שלום לכן, אני ילנה בלואוס בת 22 מאזור המרכז. אני אוהבת אופנה, נושמת אותה, חושבת עלייה ומדברת בשפה שלה. ולמעשה אופנה לפעמים מטשטשת את המגבלה שיש לי.

Like this post

היוש בנות יפות ומיוחדות (גם הבנים שביניכם)

כפי ששמתן לב, הבלוג עבר מהפך שלדעתי הוא יפה יותר, חלק יותר ומנימליסטי בדיוק כמו שאני אוהבת. אך אל תסתפקו רק בזה. יותר מזה, נוספו פיצ'רים חדשים לבלוג ביניהם, האפשרות שאיתה אתן יכולות לעקוב אחריי ולקבל התראות כל פעם שיוצאת כתבה חדשה ובנוסף, אתן יכולות לעשות לייק אם אהבתן את הכתבה.

במקום לנסות לבקש מכן (בנימוס) ללחוץ על Follow Me, תרשו לי להיות קצת חצופה ונועזת, ולהגיד למה כדאי לכן לעקוב אחריי ולהפוך לחלק מקהילת היפות והמיוחדות..

  1. אומנם אני בתחילת הדרך בעולם הבלוגריות ובעולם האופנה. אומנם אין לי מספיק ניסיון בכתיבה מסוג זה. ואומנם אני סוג של קופצת למים העמוקים בלי מצופים, בלי כיוון מוגדר, ובלי ידע קודם. אני יכולה להבטיח לכן שאני לומדת המון, בין אם זה לקרוא אצל הבלוגריות האחרות ולקבל מהן השראה, בין אם זה לקנות מגזינים מהארץ ומחו"ל ובין אם זה לחקור ולראות מה חדש, מי מעצבי-על ועל מה הקולקציות שלהם.
  2. חייבת להודות שזה טיפונת מאתגר אותי לכתוב על דברים שקשורים לעולם האופנה. משום שהייתי רגילה לכתוב על החיים שלי כבחורה שיש לה מגבלה פיזית, על התובנות שלי מהחיים האלה, על פורקן הרגשות שהצטברו עם הזמן ועל איך החברה הישראלית צריכה להתנהג בהתאם. וכן חשוב לי לעשות את הפרדה הזאת, כי לא כל החיים שלי מתרכזים רק בזה, לא כל האופי שלי מתאפיין רק בדבר הספציפי הזה שבלית ברירה רואים עליי ולא, זו לא הגישה שלי לחיים. אני רוצה שתכירו אותי בתור ילנה. אני רוצה שתראו בי עוד צדדים מעבר למגבלה. ואני רוצה שתבינו שהחיים שלי לא כאלה נוראיים כמו שהרבה אנשים היו חושבים. ולמעשה הבלוג הזה נותן לי הזדמנות אדירה להראות מי אני באמת ואולי גם באיזשהו אופן, לנפץ מיתוסים ולשנות את התפיסה הרווחת על אנשים עם מוגבלויות. אתגר אתגר אך אני מאמינה שאני אצליח לעמוד בכך 🙂
  3. ובינינו, כמה יש כאלה כמוני? כמה יש כאלה כמוני, שלא מפחדים/ות להביע את עצמם בכל דרך שהיא, שלא מפחדים/ות לשאוף גבוה עד לשמיים, שרק רוצים/ות להגשים את עצמם ולממש את הפוטנציאל הטמון בתוכם/ן ושרוצים/ות להשתלב דווקא בתחום האומנויות והבידור. לא הרבה. כן?
  4. וכמו שאמרתי מקודם, אומנם אני בתחילת הדרך ואין לי הרבה ניסיון וידע קודם, אבל דבר אחד בטוח הוא שיש לי תוכניות בשביל הבלוג. ומטרה שלי היא בסופו של דבר להעביר לכן מסר. שליופי אין נכות כמו שלאופנה אין חוקים.

האם הצלחתי לשכנע אותכן? אם כן, אז למה אתן מחכות? לחצו על הכפתור השחור שרשום Follow me ואז אתן נרשמות, ניתן גם דרך פייסבוק או גוגל. ואתן חלק מהשפחה!

תודה ונתראה בפעם הבאה..

עד אז ..

אוהבת אותכן אחת אחת XOXO

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *