fbpx

כל הסטייל, כל החדשות, כל הטרנדים – במקום אחד. בלוג החדשות של Fashanga מביא לכם את כל מה שחם בעולם הבידור והאופנה לפני כולם!

Like this post

שבוע האופנה הוא האירוע השנתי הגדול של השנה, אירוע נוצץ מלא אופנה ישראלית, כישרון וסטייל. לקורונה היו תוכניות אחרות ושבוע האופנה כפי שתוכנן בוטל. אבל אם אין לחם אוכלים עוגות. מיטב המעצבים הכי מוכשרים הוזמנו להציג את העיצובים שלהם ולעבוד עם הדוגמנים הכי שווים בתעשייה. דווקא בתקופת הקורונה, אחנו מחפשים את נקודת האור שתחזיר לנו צבע וטעם לחיים. ולעמוד לצד מעצבים ישראלים בגאווה מביא משב רוח אופטימי מלא סטייל.

ישבנו להכיר את הדוגמנים הכי לוהטים שנבחרו בפינצטה וכל אחד עם מביא סטייל וייחודיות שונה. הם עלו על המסלול והצטלמו עם הקולקציות הכי שוות של המעצבים הכי מוכרים.

רועי גור-אריה, בן 23 מגבעתיים

את רועי אי אפשר לפספס גם בחדר עמוס אנשים (כמובן בעולם מקביל בלי קורונה). גובה של דוגמנית צמרת ורגליים שלא נגמרות שמציג מלא סטייל ונוכחות ממגנטת. רועי עוסק בתפירה ועיצוב אופנה, מעצב שמלות, טייצים, ג'קטים ועוד. רועי הוא מה שנקרא "כל החבילה", עוסק בכל תחומי האומנות שר ורוקד, מצייר ומפסל. "מגיל צעיר כל מה שראיתי עשיתי ממנו אומנות, אני רואה מעבר ויכול לייצר אומנות מגביע של מעדן."

"אני המבקר הכי קשוח של עצמי"

 "לעשות את שבוע האופנה זאת נקודה משמעותית אצלי. זאת פעם ראשונה שאני מדגמן מקצועית ועולה על מסלול. היה מדהים וכיף ברמות. היה מקצועי ואיכותי. אני המבקר הכי קשוח של עצמי, אני שם לב להכל לטוב ולרע, אני כמובן לומד מכל ביקורת וטעות שלי ומנסה להשתפר ולצמוח. "

שנים נמנעתי להסתכל על עצמי במראה

"אני רוצה לעשות פרוייקטים עם מסר, בעיקר להעביר את המסר של קבלה עצמית וקבלת השונה. היו לי שנים שנמנעתי ממראות לחלוטין, לא אהבתי את מה שראיתי במראה, עם הזמן למדתי לאהוב את עצמי, כיום אני מסתכל במראה כל כמה דקות. אחד הדברים שעזרו לי להתגבר על החוסר ביטחון היה להסתכל כל הזמן במראה, וככה גיליתי את הצדדים היפים שלי והתרגלתי לבחור שמשתקף אלי מהמראה."

רועי מגיע בלבוש שאומר הכל, מכנס סקיני עם שרוכים(כן, שרוכים), ג'קט אדום אש והליכה שלא נופלת מנעמי קמבל ביום טוב. הוא מדבר בביטחון מלא, יושב זקוף ומשדר קבלה עצמית מושלמת. "לא תמיד הייתי ככה, אנשים כל הזמן אומרים לי לעשות ניתוח אף ולסדר את השיניים, אבל אני לא רוצה, אני אוהב את עצמי איך שאני עם החוסר שלמות. אני אוהב את האף שלי והרווח בשיניים, וזה מה שמייחד ומסמל אותי."

אני מכוון לבלוט בכל תחום  

אם תשאלו את רועי מה הוא רוצה להיות שיהיה גדול-התשובה תהיה אסי עזר. אסי עושה כולם אבל הכל. אין לו טאלנט מסויים אלא הוא הטאלנט בעצמו. אני מרגיש שזה דומה לי, אני בכל מקום בולט ומיוחד ומשדר דמות שאנשים מתעניינים בו. אני מכוון לבלוט בכל תחום.

מה אנחנו לא יודעים עליך?

"אני רוקד המון, גם קלאסי וגם פריסטייל וגם על עקבים. יש סגנון ריקוד מיוחד שמשלב עקבים שנקרא Heels, נחשפתי אליו והתאהבתי. יש לי מספר נעלי עקב בבית. נתקלתי בתחום ביוטיוב ונדלקתי. לרוב אני רוקד בבית אבל לגמרי יצא לי להסתובב ברחוב עם עקבים."

איך אתה מתמודד עם תקופת הקורונה כיום?

השנה שהביאה את הקורונה, גרמה לי לעצור ולחשוב מה אני רוצה מעצמי. אני מתמקד בצד החיובי וחושב שתמיד יכול להיות יותר גרוע. כיום אני על תקן המעודד הרשמי של החברים והמשפחה. אני תמיד אופטימי ומשדר את זה לסביבה.

בהתחלה רועי הלך עם הזרם, כמעצב מתחיל ניסה להתקבל לשנקר ואחרי שלא התקבל, הבין שהוא לא רוצה להתחייב לתואר. "באותה תקופה רציתי ללמוד ולומר שיש לי תואר ביד כי ככה חשבתי שהעולם מתנהל. אחרי שלא התקבלתי לשנקר התבאסתי אבל הבנתי שאני לא רוצה ללמוד תואר. הבנתי שאני יכול ללמד את עצמי ולפתח את עצמי לבד. יש המון תכנים וקורסים באונליין שיכולים לתת מענה הרבה יותר גדול מכל תואר."

רועי גדל בבית של הורים גרושים. הוא מתגורר עם אמא וכיום לא בקשר אביו. "אמא שלי סומכת עלי ותמיד כאן בשבילי. היא המעודדת הפרטית שלי שתמיד לצידי." בנוסף רועי הוא תאום וטוען שמעולם לא הרגיש לבד. "תמיד היה לי את עצמי, אני יודע להתמודד עם עצמי לבד."

אני שונה וטוב לי

"אני לא חושב שאני יפה אבל אני אוהב את היופי שלי. אני תמיד בולט בשטח בזכות המראה שלי והלבוש המוקצן. ברחוב ,הרבה פעמים אנשים מסתכלים עלי כי אני מושך מבטים ובולט. אני אוהב את זה שאני דמות שמעניין אנשים.

אי אפשר להתעלם מהנוכחות של רועי, הוא מקרין ייחודיות וסטייל מדויק וגורם לכל אחד לרצות לשבת איתו על קפה. "אני אף פעם לא האדם הכי חזק או יפה בחדר, אבל יש לי ביטחון עצמי שאני מקרין החוצה . אני שונה וטוב לי. אני לא מתייחס למה שאנשים אומרים."

ספר על הצילומים ושבוע האופנה בהם לקחת חלק

"דגמנתי בשבוע האופנה מעצבים מטריפים מלאי סטייל ואמירה. מירזה, מגרפטה ודוד ששון. היה לי מדהים לעבוד עם המעצבים שהכי בטופ בישראל ולדעתי מיוחדים מאוד. הצוות היה מדהים, גרם לי להרגיש בנוח ועזר לי להשתחרר. אני שמח שנותנים במה לאנשים כמוני, שהם לא היופי הטיפוסי, אלא יותר היופי השונה והמיוחד. אין יופי אחד מוחלט."

המוטו של רועי הוא חיוך אחד משנה את הכל." אגב זה מוכח, חיוך משנה מצב רוח. כשמחייכים מגיעים לפתרונות הרבה יותר בקלות. לי זה בא טבעי, אני אדם אופטימי ומאושר ומפיץ את זה לעולם. הומור היה המקום שהייתי בורח לשם ועם הזמן זה הפך לחלק ממני. אני לא מפסיק לצחוק על עצמי כי אני מקבל את עצמי מספק בשביל לצחוק על המגרעות שלי.

בגיל 12 רועי הבין שהוא לא נמשך לבנות. אף פעם לא התחבר לעולם הספורט, כדורגל היה ממנו והלאה ותמיד התמקד בצד היצירתי שלו. "עוד לפני גיל 12 ידעתי שאני לא כמו כולם אבל לא ידעתי מה זה גיי. אני רציתי להיות כמו כולם, לקח לי מן להבין שאני גיי וזה מי שאני. להיות גיי זה לא מראה, אני לא חייב להיראות גיי כדי להיות גיי. כיום בעידן הטיקטוק והשתות החברתיות ילדים נחשפים יותר לעולם הגייז וזה מדהים בעיני. "

רועי עבד בענף התיירות, היה דייל קרקע ואפילו מצטיין, בעקבות הקורונה הוא יצא לחל"ת וכיום רועי מכוון לשלב את תחום הדוגמנות והעיצוב. "יש לי המון רעיונות אבל בו זמנית עוצר את עצמי בטענה של " מה אם". כל הרעיונות שלי כרגע במגירה ואני עובד על עצמי להיפתח ולעשות את מה שאני רוצה בלי לפחד. אני קודם כל רוצה ליצור ולהתפתח ."

מה אתה מאחל לעצמך לקראת השנה החדש?

השנה אני מאחל שתהיה שנה הרבה יתר טובה מעכשיו, שתביא איתה הפתעות (טובות כמובן). הלוואי שאגשים חלומות ואפסיק לדחות דברים בעקבות מחשבות " מה אם" אלא לחיות את הרגע ולהנות מהדרך.

יאן צ'אק, בן 26 מקרני שומרון

ללא ספק אי אפשר לטעות שיאן הוא דוגמן. עיניים כחולות מהפנטות, חיוך ענקי וגוף שלא מפספס אימון בחדר כושר. במבט חטוף, לעולם לא תנחשו את המוצא שלו, אבל נחסוך לכם את הניסיון- יאן מגיע משילוב של רוסיה ותימן. והוא לקח את כל הטוב משתי העולמות.

"שבוע האופנה הוא הפרויקט הראשון האמיתי שעשיתי בתחום. לפני כן עשיתי כמה שיתופי פעולה עם צלמת שהציעה לצלם אותי למגזין. תמיד ידעתי שיש לי את הנתונים וגם שמעתי את זה מהסביבה שלי. אני נהנה מזה ומרגיש מסופק אחרי יום צילומים קשה."

ספר על החוויה שלך מיום הצילומים

"ביום צילומים הייתה אווירה טובה ומחשמלת. היה לי מדהים ומרגש וזה לגמרי מדרבן ומשאיר טעם של עוד. אחרי היום צילומים ושבוע האופנה הבנתי שאני רוצה לרוץ עם זה קדימה ולהגיע הכי גבוה שאני יכול. "

יאן לא מפחד מעבודה קשה, הוא זכה באליפות צה"ל בקרב מגע וכיום מדריך קרב מגע. "בצבא הייתי גם לוחם וגם מדריך קרב מגע, הסתובבתי בכל הקווים בארץ ותוך כדי הדרכתי קרב מגע. נהניתי מכל רגע בצבא ולמדתי המון על עצמי, למדתי להציב אתגרים ויעדים לפני כן לא הייתי מעיז לחלום עליהם. למדתי שאני מסוגל יותר ממה שאני חושב."

איך אתה משלב את המקצוע שלך בעולם הדוגמנות?

" התחום הזה מושך אותי ואני מאוד רוצה להתברג בתעשייה. הייתי רוצה לפתח את היכולות שלי בקרב מגע ולשלב עם משחק ודוגמנות. לדעתי אני יכול להיות בסרטי אקשן ואפילו לחסוך מההפקה תקציב על כפילים כי כמובן שאני אעשה את הפעלולים בעצמי."

הולך בעקבות אבא

יאן הולך בעקבות אביו שהיה אלוף פעמיים בדניס הישרדות. " אני גדלתי בבית עם אבא מצליח שזכה בתעודות ומדליות. לא היה מצב להגיע לפחות מזה. כשהוא היה מגיע לצפות בתחרויות שלי לא היה מצב שהייתי נכנע ומפסיד. הוא בא לכל תחרות שלי, כלומר אף פעם לא הפסדתי ונכנעתי בקרב."

"אני פרפקציוניסט ולכן רציתי ללמוד מהמקור, דניס עצמו שהמציא את שיטת דניס הישרדות ולכן הייתי נוסע 3 פעמים בשבוע שעתיים וחצי כל כיוון לאימונים, חוזר עם אדום בבטן וחיוך על הפנים. הסיפוק הזה שווה את הכל." לא קשה לזהות שיאן היפראקטיבי, יאן מספר שהיה מאוד פעיל בילדות, מטפס על עצים ומטייל ביערות. בגיל 16 בנה בית על עץ בחורשה. הבית עומד עד היום.

הוא מגיע מבית של 7 אחים והורים שחזרו בתשובה. "המשפחה מאוד מפרגנת ומקבלת את התחום שבחרתי. ההורים שלי רוצים שאני אלמד ואתפתח וגם אני, תמיד חשוב שיהיה ביטחון ותוכנית מגירה. אני מאוד מתעניין בתחום ההנדסה או כלכלה. לדעתי הדוגמנות יכולה להשתלב עם עבודה יום יומית. אני מסוגל לישון שעתיים בלילה בשביל לעשות את כל מה שאני רוצה וחולם. תמיד אפשר להסתדר, הכל עניין של רצון.

מה לדעתך מייחד אותך?

"אני שחום עם עיניים כחולות. נוכחות כבר יש. אני אחד שתמיד בולט ושמים לב אלי. יש לי וויב טוב ואני מתחבר מהר, זה תוצר של ההיפראקטיביות שלי, אני חייב לזוז ולדבר ולחדש." ליידיז צר לי לאכזב, יאן תפוס חזק ונמצא בזוגיות מעל 5 שנים עם אהובתו מהתיכון.

מה אתה מביא מעצמך לעבודות שלך?

"כפי שאמרתי אני פרפקציונסיט וזה בא לידי ביטוי בכל תחום בחיים שלי. הרכב שלי נקי ומתוקתק ויש בו הכל. כל עבודה שאני עושה אני נותן 100 אחוז מעצמי, בשביל עצמי והלקוח. אני תמיד שואף למצויינות וחייב שהכל יהיה מושלם. אני מאוד מאמין שאין משני לרושם ראשוני. ברגע שאנשים רואים את העבודה שלך ואת התוצאה הסופית הם יזכרו אותך וזה מה שיקדם אותך בחיים. גם בדוגמנות, אני דואג להגיע לצלומים בזמן ומתוקתק, מסדר זקן ומסתפר. בשבוע האופנה הרגשתי סיפוק אדיר, התחברתי מאוד לכל המעצבים המוכשרים, הרגשתי מדהים בבגדים שדגמנתי ולסוף היום נכנסתי לאוטו עייף אבל מרוצה."

במקום הלא נכון בזמן הלא נכון

הוא ראה את עצמו מתגייס לקרבי אבל מקרה אחד שהיה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון שינה לו את החיים. "הסתובבתי עם חבורה שבדיעבד אני מבין שמי שתסתובב איתו ישפיע לאן שתגיע בחיים. אני הייתי מורעל לקרבי, הייתי צופה בסרטוני אימונים צבאיים ביוטיוב. נסעתי לאיזור כפרים ערביים עם חברים ואחד היושבים ברכב יצא וניפץ חלון רכב של פלסטינאי. כעבור חודש הגיעה משטרה לעצור אותנו, לא היה לי עבר פלילי ולא ידעתי מאיפה זה נפל עלי. אני הייתי שותף לפשע עצם זה שהייתי באירוע. הייתי חודש במעצר ועוד 5 חודשים במעצר בית. התקופה הזאת שברה אותי, ולראות את המבטים של ההורים שלי בדיונים היה שובר לב. במעצר הרגשתי בשפל, בלי שרוכים בנעליים, ישנתי במיטת סקביאס והייתי יושב במיטה ומדמיין תרחישים שתוקפים אותי ואני מתגונן." יאן התעקש להתגייס לתפקיד קרבי משמעותי וריצה עונש של 80 שעות עבודות שירות. "למדתי מהמקרה המון והתבגרתי ביום אחד. הבנתי מה מתאים לי ומה לא ואיפה אני רוצה להיות ולשם אני מכוון."

שאפק עזאם, בן 20 מהקריות

שאפק בן העדה הדרוזית, לומד משפטים ואיש עסקים. בקרוב יפתח מאפיה בבעלותו ומכוון להתקדם בעולם הדוגמנות.

חלומות נועדו להתגשם

"עשיתי מספר פרויקטים בדוגמנות וגם בחו"ל והדוגמנות זה החלום שלי. אני רוצה להיות דוגמן מפורסם ומצליח בארץ ובחו"ל. אני מאמין שמי שרוצה להצליח צריך לרדוף אחרי החלום שלו ולקדם את עצמו בתחום. גם אם נופלים קמים."

"להיות דוגמן זה החלום שלו, וחלומות נועדו להגשים. אני אוהב לדגמן, ומגיל צעיר אני בתחום, דגמנתי להיינקין ונסטלה ולחברות אופנה. הגעתי לתחום הדוגמנות דרך שיתוף פעולה עם צלם שהציע לי לדגמן לו, הצטלמתי והתאהבתי בתחום. הדוגמנות מוציאה ממני רגש שאני לא יכול להסביר."

ספר איך היה לך בשבוע האופנה?

שבוע האופנה זה נקודה חשובה בקריירה שלי, ציון דרך שכל דוגמן יכול לחלום עליו. הכרתי המון אנשים שעוסקים בתחום, יצאתי עם חברים לחיים וקולגות לעבודה. אהבתי לעבוד עם צוות מקצועי ומותגים מובילים. הרגשתי שזאת מקפצה גדולה עבורי ומקווה שאתקדם בתחום במהרה."

שאפק מצטייר כבחור ביישן אבל מלא ביטחון, לבוש מוקפד ומחויט שמשדר סטייל וסוואג אמיתי "אני חושב שסטייל הוא חלק משמעותי מההרגשה שלנו, אני תמיד מקפיד לצאת מהבית מתוקתק ומוקפד. אני אוהב כל הזמן לחדש ולצאת מהקופסא. כשאני עולה על המסלול ומול המצלמה אני משדר סטייל שונה. אני בונה לעצמי אלטר אגו עם המון ביטחון וזה משתקף בתמונות. מאוד התחברתי לסגנון של מנטרה, סגנון קלאסי ספורט אלגנט שישב עלי בול."

תמיד אנשים ידברו אבל אני הולך עם הדרך שלי

בעדה הדרוזית זה לא באמת מקובל. אני לא מפריע לעדה ולא עושה שום דבר נגד העדה. תמיד יש אנשים שידברו ויתלחששו אבל זה לא משנה. זה החלום שלי ואף אחד לא יעצור אותי בדרך. מילים של אנשים לא יפגעו בי." בימים אלו שאפק עומל על פתיחת מאפייה במרכז שפרעם, ותוך כדי עבודתי כאיש עסקים הוא מתכנן לשלב את עבודתו כדוגמן.

איך אתה שומר על הגזרה כדוגמן?

אני לא אוכל סוכר בכלל, בעיקר כי אני לא אוהב. גם נמנע מאכילת לחם ופחמימות. להיות דוגמן זה חלום וצריך להתמיד ולהשקיע וגם לעשות ויתורים. אני כמובן מתאמן ושומר על כושר. בעברי הייתי עוסק בקראטה אבל לצערי שברתי את היד בקרב והפסקתי. אני גם רוכב על סוסים כל יום, לרכב עם סוס זאת חוויה מדהימה שמנקה את הראש ושווה פי 1000 מכל שיחה עם בן אדם. בנוסף, הצטלמתי עם סוסים וזה היה מדהים לשלב את האהבות הכי גדולות שלי- דוגמנות וסוסים.

אי אפשר להתעלם מהקעקוע הגדול שמתפרש לו על כל היד וכמובן עם משמעות-שעון עם עין שרואה הכל אבל הזמן לא עוצר, זאב שדומה לבן אדם- חזק ואמיץ שתמיד מסתובב עם הלהקה שלו ומגן עליהם ונחל שהוא כמו החיים- זורמים וממשיכים הלאה. "אני חושב שהקעקוע מגדיר אותי. אני כמה פעמים נפלתי בחיים שלי ולא עצרתי. כשהתחלתי לדגמן נפלתי עם כמה סוכנויות שלקחו לי כסף ולא נתנו לי תמורה. למדתי מזה המון וכיום אני יודע להיות זהיר ולהתנהל נכון." שאפק שואב השראה מאביו שהוא עורך דין בעל שם ידוע, המנהל 4 משרדים עם המון כבוד. "אני לומד משפטים בעקבותיו אבל רוצה לעשות את זה בדרכי ובעיקר להשתלב בעולם העסקים."

בר ברקול, בן 24 מפתח תקווה

אני קודם כל שחקן

בר מגיע מעולם המשחק ומדגיש שזאת עבודת חייו. את בר תמצאו כל יום 10-12 שעות בלימודי משחק, שם הוא גם עוסק בהפקה וכיום מככב בתפקיד ראשי בהפקה גדולה. ברפרוף קצר בעמוד האינסטגרם שלו ניתן לראות שעולם המשחק תופס חלק משמעותי ובולט בחייו. "אני קודם כל שחקן, כיום אני סטודנט שנה ג בלימודי משחק ובעתיד הקרוב אני מתכנן להשתלב בתעשייה הישראלית. אני מכוון בעיקר לטלוויזיה וסדרות. אני אוהב דרמה ופעולה, "

מאז ומתמיד בר ידע שיהיה שחקן, לא הייתה לו אופציה אחרת ותמיד הרגיש שזה היעוד שלו בחיים. כבר בגיל 17' לפני הצבא, סיים קורס משחק. תחילה הסביבה הקרובה לא תמכה ולחצו עליו ללמוד מקצוע פרקטי לחיים. הלחץ, שהגיע בעיקר מצד ההורים החל להשפיע ובר החליט לנסות ללכת עם הזרם ופנה לקורס תכנות מאחר והתחבר לתוכן ומכיר את העולם וגם כי תמיד שמע את הסטיגמה שלהיות שחקן זאת אגדה ואי אפשר להתפרנס מזה. לאחר שהבין שהתחום לא מרגש אותו, החל לעבוד בעולם המכירות ואף הצטיין בתחום אבל בסופו של דבר החליט להקשיב ללב שלו ולהתעלם מלחצי החברה והחל ללמוד משחק. "הדבר הכי טוב שעשיתי למען עצמי. לפני כן הרגשתי מנוון ואני ממליץ לכולם לא לדפוק חשבון וללכת עם הלב."

בר השתתף במספר פרויקטים בשיתוף פעולה עם צלמים וכיכב בהפקה "בובות יצאו משליטה". הדוגמנות באה לו בקלות כשחקן, הוא יכול להעביר רגש דרך המצלמה וזה נקודת זכות לטובתו. בר מדגיש כי הוא אוהב את תחום הדוגמנות אך כקריירה משנית אחרי משחק. " אני לוקח עבודות דוגמנות במטרה להגדיל את החשיפה שלי ולקדם את עצמי כשחקן. אני אוהב להצטלם ומגיע לתמונות ותוצרים ברמה גבוהה. כל מה שאני עושה אני מנסה לעשות בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר העבודות שלי זה תעודת הזהות שלי בתחום. "

אתה חושב שאפשר להצליח בתחום המשחק?

"אני מאמין שכל דבר שמשקיעים בו בחיים אפשר להצליח אם נותנים את הלב והמון השקעה. הדבר הכי נכון לעשות תמיד הוא ללכת עם הלב וההרגשה הפנימית ולא להקשיב לאף אחד אחר חוץ מעצמך. אני מבין שההורים שלי לא תמכו בהחלטה שלי בהתחלה כי הם דאגו לי ולעתיד שלי, כיום הם תומכים ומאמינים בי לאחר שראו מספר הפקות בהם השתתפתי."

יכול להישמע מפתיע, אבל בר לא מכון כרגע לקריירה גדולה בהוליווד, הוא מעוניין לשחק בארץ ולהתפתח בסדרות וקולנוע ישראלי. "אני מעונין לפתח את עצמי כשחקן כאן בארץ בהפקות ישראליות בין אם זה סרטים, סדרות או כל תחום שיכול לאתגר ולעניין אותי, אני מאוד אוהב את התוכן בארץ. הוליווד כן מדגדג לי אבל אני אוהב את הארץ ואת היוצרים הישראלים. אני רוצה להצליח במדינה שלי, בשפה שלי ובישראל יש אווירה שאין בשום מקום אחר."

איך היה לך ביום הצילומים ושבוע האופנה?

שמחתי מאוד שפנו אלי להשתתף בהפקה הזו. היה לי כיף ומגניב, אהבתי והתחברתי לאווירה שהייתה על הסט, לבשתי בגדים שאני מתחבר ומרגיש בהם בנוח ואני חושב שזה עובר למצלמה. דווקא בתקופת הקורונה, שמחתי לקחת חלק ולתרום למעצבים ישראלי. זאת הייתה חוויה מהנה ולמדתי המון על התעשייה."

להיות שחקן זאת מהות חיי

תמיד תהיה תחרות בתחום, אני מנסה להיות אני ולהביא את עצמי למצלמה ולקהל. אני אדם מאוד אסרטיבי ודומיננטי, אני בעל נוכחות וביטחון וקשה לפספס את הנוכחות שלי וזה הייתרון שלי. להיות שחקן זאת מהות חיי, אני שואף להתפרסם כשחקן ושיכירו אותי בכל בית בישראל."

בימים אלו בר מחפש פרויקטים מעניינים בהם יוכל לקחת חלק .

אריאל שמילביץ,בן 22 ממעלות תרשיחא

בגיל 22 אריאל הספיק לעבור חוויה משנת חיים, להתגייר, להקים עסק והיד עוד נטויה. השאיפה שלו היא להיות דוגמן מצליח ועובד בארץ ובחו"ל ובו זמנית לנהל עסק של חנות לציוד ומזון לחיות מחמד. עסק שהוא בונה במו ידיו בימים אלי בעזרת תמיכה וסיוע של חברים ומשפחה.

בבעלות הוריו חנות לציוד ומזון של בע"ח ואריאל עזר ותמך וניהל את החנות כל חייו וכיום מרגישמלא ביטחון שיצליח בכוחות עצמו עם חנות משלו. "התברכתי בכישרון לנהל עסק והשקעתי המון כדי לעזור לעסק של ההורים לעמוד על הרגליים ובהמלך הדרך למדתי גם מטעויות שלי ושלהם. החנות היא תוכנית מגירה ובאק אפ שלי למקרה ותחום הדוגמנות לא יצליח. דוגמנות זאת השקעה לטווח ארוך ואני כמובן מצפה לראות תוצאות ובסופו של דבר. כיום אני משקיע ונוסע ומתמיד במטרה שזה יניב תוצאות בעתיד.

דר דוליטל זה כאן

"אני דואג לחיות כאילו הם שלי. אני אוהב למכור ואוהב חיו, החונת זה שילוב מושלם בשבילי. אני מאמין שאנשים שמסוגלים לדאוג ולטפל בחיה הם ברמה של טוהר אמיתי. כי זה לדאוג ליצור אחר ללא מטרה של רווח."

אף אחד לא אמר לי שאני נראה טוב

לאריאל עבר עשיר בפרויקטים מגוונים, השתתף בפרסומת של חברת כאל ובמערכון של ארץ נהדרת. כיום הוא מכוון לעולם הדוגמנות "עד כמה שאפשר כי הקורונה די שיבשה את התוכניות וכל עולם האופנה בהולד."

אף פעם לא ראיתי את עצמי כדוגמן, גם לא שמעתי בילדותי פרגן או משפט שיכול להעלות לי את המחשבה שאני מתאים לזה. אף אחד לא אמר לי שאני צריך לנסות להיכנס לתחום. אחרי הצבא נסעתי לתקופה למרכז ושם גיליתי שאני דוגמן בפוטנציה. בנותהיו ניגשות אלי בברים וחברים תמיד אמרו לי שאני צריך למנף את הנתונים שלי. אני מאמין ביופי בעיני המבונן, אנשים צריכים לאהוב אותי בעיניהם. אני אוהב אתמי שאני זה בטוח."

איזה מין דוגמן אתה?

אני שטותניק גדול, ואני מביא את זה גם לדוגמנות ועל הסט. הכל התחיל משטויות שאני מעלה לסטורי שלי, אני מדבר אל העוקבים שלי, מעלה פינות קומיות כמו הפינה האהובה על העוקבים- בירה באמבטיה (כן כמו דה נשמע). אני לוקח את החיים באיזי ונהנה מכל רגע. החיים הובילו אותי לכאן. העוקבים תוכמרים ומפרגנים ואני מקבל הודעות שלא יכולים לעבור יום בלי הסטורי שלי. זה מחמם את הלב ונותן דרייב להמשיך. "

למחזר זה חשוב

אריאל גולש ולאחרונה החל למחזר הכל בבית. "גיליתי כמה זבל אנשים זורקים וזה מגיע לים ומזהם אותו. וכל כך קל למחזר ולהפוך את העולם לטוב יותר. כשאני גולש אני מנקה את הראש, זאת המתנה הכי טובה שאני יכול לתת לעצמי, ולכן אני רוצה להגיע לים נקי וטהור."

שאתה מאמין, הכוח הפנימי מרים אותך

מקרה אחד בצבא שינה לאריאל את כל תפיסת החיים שלו.בצבא היה שריונר ובמהלך פעילות מבצעית אריאל וחבריו נתקלו בתאונה קלטנית בתוך הטנק שעלה באש. כלצד שמאל ופניו של אריאל נשרפו, הוא הצליח לצאת מהטנק אבל לא הצליח לחלץ את חברו שהיה תקוע. לבסוף הוא הצילח לשחרר אותו, אבל יצא ללא רוח חיים. "לא הצלחתי להציל אותו, הייתיבטוח שזה ידפוק אותי לכל החיים ואני אהיה חייב טיפולים אבל תודה לאל אני בסדר. לשמחתי ומזלי אני במקום שאוהבאת עצמי ואת החיים גם אם זה לחיות עם הצלקות והזכרונות.

"בתאונה אני זה שניהל את המצב. חברים שלי קפאו ואני הייתי חייב לקחת פיקוד. תמיד בתרגילים אמרתי לעצמי שבזמן מאת אני לא אכנס לשוק ואהיה זה שמתפעל את האירוע. לא חשבתי שבאמת אגיע לסיטואציה כזאת. "

מאותו מקרה קיבלתי אמונה גדולה בגורל. הבנתי שכולם זמניים כאן והעולם לא ידוע. חבר הצוות שלי שנהרג היה אדם דתי, האדם הי טוב לב שרק עושה ומקריב ונותן מעצמו. וחשבתי איך אני, שרדתי והוא לא? גורל. אני השלמתי עם התאונה. והבנתי שהחיים יכולים להיגמר בשניה ולשום דבר אין משמעות. אותו יום היה יום בנאלי לחלוטין ובשניה התהפך לאסון. "

לאחר התאונה, אריאל שהוריו עלו מבריה"מ ללא תעודות שהוכיחו את יהדותם, נרשם לתוכנית גיור בצבא. "שם למדתי על האהבה של המשפחה וזוגיות ועל טהרת הדת. בקורס מלמדים להגיע לתובנות ולהסתכל עמוק בנפש. לאחרמאמצים הצלחתי להתגייר וכיום אני מגדיר את עצמי "דתי לפי דעתי" כי אני מאמין ששום דבר קיצוני לא טוב."

לוקח הזדמנויות בשתי ידיים

אריאל מאוד מכוון להתמיד ולהשקיע בעולם הדוגמנות. "שמחתי לקחת חלק בשבוע האופנה הישראלי, התחברתי לצוות, לצלמים ויצרתי קשרים חשובים בתעשייה. חבל לי שבעקבות הקורונה התוכניות השתנו וזה פגע בתעשייה וגם בי. כיום לדוגמן מתחיל קשה להתקדם ולהצליח אבל אני נותן את מה שאני יכול ומנסה להגיע לחשיפה מקסימלית.אני זורם מאוד והולך לאן שהרוח תיקח אותי, מקפיד לעשות את מה שעושה לי טוב ולהאמין בעצמי וביכולות שלי. אני מאוד מושפע מהספר "הסוד" ששינה לי את התפיסת חיים והתובנות שלי מהספר זה מה שמחזיק אותי. שאתה מאמין בכוח הפנימי מרים אותך."

| מראיינת: תמי פישקין| צילום: רם לוי, טלי נחשון דג, נמרוד כהן רון שושן, דותן מאור |

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]