שלום לכן, אני ילנה בלואוס בת 22 מאזור המרכז. אני אוהבת אופנה, נושמת אותה, חושבת עלייה ומדברת בשפה שלה. ולמעשה אופנה לפעמים מטשטשת את המגבלה שיש לי.

Like this post

היוש בנות יפות ומיוחדות (גם בנים שביניכם).

מקווה שהכול בסדר אצלכן בימים האלו.

 "….You want love that consumes you"

זה היה מן הסתם הציטוט של דיימון שפגש את אלנה בפעם הראשונה באמת. ומי שעדיין לא הבינה על מה אני מדברת, אז לכו לראות את "יומני הערפד". גילוי נאות, ראיתי את זה רק כשיצאה עונה שישית ולדעתי, היו צריכים לסיים דווקא בעונה הזאת. אבל לא על זה רציתי לדבר איתכן.

סוג האהבה שדיימון דיבר עליה, זה בדיוק מה שאני מחפשת. לקח לי הרבה זמן להבין את המשמעות שלו, אולי מכיוון שאני התבגרתי ואולי בגלל ה(מעט) ניסיון שהיה לי בעבר עם מערכות יחסים. יצאתי עם בחור אחד בתקופה שהייתי בשירות לאומי. גם לו הייתה מגבלה פיזית וזה לא הפריע לי בכלל. בהתחלה היה ממש כיף ונחמד להיות בקרבתו וכל הזמן חשבתי רק עליו. ככל שהזמן עבר הרגשתי שזה לא באמת מה שחיפשתי ובאמת שניסיתי לתת לזה עוד הזדמנות אבל לא, משהו שם היה חסר. משהו שם לא הצליח למלא לי את תחושת הריקנות שהייתה לי. אולי אני רואה יותר מידי סרטים רומנטיים. אולי אני קוראת יותר מידי רומנים. אולי יש לי סטנדרטים גבוהים לבן הזוג האידאלי שיהיה לי בעתיד. ואולי, אני באמת לא מפחדת להודות בזה, בתוך תוכי רוצה שהבן הזוג שלי יהיה "רגיל". בסופו של דבר, נפרדתי ממנו כי הרגשתי שזה לא יהיה הוגן לשנינו להמשיך בקשר כזה. (אותו הבחור לא מוותר, עד היום..)

ומאז היו בנים שהתחילו איתי ברשתות חברתיות. אך גם שם לא באמת הצלחתי להתחבר איתם, כי זה לא היה פנים מול פנים. חלקם אפילו הציעו להיפגש מתישהו ואני פחדתי מזה כך שהפתרון היחידי היה לגמור עם זה על התחלה. בדיעבד, אני יודעת שזו לא הדרך, שזוגיות היא לא סיפור אגדה, אלא מערכת שצריך לשמור עליה, לטפח אותה, להשקיע בה. בקיצור, סוג של עבודה אם כי תשתלם יותר אם יש בתוכה הנאה ותשוקה.

אחת החברות הטובות שלי, אמרה שהעולם הרגשי שלי הוא כלכך עמוק שצריך להיות מישהו ממש מיוחד שיכול באמת להכיל את זה. וזה באמת נכון, משום שאני באמת יכולה להעניק המון אהבה רק שיש לי בעיה אחת קטנה שהיא, קשה לי להראות את זה וגם להגיד את זה בקול רם… ויחד עם זאת, לדעתי אותו המישהו צריך להילחם יותר, ליזום יותר, לתת יותר ולגרום לי להרגיש שהאהבה הזאת היא גדולה משנינו. האם זה יותר מידי לבקש?

אין לי ספק שיום אחד תהיה לי אהבה שתכיל אותי, שתגרום לי להרגיש שאני ברת מזל עליי אדמות, שתהיה ענקית מהיקום כולו ושתכתיב מחדש את ההיסטוריה של סיפורי אגדות. עד אז, נשאר לי רק למצוא אותה.

אוהבת מלא מלא XOXO

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *