שלום לכן, אני ילנה בלואוס בת 22 מאזור המרכז. אני אוהבת אופנה, נושמת אותה, חושבת עלייה ומדברת בשפה שלה. ולמעשה אופנה לפעמים מטשטשת את המגבלה שיש לי.

Like this post

היי בנות יפות ומיוחדות (גם הבנים שביניכם).

אומנם זהו בלוג אופנה ולייפסטייל, חשוב לי גם לדבר ולספר לכם על כל מיני חוויות שקרו, על כל מיני תובנות שקיבלתי על עצמי ובעיקר על העומק ועל המשמעות שיש בחיים. אני יודעת שיש אנשים שרוצים "לברוח" מהבעיות ומהתמודדויות בחיי היומיום שלהם ולשם כך, הם הולכים למשהו קליל, שלא דורש מאמץ ומחשבה, שנותן הפוגה מכל המחשבות והדאגות. וזה בסדר גמור, אבל אני מי שאני. וזו זכותי להביע את דעתי בכל דרך שנראית לגיטימית וכמובן שלא תפגע בכבודם ובחירותם של אנשים אחרים.

יש שיגידו שאני רצינית מידי. יש שיגידו שאני "חופרת". יש שיגידו שאני לא יודעת להנות מחיים. יש שיגידו שאני לא יודעת לכתוב על אופנה ושאני לא מבינה בזה כלום. אך לפני הכול, אני מתרכזת באמת שלי, במה שחשוב לי לומר, בדברים שלדעתי חשובים יותר מכול..

אני חייבת להודות במשהו שלקח לי זמן להבין וגם בסופו של דבר לקבל את זה על עצמי. זה שיותר קשה לי או יותר נכון, מאתגר, לכתוב על עולם האופנה (עם כמה שאני מאוד אוהבת ומתחברת..). כנראה שאני לא מנוסה מספיק. כנראה שאני מרגישה שאין לי, באופן אישי מה לחדש לכן, מכיוון שאני לא הבלוגרית יחידה כאן. וכנראה שאני לא מספיק מאמינה בעצמי בגלל המחשבות, בגלל השוואה העצמית ביני לבין הבנות האחרות שבעיניי יותר טובות ויותר מוצלחות ממני. ובגלל זה אני גם לא כל כך מעלה באופן קבוע.

למרות הכול, אני נזכרת במטרות שלשמן אני באה. אני כאן, כדי להראות מי אני באמת ואני לא מתכוונת לייפות את זה. אני כאן, כי חשוב לי שיהיה בינינו כנות ופתיחות. אני כאן, כי זו הדרך לעורר שינוי ולעודד קבלה. אני כאן, כי אני עדיין מחפשת את עצמי ואני מאמינה שמכאן, אני כבר אמצא תשובות לגבי עצמי.

אני מקווה שלא "חפרתי" לכם יותר מידי. ואני ממש אשמח לדעת מה אתם חושבים. האם אתם רוצים שאני אכתוב גם על דברים שקשורים לאופנה ולייפסטייל או על החיים ומה שמעבר או גם וגם.

אוהבת אותכן אחת אחתXOXOXO

נתראה בפעם הבאה:)

אם אתן רוצות לקבל התראה כל פעם שאני מפרסמת כתבה חדשה, אתן מוזמנות ללחוץ על FOLLOW ME אשר נמצא למעלה.

אהבת?
Like this post

תגובה אחת ל “יש לי וידוי קטן…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *