה להתבטא בה עם המוזיקה. היא גם משלבת ביצירות שלה ניגון מזרחי ומילים בעברית, דבר אשר מעיד על הנאמנות שלה למקום שממנו היא התחילה לפרוח.

היא מופיעה בכל מיני מדינות בעולם, במצעדי גאווה, בתוכניות טלוויזיה, בערוצי יוטיוב ובהופעות פרטיות מול אנשים בכירים ומפורסמים. אך עדיין, אחרי כל הופעה בחוץ לארץ נטע עולה על מטוס לישראל ונוסעת להופיע מול הקהל הישראלי המפרגן. את הכסף שהיא קיבלה עבור כל ההופעות, היא חוסכת בצד, לצילומי הקליפים שיוציאו את אישיותה הצבעונית ואת ראשה היצירתי החוצה.

נטע ברזילי לא עוצרת לרגע וכבר הוציאה שלושה שירים עם קליפים מושקעים שהגיעו למיליוני צפיות. היא עשתה שיתוף פעולה עם הזמר עומר אדם ויחד הם הוציאו להיט בשם "באג". נטע אפילו לא עוצרת לרגע גם כשיש ביקורת שלילית כנגדה, בין אם זה על המוזיקה שלה או על הגוף שלה. היא לא מתנצלת על היותה שלמה עם איך שהיא נראית ועם איך שהיא מרגישה עמוק בפנים.

כך גם לגבי המוזיקה והאומנות שלה. נטע לא פועלת לפי חוקי המשחק המקובלים. היא כבר המציאה חוקים משל עצמה. היא לא זמרת, היא אומנית.

מקווה שנהנתן 3>

אוהבת אותכן אחת אחת .

תשמרו על עצמכן

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]