שלום לכן, אני ילנה בלואוס בת 22 מאזור המרכז. אני אוהבת אופנה, נושמת אותה, חושבת עלייה ומדברת בשפה שלה. ולמעשה אופנה לפעמים מטשטשת את המגבלה שיש לי.

Like this post

היוש בנות יפות ומיוחדות (גם בנים שביניכם).

מה נשמע בימים האלו?

אוטוטו ערב שנה חדשה. אוטוטו מתחילים החגים. אוטוטו כולם מתחילים להבין שזוהי הזדמנות נהדרת לשינוי וחישוב מסלול מחדש. אני חושבת שיש משהו בימים האלה שלא ממש חוזרים לשגרה כי עוד רגע יגיע יום הכיפור, כי עוד רגע תהיה חופשת סוכות. עם זאת, יש משהו באווירה שמעיד על התחדשות, תחושה של מוטיבציה, של רצון לשינוי, של הצבת מטרות חדשות. ובמקרים מסוימים זהו הזמן גם לחשבון נפש, זמן שבו אנחנו יכולים ואפילו צריכים לתת לעצמנו נקודות אור ונקודות לשיפור.

 לדעתי חשוב שנדע להתוודות בעצמנו על הטעויות, על הפספוסים, על רגשות האשם, על הריבים עם האהובים שלנו, על הדברים הקטנים שהתעקשנו עליהם סתם, על הדעות קדומות שנתנו להן להכריע עבורנו, על אי קיום הבטחות שהבטחנו בין אם זה לעצמנו ובין אם זה לאחרים, על דחיינות ועל תחושת בזבוז. מכיוון שאף אחד מאיתנו לא נולד מושלם וגם אף פעם לא יהיה. ואם אנחנו נקבל את זה ונבין שפה ניתן רק ללמוד ולהשתפר, אז נהיה הרבה יותר טובים וחזקים ממה שהיינו בשנה שעברה.

וזה בדיוק מה שאני הולכת לעשות השנה. החיים לימדו אותי שעד שאני לא אדע לקבל את הפגמים שלי ולהוציא מהם את המיטב, אז אני לא ארגיש שלמה על עצמי וזוהי בעיניי המשמעות של המושג "מושלם". ואולי יהיו דברים שלא יהיו בדיוק כמו שרציתי, כמו שחשבתי, כמו שקיוויתי, אבל כל מה שאני יכולה זה – לנסות.

במהלך השנה שעברה הבנתי מה זה החיים האמיתיים. להיות כנה איתכן/ם, זה הפחיד אותי ממש. משום שאחרי כל המסגרות שהיו לי(תיכון, שירות לאומי וכו'..), אני עכשיו צריכה למצוא את עצמי. אני צריכה לדעת למה אני מתחברת יותר, לאן אני מכוונת ומה אני מחפשת. אני כמעט בטוחה בוודאות שאני אגיע לגדולות. אני מרגישה את זה עמוק בתוכי, אחרת למה נולדתי? וכדי להגיע לשם, אני צריכה לקחת צעד קטן, עם כל הזמן שבעולם ועם כל הקושי שבדבר, לעבר האופק. גם אם זה אומר שאני אפול או אכשל. וגם אם בסוף של דבר אני אתחרט על כך , אבל זה חלק מהחוויה.

אני מאחלת לעצמי ולכולם, לא לפחד. לא לפחד לנסות משהו חדש. לא לפחד לאהוב. לא לפחד לרצות. לא לפחד השמיע קול. לא לפחד להיות מי שאנחנו באמת. לא לפחד לחלום. לא לפחד להעיז. לא לפחד להיפתח. לא לפחד לעמוד על העקרונות. לא לפחד ליפול. לא לפחד לבכות. 

שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה ככל שאפשר:)

אוהבת אותכם מלא

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *