fbpx

כל הסטייל, כל החדשות, כל הטרנדים – במקום אחד. בלוג החדשות של Fashanga מביא לכם את כל מה שחם בעולם הבידור והאופנה לפני כולם!

Like this post

True Fashion Never Dies. אנחנו חיים בתקופה מבלבלת, מלחיצה והיסטורית. תקופה שעוד יכתבו עליה וילמדו ממנה. עולם האופנה קיבל נוקאווט רציני אבל למד להתמודד ולהמציא את עצמו מחדש. הקורונה לימדה אותנו להעריך יופי, להשקיע בעצמנו ולהבין שחיים פעם אחת אז למה לא בסטייל?

יצאנו לפגוש את הדור הבא של התעשייה, הדוגמנים הכי חמים שצועדים על המסלול לעבר ימים טובים ויפים כשהם בטוטאל לוק אופנה ישראלית, מלאת השראה ופאשן.

דודו עזאם, בן 24 מעוספיה

כשדודו נכנס לראיון קשה להתעלם מהעיניים המהפנטות והשיער עד הכתפיים ספק בלונדיני- ספק גוונים. תמיד עם חיוך מבויש וסוחף דודו מספר על עצמו. מיד לאחר שירותו הצבאי במג"ב ופיקוד העורף עבר להתגורר בקנדה, שם לומד תואר במנהל עסקים. "בצבא למדתי להיות עצמאי ואחראי, הכרתי הרבה אנשים וזה פתח לי את העינים לעולם, רציתי ללמוד בחו"ל ואחרי מחקר מעמיק החלטתי לעבור לקנדה. קנדה מקום גן עדן, היה לי שם מדהים, ולמדתי המון על החיים. למדתי להסתכל על כל אחד כבן אדם לדוגמא אדם עשיר יכול לשבת ליד הומלס על המדרכה ולדבר איתו על החיים. בקנדה האנשים טובים ורגועים, תמיד ב"ניוטרל" ולא ממהרים לשום מקום, בשנוה כמובן מהארץ." בשנתיים האחרונות דודו חי בקנדה ונמצא בעיצומם של הלימודים לתואר הראשון. כאשר הגיע לביקור בארץ, הקורונה שינתה לו את התוכניות. "חזרתי לביקור בארץ ולקורונה היו תוכניות אחרות, אז אני בינתיים כאן."

מהלימון לימונדה

במבט חטוף על דודו ניתן להבין שיש לו את הנתונים שכל מעצב ירצה לעיצובים שלו. מסוג הילדים שרוצים לפרסומות ולכל שער עיתון מוביל. לא פלא ששמע אין ספור פעמים מהסביבה שמקומו בתחום אבל הוא הכניס את המחשבה למגירה ולא ניסה את מזלו. "תמיד חשבתי על עולם הדוגמנות והסביבה הקרובה אמרה לי לנסות, אבל אני נשארתי עם המחשבה הזו ולא עשיתי עם זה הרבה".

פניה של צלם בחדר כושר הפעיל את חיידק הדוגמנות. לאחרונה דודו החל לקבל פניות ודיגמן במספר קמפיינים בקנדה. רצה הגורל והקורונה עצרה את התוכניות ודודו נשאר בארץ ומהלימון עשה לימודנה מתוקה "אם אני כבר בארץ, אז אני רוצה לקדם את עצמי בתחום הדוגמנות". דודו השתתף בצילומים למותג באמוס וצעד על המסלול בשבוע האופנה.

ספר על החוויה שלך מהצילומים?

"זאת הייתה חוויה מדהימה ובלתי נשכחת, מלמדת ומקצועית. אהבתי את האווירה הטובה שהייתה, האנשים החמים שגרמו לי להרגיש בנוח והוציאו את המיטב ממני, התחברתי לבגדים מאוד וזה משתקף בתמונות, הכי התחברתי לחליפה הכחולה של באמוס שהיא שונה ומיוחדת ואני אוהב את כל מה ששונה מהרגיל". בימים אלו, דודו לוקח פסק זמן בארץ ועושה רק מה שטוב לו. אני מתאמן, מבקר המון בים צולל ונח.

היעד – הוליווד

"המטרה שלי להגיע להליווד. מבחינתי השילוב המנצח הוא משחק ודוגמנות. גל גדות פתחה את השער ואני רואה את עצמי מתברג בתעשייה. "אני חושב שתפקיד בסרט אקשן תפור עלי." ניתן לראות כי דודו חושב לטווח ארוך ומכוון רחוק "מגיל קטן רציתי להיות בתחום אבל לא חשבתי באמת לנסות להיכנס לעולם הזה, ועכשיו אני עושה צעדים ראשונים להגיע לשם. בהמשך אני רואה את עצמי משתלב גם בתחום הנדלן, גם עולם שמעניין אותי מאוד"

כבן למשפחה דרוזית, איך המשפחה והסביבה קיבלו את הקריירה הדשה?

"המשפחה שלי מאוד תומכת וגאה. אני שומע רק דברים טובים מהסביבה והרבה איחולי הצלחה וגאווה. אני משער שיש לחשושים על הנושא אבל לא מתעסק בזה. מתמקד במה שעושה לי טוב".

איך לדעתך אתה בולט מול שאר הדוגמנים בתעשייה?

"אני מקפיד לא להשוות את עצמי לאחרים, להיות אני ולא להסתכל על אחרים. המטרה שלי היא לכוון גבוה ולנסות להגיע הכי רחוק שאני יכול. אני מסתכל על הדרך שלי בלבד ודוחף את עצמי להיות הכי טוב."

דודו מגיע עם המראה הלא מתאמץ, טוען שלא מתחזק את הלוק וכמו שנקרא WOKE UP LIKE THIS. אבל בכל זאת, לביטחון, לפני יום צילומים דואג להתאמן ולישון מוקדם, בנוסף דודו מתחזק אורח חיים בריא עם תפריט מסודר. "אני מקפיד לא לאכול בחוץ, אוכל הרבה חלבונים ומשלב פחמימות בריאות. לאכול בחוץ לא תורם לי ואני מנסה להימנע לחלוטין אלא אם יש אירוע מיוחד."

מה תאחל לעצמך בשנה הקרובה? "מאחל לעשות פרויקטים מעניינים, בארץ ובחול ולהגיע למותגים מובילים. אני מקווה לפלס את דרכי בעולם הדוגמנות ולפרוץ גבולות.

אילן מוקין, בן 22 מגן נר

מגדיר את עצמו דוגמן חדש "הכל קרה מאוד מהר תוך חודשיים, פנו אלי דרך האינסטגרם בעקבות תמונה שפרסמתי ומשם הכל התגלגל. הצטלמתי דרך סוכנות דוגמנים ל"בוק" ואני בעיצומו של קורס משחק . אני מאוד מתחבר לעולם הזה ומכוון גבוה בתחום." אילן מככב בקמפיין של מנטרה ובנוסף צעד על המסלול של שבוע האופנה.

נשאר טעם של עוד

"נפתח בפני עולם שלם, אני רוצה לשאוב וללמוד כמה שיותר ומקווה להישאר בתחום. ברגע שפנו אלי התחלתי להתעניין ולחקור את התחום וכרגע אני נותן 100 אחוז מעצמי, ורואה מטרה לנגד עיניי." את אילן אי אפשר לפספס, לוק שרמנטי, מדויק עם חיוך ממיס וג'נטלמני.

איך היה לך ביום צילומים?

"היה מדהים. הצטלמתי לקמפיין של מנטרה להעלאת המודעות לסרטן השד, ובשבוע האופנה צעדתי עם הבגדים של באמוס, באד מאנקי ומגרפטה, מותגים מלאי סטייל שגרמו לי להתחבר לבגד ולהרגיש בנוח. הצוות היה מדהים ותומך, זה היה חלק משמעותי בתוצר הסופי." אילן נראה כמו דיקפריו הצעיר, שיער בלונדי גולש, מבט חודש וחיוך כובש. הוא מגיע חדור מטרה עם רצון ללמוד ולהתפתח "דוגמנות זה מקצוע לכל דבר, אני כרגע חוקר ומנסה למצוא את הנישה שלי בתחום ותוך כדי לפתח ביטחון."

הוא מגיע מעולם הספורט ומנחיל את הערכים של עולם הספורט לעולם הדוגמנות "לפני הצבא הייתי כדורסלן בליגת העל, אני גולש ומתנייד המון עם סקייטבורד. מהצבא קיבלתי רק חוויות טובות ויצאתי משם עם חברים קרובים" במהלך השירות שלו נפצע בעקבות סחיבת משקל כבד והמשיך לשרת בבסיס. המקרה לא שבר אותו והוא בחר להסתכל על הכוס המלאה ולסיים את השירות באותו בסיס עם החברים שלו.

מה החלק שהכי אהבת בצילומים?

"ממש אהבתי את הצוות והאווירה על הסט. יש להם חלק חשוב והשפעה על הדוגמן. העבודה דורשת הרבה רצינות וריכוז וצריך צוות שלם והמון מחשבה מאחורי כל תמונה. כל מה שלבשתי היה מדהים. החלק האהוב עלי היה להכיר אנשים חדשים, אנשים מוכשרים ומלאי סטייל וכישרון. יש לי הרבה מה ללמוד מהם."

איך המשפחה מקבלת את המקצוע החדש שלך?

"המשפחה מאוד תומכת ורוצה שאני אהיה מאושר. תמיד שמעתי מהסביבה שאני צריך לדגמן אבל לא לקחתי את זה ברצינות עד שבאמת נכנסתי לעולם הזה." את אילן תוכלו למצוא כיום בעבודות זמניות עם אבא שלו בתחום הבניה או בהתקנות סולאריות. אני לא בדעה הרווחת שאחרי הצבא צריך ללמוד תואר ולצאת לחיים, כל החיים בחרו בשבילי, הייתי במסגרות מגיל קטן, המשכתי לצבא ועכשיו ואני מרגיש שאני צריך לעשות את מה שאני רוצה לעשות ולבחור את הבחירות שלי. אני בחור טוטאלי ואם אני עושה משהו אני הולך איתו עד הסוף."

בפאסון אמיתי וחצי חיוך שרמנטי, אילן מספר איך הוא מתארגן לפני יום צילומים: שומע פלייליסט אהוב, דואג להתאמן ומתפנק אצל אמא שעוסקת בפיזיותרפיה. "אני אמנם מהצפון אבל רואה את עצמי גר במרכז או עיר גדולה כמו ניו יורק, למרות שאני יותר בחור אירופאי ואוהב את הקור של אירופה."

מה מייחד אותך ויכול לקדם אותך בתחום לדעתך?

"אני משתדל תמיד להפיץ אור ושמחה ואני מאחל לעצמי קודם כל להיות מאושר. אני מזכיר לעצמי לזרום עם הכל , לבוא עם ראש פתוח ולקבל כל מה שקורה באהבה."

היליי לוי, בן 18 ממושב חמד

היליי מגיע עם תלתלים מהפנטים, חיוך ממגנט וסטייל מגניב. מחייך להשוואה שלו עם ברק שמיר ומספר ששומע את זה כמה פעמים בשבוע ומקבל באהבה את ההשוואה. הוא מתגייס במרץ, בונה על תפקיד משמעותי ומכוון להיות קרבי. ביום יום תמצאו אותו מבקר את הסוסים שלו, רוכב על הסוס האהוב עליו ומציג כלבים בתערוכות. בנוסף, היליי מחפש סוכנות דוגמנות לקידום הקריירה בתחום. " תמיד חשבתי על משחק אבל לא עשיתי הרבה לקדם את העניין, רק כשפנו אלי מסוכנות דוגמנות החשק התעצם ואני רוצה ללכת על זה בכל הכוח. אני מציב מטרות קטנות וכובש מטרה מטרה."

בחשבון האינסטגרם היליי מככב בתמונות מטריפות מלאות סטייל, קוביות וסוסים. הכלבה שלו דוגמנית בפני עצמה, בעלת תארים ואלופת הארץ בתערוכות יופי (הכל עובר בגנים). בין העבודות שלו הוא דגמן לדויד ששון, ניימס ומגרפטה . " התחברתי לכל אחד מהמעצבים, לכל אחד יש את הייחודיות שלו והבגדים נוחים ומלאי נוכחות."

מבית דתי לעולם הדוגמנות

היה כיף ומדהים, התרגשתי המון אבל אני יודעת להסתיר את ההתרגשות. הצוות היה מקצועי והאווירה על הסט הייתה מחשמלת ונינוחה. התחברתי מאוד לבגדים של עידן מגראפטה, היה לי כל כך נוח בבגדים ועדיין מלא סטייל."

היליי מגיע מבית חרדי, אמא דתיה ולא תומכת בתחום של הדוגמנות ורוצה שילמד מקצוע לחיים. אבא עם עבר בעולם האופנה וידע רחב בתחום שמכיר את התחום ומבין את הרצון להצליח. "אני לא משתף הרבה בבית על העבודה שלי אבל אני שמח שאני עושה מה שאני מרגיש, אני רוצה לדגמן ולשחק."

היליי שם לעצמו מטרה מול העיניים והיא להגיע לאחת היחידות הקרביות המובחרות בצבא. לקראת הסוף, נפל מהגיבוש עקב התייבשות, דבר שהוביל לדיכאון קל עד שהחליט לקחת את עצמו בידיים ולעשות את מה שעושה לו טוב. "למדתי שהכל אפשרי אם רוצים באמת, גם להיות לוחם ולשלב עבודות דוגמנות".

מה אתה חושב שמייחד אותך משאר הדוגמנים בתחום?

"אף פעם לא הרגשתי בולט או שונה, אחרי הצילומים אני רואה את עצמי באור אחר, האווירה על הסט, הצוות והתוצאה הסופית נותנת המון מוטיבציה וטעם של עוד." אני לוקח כל צעד שלי כיום בזהירות ומחשבה. נכוויתי מסוכנות דוגמנות שאיכזבה מאוד, הוצאתי כסף על בוק בהמלצתם, סמכתי עליהם שיקדמו אותי ויביאו לי עבודה. לאחר תקופה גיליתי שמדובר בתרמית וכיום אני מחפש סוכנות חדשה שתהיה לי לבית."

יש לך טיפים לדוגמן המתחיל? "להתמיד ולנצל הזדמנויות אבל עם זאת להקשיב לעצמך ולנסות לעשות מחקר על הספקים והמותגים שאיתם בחורים לעבוד." היליי מדבר בביטחון עם ניצוץ בעיניים, מצהיר שהוא מכוון גבוה ורחוק וממתין לסוכנות שתתמוך בו ותעזור לו להגיע לטופ.

טל פינס , בן 23 מראשון לציון

טל מגיע אלינו מעולם הכדורגל, בתור ילד נתקל כל הזמן במחמאות על המראה שלו וההצעות לקחת את זה שלב אחד קדימה "המחשבה על עולם הדוגמנות תמיד הדהדה לי בראש, הייתה לי הרגשה שמתישהו בעתיד אני אגע בתחום הזה והאמת כשההצעה הגיעה, לא יכלתי לסרב."

עד גיל 14 טל שיחק כדורגל ותכננן קריירה מקצועית, פציעה ברגל קטעה את החלום ואיתה גם הגיעה הפרישה, טל עמד בצומת דרכים בין להשקיע ולתת את כל כולו להיות שחקן מקצועי, דבר שדרש התמדה, סבלנות, ויתור וכוח רצון עצום להצליח בתחום או לנסות כיוונים אחרים בחיים."במבט לאחור הפציעה גרמה לי לברוח מהרבה תחנות בחיים שלי, ברגע שיש פתח מילוט יותר קל לוותר ולצאת."

טל פנה לאהבות ותחומי עניין אחרים כמו לימודי ספרות "מגיל צעיר אהבתי את עולם הספרות, עסקתי בצביעת שיער ותספורות אז החלטתי לפנות לתחום ועבדתי אינטנסיבית ותוך כדי איבדתי את האהבה למקצוע, הרגשתי שאני רוצה יותר, כנראה שזה לא היעוד שלי."

בצבא הוא העביר את השירות בבישול "אני מכור לתוכניות בישול. אני אוהב לבשל ואוהב ליצור ולפתוח את הראש עד לתוצר הסופי. אני רואה את עצמי מפתח את התחום ובעתיד מכין ארוחות שף באירועים פרטיים. "

איך הגעת לתחום הדוגמנות?

"יש לי שריטה קלה והיא התמכרות למשקפי שמש.,קפצה לי באינסטגרם מודעה לאודישנים למשקפי שמש. זה הרגיש מנט טו בי. אף פעם לא חשבתי על תחום הדוגמנות, אבל ראיתי את ההזדמנות באינסטגרם וחשבתי למה לא לנסות. בסוכנות ישר החתימו אותי ושלחו אותי להצטלם לאלבום מקצועי ותוך כדי החלטתי להשקיע וללכת עד הסוף, התחלתי להתאמן ולקחת את התחום ברצינות.

אני יכול לייצר משהו חדש מכל דבר

הצטלמתי למותגים הכי מובילים בתעשייה- דוד ששון, מירזה ועידן מגרפטה, באמוס וניימס וזה כבוד גדול ומרגש לקחת חלק. אחרי כל יום צילום הרגשתי שאני מתפתח ומתעצם ואהבתי את התוצאות הסופיות. עבדתי עם הצוותי שיער, איפור והפקה הכי גדולים וזאת זכות גדולה להצטלם ולדגמן למותגים, במיוחד ישראליים שעושים המון כבוד בתחום האופנה. הצוות היה סבלני, עוזר וממנף.

מעבר למראה הבובתי, בשילוב שיער של כוכב להקת בנים (בדגש על ניק קרטר) ניתן לתייג את טל בקלות במשבצת של כוכב נעורים טיפוסי, אבל הקעקועים מספרים שיש הרבה מעבר, והתכשיטים שהם מראה לאומנות החבויה בתוכו לא מתפרש לשתי מילים-יש המון עומק ואינטילגציה מאחורי כל זה. " כספר לשעבר, אני אוהב להתנסות ולחדש. לצבוע, לגזור ולהשתגע. אני אוהב אקססוריז ותכשיטים וחושב שזה מוסיף לכל הלוק. אני אוהב אומנות ויצירה, אני יכול לגעת ולייצר משהו מכל דבר."

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

"המטרה הסופית שלי היא להביא את עצמי בצורה הכי טובה שיש לעסק פרטי עם השם שלי עליו. לייצר מותג שמאגד את הכל -מוצרי טיפוח, אקססוריז, נעליים וכמובן משקפי שמש. אני מרגיש שיש לי ידע רחב ואני יכול לשתף את הרעיונות שלי עם העולם."

איך המשפחה שלך מקבל את בחירת המקצוע שלך?

"המשפחה שלי מאוד תומכת ומואד עוזרת לקדם אותי ואת המטרה שלי. אמא שלי טוענת שמגיל צעיר פנו אליה לשלב אותי בתחום אבל היא שללה ובחרה להגן עלי ולתת לי את האופציה להחליט אם מתאים לי." אין אחד שיכול להתעלם מהנוכחות הממגנטת של טל, האש בעיניים והתשוקה כשהוא מדבר על הדוגמנות. "אני פורץ מסגרות, בדרך אני משתעמם ומאבד עניין. אני לא מתמסר עד הסוף ולאורך זמן זה דועך, מילדות אני לא נשאר במקום שלא טוב לי. לעומת זאת, בתחום הזה אני רואה את עצמי מתקדם ומתפתח כי זה מאוד מענין אותי ואני מדמיין את עצמי כובש את העולם. אני מתכנן לקדם את עצמי כמה שיותר. בקרוב אני אחפש סוכנות גדולה ויציבה שתתמוך בתהליך שלי."

טל רואה את תקופת הקורונה בצד חיובי ואפטימי. "הקורונה הגיעה בזמן, קיבלתי קצת חופש בדיוק כשאני מחפש את עצמי. החלטתי לעצור ולפתוח דף חלק ולחשוב איך אני מגיע מהנקודה שאני נמצא בה עכשיו ולחשוב איך אני יכול להתקדם."

מה למדת עד כה בתחום הדוגמנות?

"למדתי שאני צריך להביא את עצמי ליום צילום, לא להיות מישהו אחר כי המצלמה קולטת הכל. למדתי להפגין ביטחון עצמי והצלחתי להתחבר לאנשים ולייצר קרבה וחיבור עם אנשים מהתעשייה. הבנתי שאני מתחבר מאוד לתחום ונשאר לי טעם של עוד. אני מאוד רוצה לעבוד עם מותגים מגניבים כמו קלווין קליין וארקטה. אני מנסה לקחת את כל מה שחוויתי ולמדתי ולפתח מהזווית ראיה שלי."

אני פורץ מסגרות אני חושב שאני מביא את האופי שלי על הסט, יש לי נוכחות על הסט וזה משתקף בתמונות. בנוסף יש לי תמיכה גדולה מהמשפחה שלי דבר שתורם לביטחון העצמי שלי וביטחון מול המצלמה. אני מצליח להקרין החוצה את מה שאני מרגיש בפנים. ההורים שלי הם דמות לחיקוי בשבילי, לא החסירו ממני כלום כל החיים, הם מאוד תומכים ורוצים שיהיה לי טוב, הם חינכו אותי להעריך הכל בחיים ולהסתכל תמיד על הטוב שיש באנשים."

ברק מאירצ'יק, בן 22 מרעננה

במבט ראשון אי אפשר להתעלם מהתלתלים היפים והקופצניים של ברק, אבל במבט שני, החיוך שלו כובש וגונב את כל ההצגה. ברק מגיע מעולם הקפוארה, התחיל בגיל יחסית מאוחר לענף, כשהיה בן 8 אבל מיד התאהב והפך עולמות להמשיך ולהתמיד וללמוד מהטובים ביותר. כיום ברק מדריך קפוארה ומעביר סדנאות ברחבי העולם. "בתקופה שהתחלתי להתאמן, התחום היה פורץ דרך והתאהבתי מייידית. קפוארה זה משחק ויש בה הרבה אסטרטגיה, אלמנטים של ריקוד ולחימה. הקפוארה משלבת יכולות פיזיות ומנטליות. זה תחום מרתק וישראל מאוד נחשבת בתחום הקפוארה בעולם."

איך הקפוארה השפיעה עליך כבן אדם?

הקפוארה מגיעה מברזיל והתרבות שלה שונה בכל העולם, צורת האימון שונה והערכים שונים. בסופו של דבר יוצרים אתלטים ומעצבים אותם על הערכים של האומנות לחימה הזו. "להיות בתהליך ולהתמיד בו, וכמו כל תהליך יש עליות וירידות וזה מחזק את האופי, מלמד ומפתח. מהקפוארה למדתי המון על עצמאות וערכים. אני גדלתי בשומרון ובמתנס היה חוג אחד ויחיד- הקפוארה. אני התאהבתי בתחום אבל שאר הילדים פרשו כך שבסופו של דבר נשארתי אחרון עד שהחוג נסגר. אני ידעתי שאני חייב להמשיך ולהתמיד, נסעתי באוטובוסים והתאמנתי עד שעות הלילה ובסופו של דבר הגעתי לפנימיה כדי ללמוד אצל ראש המרכז הישראלי בקפוארה. זה מסע מלמד בו עברתי קשיים, הצלחות וכשלונות."

כילד סבלתי מאלימות מילולית ופיזית

תמיד רציתי להשתלב בתחום. אמא שלי סיפרה לי שקיבלתי פניות להשתתף בקמפיינים של דוגמנות. כשהייתי קטן הייתי ילד שמנמן, וסבלתי המון מאלימות מילולית ופיזית משאר הילדים וזה הוריד אותי ולא יצא לי לחשוב על התחום, כשגדלתי אמרתי לעצמי שאני בגובה המתאים, אבל לפני שנה פנה אלי בחור בשם אלכס באינסטגרם שהוא צלם מדהים מבוסטון. הוא הציע לצלם אותי לעמוד אינסטגרם שלו ואני ראיתי את ההצעה כחוויה מגניבה ומעניינת וזה גרם לי לרצות להתפתח עוד בתחום."

אם ברק לא מספיק מגניב, הוא גם ראפר וזמר, ובקרוב מאוד משיק אלבום מרגש ומלא כישרון. "אני אוהב ללמוד מנסיונות של עצמי ולפתח את עצמי בכל תחום שאני נוגע בו. אני אוהב חוויות חדשות ולמדתי שאני מסוגל להוציא מעצמי דברים שלא הכרתי. נחשפתי ליום צילומים עם צוות מטורף, נהניתי עם האנשים, הכרתי המון קולגות ואנשי מקצוע וזה כל כך חשוב. בנוסף התחברתי מאוד לעיצובים שלבשתי, סטייל מדויק ומיוחד"

ברק מגיע ממשפחה דתית, ובגיל 10 החליט לחזור בשאלה וקיבל תמיכה מלאה מהמשפחה. " המשפחה שלי מאוד מקבלת ותומכת, עשיתי המון פעמים דברים נגד המוסכמות וההורמים תמיד היו לצידי. כשבחרתי לעבור לפנימייה בכפר סבא על מנת להתקדם וללמוד את תחום הקפוארה הם עברו אחרי למרכז, הם עד כדי כך תומכים ונותנים לי את הלב והנשמה ואני לנצח אודה להם. בנוסף אני בי סקסואל, אני נמשך לגברים ונשים ומעבר לכך אני אוהב אנשים. כיום ההורים שלי חוזרים בשאלה, לומדים המון וזורמים איתי על הכל."

איך אתה רואה את עצמך משתלב בתחום הדוגמנות?

"אני עושה את ההכי טוב שלי בכל תחום. לומד לזרום ולתת לטבע לעשות את שלו. אני לא תכננתי להגיע לשבוע האופנה והתגלגלתי לשם, אני מאמין ביקום, אני מאמין שמי שעוזר לעצמו- עוזרים לו. צריך להניע לפעולה. מי שעושה את מה שהוא רוצה, בלי תירוצים, היקום מחזיר לו, זה חוק טבע."

ברק משדר אופטימיות, הכלה ושאיפה למצויינות. ללא ספק איש שיח מרתק ובעל דעה מרעננת וחדשנית "חשוב להתמיד ולשאוף למטרה שמציבים. אני מאמין בלדאוג לעתיד, אני חוסך 70% מההכנסות שלי ומסתכל על העתיד ומכוון לעצמאות כלכלית. אני חושב שצעירים בגילי צריכים לחשוב על זה ולדאוג לטווח הרחוק. יש אנשים שמה שגורם להם הנאה זה לצרוך עוד דברים ולעשות שופינג אונליין וזה בסדר אם זה עושה להם טוב, אני מעדיף לכתוב מוזיקה, להתאמן וללמוד .תמיד יש לאן לשאוף ולהתפתח. בקפוארה יש עולם שלם של מוזיקה ולקחתי משם את הקצב לעולם שלי"

לפעמים הומלס הוא האדם הכי מאושר

"אני מאמין במשפט כולנו אחד. אני מאמין שיש בכל אחד מאיתנו חלקיק של אלוהים ואנחנו חלק ממנו וכאן כדי ללמוד. אין באמת רע או טוב. מכל סיטואציה ניתן ללמוד. אני למדתי וגדלתי מכל חוויה שהייתה לי. להיות שמח או עצוב זה חלק מהחוויה. ואת זה אני מנסה להעביר לתלמידים שלי וגם בעבודות הדוגמנות שלי. העולם הוא אוסף חוויות שאני חווה ואני מנסה להגיע למקסימום שאני יכול ללמוד, לדעת ולהרגיש..

 אדם הומלס רואה הרבה אנשים במהלך היום שלו, הוא חופשי ויכול לשבת ולחשוב וזאת פריווילגיה בעולם שלנו. יש הרבה חופש כשאין כלום."

העולם מלא בהפתעות

"בתור ילד קטן הייתי מקבל מכות וגם מזה למדתי על אנשים ועל עצמי, למדתי שאני מרגיש אנשים מאוד טוב. אני רואה מצוקה ומרגיש ויכול לעזור לאנשים." בתיכון ברק הבין שמסגרות לא מתאימות לו וכך גם בצבא, הוא רצה להיות מדריך קרב מגע ובגלל שהיה בחוות השומר לא קיבל את התפקיד. ברק נשלח לפקידות ושם נשאר, " ההתמודדות עם המערכת הייתה מאוד קשה, אני איש של חופש והייתי צריך ללמוד להיות איש של חופש במקום שהוא ההפך מחופש. בסוף הגעתי לתפקיד הכי טוב בצה"ל! הייתי מפקד שער- עמדתי כל יום בשער ובירכתי את העוברים ושבים בוקר טוב. לקחתי את השירות הצבאי שלי לכיוון חיובי, דאגתי שכל מי שיכנס ויצא מהבסיס יכנס ויצא עם חיוך.

בעולם קשוח, עמוס ומקשה להתברג בו, מקום ששומעים בו הרבה לא והרבה סגירת דלתות, ברק לא מפחד מהקושי ואפילו מרגיש מאותגר. " אם היה קל זה לא היה מעניין. בשבוע האופנה קיבלתי המון כלים שאני אשתמש בהם בעתיד. אני מתגלגל ומנסה למצות את המיטב מכל סיטאציה ומצב בחיים שלי למשל ממש הרגע הזה! בעקבות הפרויקט אני כרגע מקבל כתבה על עצמי, אולי מישהו יראה ויציע לי חוויה נוספת? העולם מלא בהפתעות. כיום אני משקיע באלבום שיוצא בקרוב, מנסה לפלס את דרכי בעולם הדוגמנות ועושה הכל על מנת להגשים חלומות."

| מראיינת: תמי פישקין | צילום: רם לוי, טלי נחשון דג, נמרוד כהן רון שושן, דותן מאור |

אהבת?
Like this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=7][bsa_pro_ad_space id=8]